reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
kluska jak ty jestes na diecie to ja sie juz nie odzywam:zawstydzona/y: chyba w ogóle powinnam przestac jesc ehhh
ale pocieszam sie tym ze czuje jak w pracy kg same lecą bo nie mam czasu nawet myslec o jedzeniu:-p
dzisiaj mamy z mezulem drugą rocznice slubu, wiec wybralilismy sie na obiado-kolacje do restauracji tradycyjnie do tej samej gdzie było wesele:rofl2:
z odparzeniami zostałam zmuszona przez babcie do jazdy po lekarzach:crazy: zła byłam po wczoraj po pracy musiałam jechac tylko po to zeby sie dowiedziec ze mam czesciej wietrzyc dupke:baffled: nic nie dostałam, nawet zakichanej masci, a mamusie kochane próbowały mi wmówic ze to cos powazniejszego:szok: boze, kiedy ja wreszcie zmądrzeje:sorry2: musze byc bardziej konsekwentna i nie dawac sobie tak łatwo wmawiac pewnych rzeczy:wściekła/y::no:
 
Hej
Hej
Ale żeście naprodukowały :biggrin2:

Ja już nawrócona :-D Wolsztyn - fajny :-D na kilka dni :-D nad jeziorko codziennie szliśmy :-D

A co u mnie - Mikołaj próbuje wstawać przy meblach :-( dziewczyny syn mi szaleje:-) Się śmieje że go z miesiąc przenosiłam albo i dłużej :-D

Aggy - trzymaj się :-) i Kubuś niezłe humorki pokazuje :-)

Ania_ajra - oj toszybko zareagowaliście :-( A jak teraz Michałek??

ladna.ex.panna - spokojnie - ja jechałam boMiki lekko kaszlał:-) kobieta mi tylko powiedziała że nie ma do czego się przyczepić :-) Ale zgadzam się że babcie są najlepsze w wymyślaniu chorób dzieciaczkom :-)

Pozdrawiam
 
Hej
Dziś wyciągnęłam dziewczyny do miasta Czułam się troche jak dzikus wyciągnięty z klatki nie pamiętam kiedy statnio ruszałam się poza moim osiedlem:dry: Julka była zachwycona szczególnie ze na koniec zaliczyliśmy plac zabaw Oliwce było wszystko jedno;-)
Pod koniec dnia ja już padałam ze zmęczenia za to moja trzylatka dopiero teraz zasnęła:baffled:
Aggy gwarantuję ci że przy dwójce a nawet trójce zorganizujesz się jeszcze bardziej i dasz radę ze wszystkim
Nie wiem jak to było u was ale w moim przypadku przy pierwszym dziecku świat stanął na głowie wszystrko trzeba było układać od początku nawet ( a może przede wszystkim) relacje z mężem Przy Oliwce , poki co nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć
conajwyżej jak pisała Gosia czasu dla siebie coraz mniej
 
Cloe - ale dajesz radę :-D i z domu wychodzisz :-)

Gosia - zgadzam sie - gryzaczki u nas nie za bardzo pomogły - pomogło na chwilę przed karmieniem przetarcie dziąsełek pieluszką z lodem :-) wtedy na chwilę spokój...

Pozdrawiam
 
Mysza gdybym to ja jeszcze tylko w domu siedziała chyba by się to źle dla mojej psyche skończyło
Gratulacje dla Mikiego:-D:tak::-) śiłacz mały:-D:tak:
A co do babć one zawsze wiedzą lepiej :tak:skąd ja to znam:tak:
 
Witam
My dziś jedziemy na szczepienie jak zwykle stres czy dzis przyjma czy moze cos wymyśla chyba zadzwonie i sie dowiem:dry:
U nas Bartek wstaje tez przy stole przy zabawce juz nie posiedzi wstaje sam i nie mozna go zostawić juz na chwile samego nawet na podłodze bo podczołga się do ławy i wstaje :-Dgaduli po swojemu i wydaje z siebie takie śmieszne odgłosy:-D

Gosia78 wydaje mi sie ze dobra organizacja pracy i można zrobić wszystko dzieci idą z małym na spacer akurat kiedy śpi Kuba mi pomaga myć ogóraski;-)i jakoś robota idzie do przodu
dawna cloe ja tak sie czuje jak z moja brygada jade do mojej mamy wyprawa pociagiem potem jeszcze od pociagu kawałek drogi mamy i tez czuje sie jakbym nigdy nie wychodziła ale to jest potrzebne bo inaczej bym sfiksowała:rofl2::baffled:chyba

Myyszaa gratulacje dla małego siłacza:-)

no to dopisze zeby nie było posta pod postem bo widze ze ruchu u nas dzis nie ma my po szczepieniu mały wazy 8200 wszystko ok z nim
 
Ostatnia edycja:
Cześć

Cloe, Kropecka, Aggy - ja za to nigdy nie przekonam się jak można byłoby zorganizować czas przy jednym dziecku;-):tak:!!!Chyba, że przy trójce;-)!
Muszę przyznać, że brakuje mi czasu dla siebie, nie mówiąc nic o wyjściu na zakupy do Galerii! Przez wakacje trochę wypoczęłam, gdyż miałam męża częściej w domu, niestety wrzesień już blisko i prawie całymi dniami będę sama z dziećmi:-(.

Myszaaa, Ania31 - Gratulacje dla pierwszych Maluszków próbujących się podnosić!!!

Aggy - fajniutkie fochy ma Kubuś:-)!!!Ciekawe po kim odziedziczył charakterek;-):-D!!!

Kluska - spóźnione życzenia dla Dominika i pozostałych półroczniaczków:-)!!!

Ania_ajra - jak czuje się Michałek?

Ika_s - moje też nadal budzą się w nocy na karmienie ok.2-3, a potem kolejne o 6, a budzą się na dobre około7!
Nie przejmowałabym się karmieniem co 3 godziny! Moje Maluszki też jedzą co 3 godziny, 4 godzin by nie wytrzymały!!! Rano piją mleko o 6, później koło9-9.30 znów mleko i zasypiają przy piersi, o 12-13 obiadek, 15-16 deserek, śpią po obiadku lub deserku , a o18-19 kaszka, 20-21 zasypiają.

Buziaki
 
Witam mamusie!!!

U nas wszystko ok. Wpadłam się przywitać i pozdrowić też. Dziś Miłek skończył 6 miesięcy i chciałam z tej okazji przesłać Wam jego najnowsze zdjęcie tuż po kąpieli :-)



Pozdrawiam i całuję.
 
reklama
Hej:-)
Maritka za to jak zafundujesz bliźniakom jeszcze jedno rodzeństwo nawet niepoczujesz że masz malucha w domu:tak:;-)
Agawa dobrze że wszystko gra a Miłoszek przeuroczy Kiedy wkońcu zacznie się rok szkolny byś mogła się udzielać jak kiedyś;-)
U nas dziś nie ma wody a ze mnie d...czytałam ogłoszenia zamiast się przygotować ja najzwyczajniej zapomniałam:wściekła/y:
 
Do góry