reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Myyszaaa, Paulineczka nikt wam nie każe żywych owoców morza jeść :szok::-D poza tym Myszaa możesz się bronić nożem i widelcem, gdby przypuściły atak :)))
Kluska jakie rejony rozważacie narciarskie?
GirlyGirl tylko jeden dzień dzieli nasze dzieciaczki! :-)
Kropecka ciężki okres przed wami, my też nie mamy lekko, nie budujemy wprawdzie domu, ale zaczynamy oboje studia. Śmiejemy się, że czas na naukę będzie codziennie od 21:20 do 22:30, potem spać, bo pobudka o 6tej. W ogóle już za 2 tygodnie przyjdzie taki moment, że oboje równocześnie będziemy się wybierać do pracy i Igora do rodziców - na razie trudno mi to sobie wyobrazić :confused:
 
reklama
A Myyszaaa skąd my się znamy hehe ;-) no i nie dziekuję of kors.
Rekinasia Twój widzę jeden dzień starszy....
To też coś się pochwale, zeby nie było :-D że tylko podczytuję...
Mój Osa jest z 11 lutego - póki co mierzy 72cm i waży 10,880 :szok: :szok::szok:
Poprostu big boy....
No i dzisiaj wyszedł mu drugi ząbal...ma na dole komplet jedynek...:tak:
 
Ostatnia edycja:
Kropecka- Czy koło Tesco na Widzewie w Łodzi jest gdzie pójść z dzieckiem? (park ,kawiarnie, inne sklepy) W sobote i niedziele odbędą się tam zawody driftingowe i zastanawiam się czy nie pojechać tam z mężem jeśli będzie pogoda. Tylko nie sądze że Dominikowi będzie odpowiadał cały dzień na dworze, może w Tesco jest jakaś restauracja lub kawiarnia, sklepy żeby tam pochodzić itp. Kusi mnie żeby jechać:baffled:. Wiem ,że Łódź to duże miasto i może akurat tam nie byłaś:rofl2:.
GirlyGirl- gratuluję drugiego ząbka
Rekinasia- kusi nas Austria:-), ale zobaczymy.
 
Hej Maminki!

Mamy wreszcie pierwszego zębola!Wczoraj się wyrżnął :) Czekamy na drugiego,bo Marcelek osiąga apogeum marudzenia :( Nocki mamy koszmarne, juz nawet nie wiem ile razy podłącza się do cysia..., a było już tak pięknie :( Dni zresztą nie są lepsze-jeśli już uda się jej zasnąć to są to krótkie drzemki :( Ale nic to, przetrwamy i sie nie poddamy!! :)
Wczoraj spędziliśmy dzień u teściów, zostalismy zaproszeni na odpust :) Marcelek dostała między innymi bączka i jest cała zapatrzona jak jej go się puszcza i tak bardzo się dziwi,że śmiechu cały dom :)

Monika maz, GirlyGirl witajcie :)

Kluska79-przepraszam,że się wcinam :),ale przyjedź do łodzi w niedzielę :) Z tego co się orientuję to nie ma w okolicy tesco na widzewie nic ciekawego,ale zawsze możesz (taxi np) podjechać do Galerii Łódzkiej,albo Manufaktury i tam spędzić parę godzin-sklepy,restauracje,atrakcje dla dzieci :)

No i lecę do mojego szczęścia,które juz sie wyspało :(

Buziolki dla wszystkich!
 
Cześć dziewczyny!
Pierwszy dzień w pracy minął nawet fajnie, mimo ogromnej ilości pracy, która na nas czeka.:dry: Jutro dwa szkolenia od 8-16... uff...:baffled:
O 18 była dzisiaj u nas opiekunka (pilnuje jeszcze innego dziecka, więc zacznie u nas dokładnie 1 września). Michaś z mężem, który ma nocki... biedak się nie wyśpi w tym tygodniu...:hmm:
Niania super daje radę i po dzisiejszym spotkaniu jestem dobrej myśli...
:happy: zobaczymy...

