reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
Ja tylko na momencik bo zabiegana moja mala skonczyla wczoraj pol roczku:D:D:D a meza dalej nie ma moze w przyszlym tygodniu zjedzie na tydzien moze 2 i wraca ;( mam juz dosc nawet nie wiecie jak tesknie i jak mi ciezko bez niego:(:( juztro lece z mala na szczepienie i wiele spraw mam do zalatwienia wiec do konca tygodnia wolne
 
:-DSto lat dla AMELKI:-D

Mój mąż właśnie umawia się na przyjazd jakiegość Japończyka z którym koresponduje od pół roku i robi jakieś interesy:confused:, ma być u nas za tydzień:szok:. Japończyk zapytał mojego męża czy Polska to bezpieczny kraj na odwiedziny:dry:. Będzie kolejna okazja żeby wyrwać się na kolacje na miasto, tylko mój angielski kuleje, zardzewiał nieużywany:baffled:.
 
wszystkiego najlepszego dla Michasia i Amelki!!! :-D
nie kupowałam torcika dla Igora, bo ani on ani ja nie możemy jeść nic z nabiałem :-) za to dostał magnetofon w prezencie :-D
 
Heloł Maminki!

Wszystkiego najlepsiejszego i po wirtualnym buziaku dla półroczniaków :-)

Urządziłam dziś mojemu dziecięciu wycieczkę tramwajem :-p Ponieważ jesteśmy bez samochodu,a ja musiałam odebrać w skarbówce zaświadczenie no to zapakowałam miśkę-Marceliśkę w wózek i ruszyłyśmy w miasto :-) Wszystko byłoby super gdyby ludzie (a raczej panowie) byli bardziej życzliwi i pomagali mamie z wózkiem:-( Ponieważ skarbówka sąsiaduje z Manufakturą no to poszłyśmy jeszcze poszaleć po dziecięcych sklepach:-D Pomyslałam,że czas porozgladać sie za jakąś kurtką na zimę dla dzidziola, no i myslę że nie będzie tak źle. M.innymi kupiłam Marcelkowi nową zabawke i wiecie,że ten skubaniec była zainteresowana grzechotką,kiedy ta była w opakowaniu,a kiedy jej ją wypakowałam to dziecię się na matkę wypięło:confused: Najlepsza zabawka to np.zakretka od pojemnika na mlesio,albo szelki w wózku:sorry2:
A na koniec zostałyśmy poproszone do zdjęcia grupowego,które jutro ukaże sie w naszej lokalnej gazecie (żebym nie zapomniała kupić!) :-)

Teraz Marcelek śpiocha,a ja uciekam jakis obiadek sobie strzelić;-)

Kluska- spoko dasz radę! Jakby co to sie ładnie usmiechaj do pana Japończyka:wink:

Buziaki dla Was wszystkich!
 
TYLE NAKLIKAŁAM I WSZYSTKO POSZŁO W ETER GDZIES:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
NO NIC U NAS OK MAŁU PRÓBUJE SIADAĆ PO WOLI KOMBINUJE CHORUBSKO SIE NIE ROZWINĘŁO I MAM NADZIEJE ZE TAK JUZ ZOSTANIE

MAŁEMU DAJE BUTLE I PIERŚ ZE WZGLEDU ZE NA LISTOPAD MUSI BYC JUZ CAŁKOWICIE ODSTAWIONY

STO LAT DLA AMELKI I MICHASIA
 
Wszystkiego naj, naj naj dla półroczniaczków: Amelki i Michasia!!!

Zytka, Anna_ajra, Cloe, Rekinasia, Kluska, Myszaaa - dziękuję za życzenia

Cloe - cóż ta poczta wyprawia!!!!Miejmy nadzieję, że doczekasz się przesyłki.

Moje Bąbelki też uwielbiają spać na boczku:-), gdy tylko odłoży się je do łóżeczek zaraz się przekręcają! A Dorianek dodatkowo b. często przekręca się na brzuszek i tak już śpi! Rano zazwyczaj leżą w poprzek łóżeczka!
Ika- ale Wam zazdroszczę przesypianych nocy:tak:! U mnie dzieciaczki zamieniły się rolami: jak wcześniej Oleńka częściej budziła się w nocy, tak teraz Doruś uwielbia przytulać się w nocy do mamy, nie mówiąc już , że nie zasną bez cycunia!!!
Muszę trochę powalczyć, by zaczęły przesypiać noce;-);-).

ania31-czyżbyś planowała powrót do pracy w listopadzie, że chcesz zaprzestać karmienia?
 
Maritka do pracy nie wracam zakładam spirale zeby nie mieć wiecej dzieci bo juz nie mogę jeśli nie uda mi sie to przedłuże zastrzyki na razie jest pół na pół
Ja też walcze zeby spał w nocy i udaje nam sie do 1 a potem cycuś i moje łóżeczko:sorry2:i do rana

a to mój Bartuś jutro kończy 7 miesięcy


nowy wózek


I Kubuś w wesołym miasteczku
 
dziewczyny ja tylko na chwilke, musze sie pochwalic;-)
Igusia zrobiła wczoraj kupke do nocnika:rofl2::-p
wiem ze tylko wy mnie zrozumiecie jaka jestem szczesliwa hehe:-D:-D:-D buziaki
 
reklama
Witam. Mielismy wczoraj pysznego torta. Z 6 swieczkami oczywiscie. Michalek dzis ok. Buszowal w baseniku pol dnia. Wiecie co?? Żadna kolezanka mi nie wierzy,ze on taki zywy- no chyba ze widziala go w akcji. Bo na spacerku mój cudak jest tak grzeczny, taki zaoatrzony we wszystko ze az mu dech zapiera. I grzeczny taki. Ale go mamusia wychowala, nie??:-D Wogole jest bardzo wdziecznym dzieckiem. Nie marudzi, potrzenuje tylko zeby sie z nim bawic- ale jak sie za to odwdziecza:tak::-D Kurcze jeszcze troche ponad pol roku temu zastanawialam sie jak to bedzie:baffled: A dziś.... hmmm :-D:-) Z kazda minuta jestem bardziej szczesliwsza i dumna :-D:-)
Wszystkie mamcie- dziekujemy za zyczonka
Mamy uszatków :-D:-D- tak to prawda dzieci się łapia za uszka rowniez ze zmeczenia, przeciez moje tez to robi i nie wiem dlaczego wylecialo mi to z glowy:confused:
Kluska79- dasz rade, a jak nie////bedziesz improwizowac:-D
Rekinasia- magnetofon fajna sprawa, ale tort smaczniejszy :-D:tak: Zreszta napewno to wiesz, juz niedlugo sobie zjecie razem :-)
Zytka- no to nie waz sie zapomnijec o gazecie!!!:-p:-) A jak panowie nie byli uprzejmi to trzeba bylo ich podszkolic:-):-):-p
Maritka- kurcze no to faktycznie... ja juz nie pamietac nieprzespanych nocy:tak: a u Ciebie 2 dzieciaczkow. Dorianek ma swietna wage to moze mu zacznij w nocy wode podawac??
Ania31- fantastyczne chlopaki, a Bartuś...7 miesiecy gratuluje:tak:;-)
ladna.ex.panna- jak on to zrobila?? chodzi juz, czy ja poprostu posadzilas>>
Pozdrawiam pozostale mamcie




 
Do góry