Kluska79 - dzięki!:wink: A dieta widzę, całkiem rozsądna, plus ślimaki i owoce morza...:rolleyes2: mmm... Tylko czekać na efekty. Austria... marzenie... mmm... rewelacja:yes::yes::yes:
Mysza - dzięki!:wink: Misja "całowania" wykonana.:-D Dobre z tymi meduzami!:-D
Pauluneczka_ - ale miło słyszeć tak dobre wieści!:laugh2: Super pomysł z tym basenem.:yes: Ja jestem bardzo zdowolona z siedziska Michasia - bardzo wygodne. No i gratuluję postępów zarówno tych w raczkowaniu, jak i przybieraniu na wadze.:-D
GirlyGirl - Witaj!:biggrin2: Fajnie, że dołączyłaś. Rzeczywiście super masz synka, big boy.:wink: Gratuluję ząbka!:-D
monika_maz - ciężko powiedzieć skąd te zaparcia... czasami może tak bywa.:baffled: Michaś też bierze wszystko na potęgę do buzi, och... te ząbki...:sorry2:
Zytka - gratuluję ząbka!:-D Fajny pomysł z tym bączkiem, też go kupię Michałkowi!:-D

Pozdrawiam!
 
Witam

A u nas Miśkołak szaleje :-) w złym tego słowa znaczeniu... Ale co tam poradzimy sobie :-)
Wczoraj M mu pokazywał jak sie gra na klawiszach :-D Miki ruszał pampersem w rytm muzyczki :-D i śmiał się do dźwięków ptaszków itp :-) Dziewczyny mówię Wam świetnie to wyglądało :-)

Kluska - zabierzcie mnie:-D zachaczcie o Zieloną :-D Chętnie bym zobaczyła o co chodzi :-)

Dziewczyny z Łodzi - sprawdźcie czy istniejecie :-D znaczy się czy z Was trole nie są :-D i prosimy o zdjęcia :-D

Rekinasia - broniłam się ;-D słowo :-D Ale to do mnie macki wyciągało :-D

Ania_ajra - no to najważniejsza misja zaliczona :-D
 
Witam! ojojoj co ja mam dziś za dzień :-( Michałek straszecznie marudny:-:)-( wczoraj zjadł na obiadek "jesienne warzywa", w skladzie byly brokuly, kalafior, pataty itd. i mam dzis nieprzyjemnosci z tego powodu, a Michaś wysypke :angry: Kupki nie było, wiec caly dzien sie prezy i jeczy, lapie za uszy itd. i sama juz nie wiem czy to wzdecia czy zabki, ale widzac to jego marudzenie jestem sklonna powiedziec ze to i to:angry::-(
monika_maz- u nas po bananie była katastrofa, wiec narazie sobie odpuscilam i podaje tylko jabluszko no i ostatnio jakas salatke owocowa (sliwki, morele, jablko)
Rekinasia- ale one nawet jak martwe wydaja mi się zywe:-p:rofl2: jak dla mnie....robactwo i juz :-D
Zytka- gratuluje ząbka !!!:-D
Anna_ajra- super powrót do pracy, trzymam kciuki za to żeby było dalej ok, no i za nianie... :tak: mam nadzieje, że sie bedzie spisywac :tak:
Myszaa- no to mieliście ubaw... ;-)
POzdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny.
Dziś jesem wściekła :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Została wysłana do mnie paczka ( zakupy na allegro) dostałam awiso dziś poszłam odebrać i co... przesyłkę wydano komuś innemu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
O matko ale jestem wściekła:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ja tego tak nie zostawię:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Może któraś orientuje się jake przysługują mi prawa w takim wypadku i gdzie szukac inf na ten temat?

Poczta Polska:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: twór komunistyczny :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
co za dziadostwo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry