reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Hej znów nie mogłamwejść na BB:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Myślałam że coś mnie trafi:wściekła/y::wściekła/y:
Kluska 79 w opolskiem gdzie mieszkam przeszła prawdziwa tromba powietrzna W Strzelcach Opolskich , czyli ok 20 km od mojego miasta krajobraz jak po wojnie:szok: U nas "tylko" strzelały pioruny raz po raz padało tak że świata nie było widać dalej pada jestem tylko ciekawa czy Julki basenik i dmuchane piłki jeszcze są dzięki Bogu większych strat nie ma
Zmieniam temat na weselszy
Ty to sięnajeździsz p świecie Kluska ale masz fajnie:tak: Ciekawe kiedy ja pojadę gdzieś dalej jak do teściowej:dry:
Maritka w przyszłym roku obie będziemy nadrabiać:-D
Maritka wywar z mięsa jest dość mocnym alergenem więc jeszcze nie polecają ale co niektóre znajome poają dzieciom od początku i nic maluchom nie jest
 
reklama
czesc Wam dziewczyny
maly wlasnie zasnal 10 minutek temu :-D
kurcze ale u nas byla burza - normalnie masakra a mlodemu nic nie przeszkadzalo spal jakby jej wogole nie bylo :-):tak: ale za to ja zas nie spalam od 3 do 7 rana - potem mi sie przysnelo z malym bo polozylismy sie dalej spac :happy: az do 9 :laugh2:
teraz juz minelo bo przynajmniej nie pada ale taki huk w nocy ze to bylo az niemozliwe :no:
a ja sie nudze bo posprzatane juz mam i teraz nie mam czego sie zabrac :dry:
kluska79 - no to po wakacjach pewnie wypoczeta jestes - fajne fotki :laugh2:
dawna cloe - oj to masakra - strzelce opolskie - przejezdzalam tam jak jechalismy z mezem na wakacje do tuczna gdybym wiedziala to wpadlabym do Was :-)
przyszlirodzice - i jak tam bratowa :confused:
ladna.ex.panna - no to milego wypoczynku :-):-)

no to jak narazie wszystko :laugh2:
 
Cześć dziewczyny!
A u nas nie za wesoło... Michaś jest chory... ostre zapalenie gardła plus powiększone migdały - bliski anginy.:sad:
Wczoraj wieczorem o 18:00 dostał gorączki 38,5!:szok: Dałam mu Nurofen w czopku, ale od razu wydalił z kupą. Po chwili podałam drugi i powtórka... więc podałam doustnie Ibum dla niemowląt. O 20:00 temperatura wróciła do normy i synek poczuł się wyraźnie lepiej. Nie kąpaliśmy już małego.
No i zaczęła się koszmarna nocka...:-( Michaś spał bardzo niespokojnie i co pół godziny ganiałam do niego, a tu smoczka podać, a tu na boczek położyć, a tu pogłaskać i tak do 24 gdy chciałam mu podać Ibum... jak mi żygnął!!!:szok: Mówię Wam - masakra!:wściekła/y: Fontana z nosa i buzi! Ale się przestraszyłam... Od razu postawiłam męża na nogi. Wziął małego, umyłam go i wszystko posprzątałam.
Wzięliśmy Michasia do siebie i tak "spaliśmy".:no:
Zadzwoniłam dziś rano do lekarza i przyjechał od razu. Michaś dostał antybiotyk. Jest marudny i widać, że chory...
Och...
 
anna_ajra - :szok::szok::szok: az mi dreszcze przeszly :no: duzo zdrowka dla Michasia!!!!!!
no to mialas koszmarna wieczoro-nocke - wspolczucia
mam nadzieje ze szybko wroci do zdrowka i bedzie wporzadku :tak:
buziaki dla Was :happy:

u nas to maly juz od dwoch dni taki marudny i chyba te zeby beda mu sie przebijaly (nie ma jeszcze ani jednego) a w dodatku tak mu sie pupcia odparzyla ze pewnie to tego drazni i szczypie przede wszystki - smaruje mu to taka mascia na odparzenie (od szwagierki bo jej mala tez kiedys miala i lekarka jej przepisala)
a tak poza tym to nic sie u nas nie dzieje :-( :dry:
ale pogoda sie troche polepszyla bo nie pada wiec wyszlam z Sewkiem na dwor troche go przewietrzylam i teraz sobie spinka :-D
a ja chyba tez skorzystam i pojde sie tez polozyc :happy::-)
 
Cloe, Maritka- z dwójką małych dzieci też pewnie narazie bym nie jeździła daleko, następny wyjazd dopiero za rok bo na narty z Dominikiem jeszcze nie pojedziemy;-).
Patrysia- jestem wypoczęta ,potrzebowałam złapać drugi oddech:sorry2:

Zaraz odwoże Piotrka na kolonie, a włąściwie do transportu właściwego, moje starsze dziecko najeździ się w te wakacje:-D.

anna_ajra- tak mi przykro kochana ,że Michałek cierpi- gardełko to przykra sprawa, ale będzie dobrze - trzymam kciuki za szybkie zdrowienie.
 
hej Wczoraj mieliśmy gości Teście nas odwiedzili dziś Pojechali do Pszczyny na giełdę patactwa a potem wracają na obiad
Anna ajra jak dziś czuje sie Michaś?
Patrysia jasne, jak następnym razem będziecie przejeśdźać to zapraszam:tak::-D
Kluska obawiam się że nawet jak dzieci mi podrosną to i tak nie będę za wiele podróżować :-( mąż to wyjątkowo niejeżdżący typ :dry:Chyba że poznam dziewczynę z dziećmi w wieku moich i wtedy mój M już nie będzie mi potrzebny;-)
 
Witam bratowa urodzila w piatek przez cesarke rano zabrali ja na porodowke ahh szkoda gadac.... trzyali ja w niepenosci do dotaniej chwili najpier mowili ze sama ma rodzis potem ze znow cesrak w koncu moia ze jednak o 17,30 cesarka ale okazuje sie ze nie ma anestezjologa bo jest przy operacji wyrostka az w koncou po 19 przyszedl na swiat kacperek 2550g 50 cm :)
 
Cześć dziewczyny!
Mam nadzieję, że wszystkie miewacie się dobrze po burzach jakie przeszły przez Polskę!:szok: Oby ta tragedia się nie powtórzyła! Dajcie proszę znać, jak wygląda sytuacja u Was.

Michaś czuję się (cloe:wink:) znacznie lepiej po antybiotyku, który dał natychmiastowy efekt. Dodatkowo bierze wit.C, calcium i Ibum.
Za to niestety nie chciał dziś mleka:huh:... penie migdały go bolą przy łykaniu.:hmm: Na szczęście wiem, co synkowi smakuję i poratowałam go słoiczkiem - delikatne jarzynki z królikiem Gerbera - to jego ulubiony obiadek.:-D Zjadł oczywiście cały.
Byliśmy dzisiaj nawet na spacerku. Choć przez chwilę się rozpogodziło, słoneczko się pokazało i całkiem cieplutko było.:-) Spacer trwał zaledwie godzinę bo przebiłam oponę w wózku!:wściekła/y: Nie dość, że nieustannie deszcz pada, to jeszcze koło... rrr... :no:
Mąż miał zajęcie, no i na szczęście naprawił.

ladna.ex.panna - jak było u wujka?:confused:
Paulineczka_ - :-)
Kluska79
-
dziękuję!:wink: Tylko pozazdrościć takich wczasów! Super!:happy:
Strasznie z tą burzą! Współczuję!:hmm:
maritka - w jaskini solnej było bardzo fajnie. Michasiowi się podobało nowe otoczenie, był wszystkiego ciekaw, no i cały czas się bawiliśmy.:-D Wzięłam ze sobą jego ulubione zabawki kocyk, herbatkę... niczym wyprawa na piknik.:-D
Co do żółtka, to kupiłam ostatnio nowy słoiczek z Gerbera dynia z żółtkiem, ale jeszcze nie zdążyłam podać. Michasiowi niestety nie smakują moje zupki.:zawstydzona/y:
patrysia - dobrze, że nic Wam nie jest po burzy! No i dziękuję za życzonka!:yes:
Na odparzenia pieluszkowe dobry jest Sudocrem.:tak:
przyszlirodzice - gratuluję ciociu!

Pozdrawiam wszystkie mamusie i nasze cudowne pociechy!:-)
 
Witam
anna ajra to miałaś przeżycia duzo zdrówka dla Michasia
w moich stronach tylko padało przez 3 dni zadnych szkód nie było burze same w sobie nieszkodliwe ale u innych szok:szok:co to sie działo

przyszlirodzice
gratulacje:-)

a u nas ok Bartek dostaje butle z mlekiem bo strasznie mnie gryzie tym jednym ząbkiem:-)na noc oczywiscie cyc jest ale w dzien butla i inne smakołyki:-)
 
reklama
Anna_ajra- dobże że z Michałkiem już lepiej:-), przebite kółka niestety się zdarzają:baffled:
Cloe- a nie da się jakoś wpłynąć na męża co do wyjazdów:confused2:? Może umowa że raz na np. 3 lata jedziecie gdzieś dalej...

Dziewczyny gdzie jesteście:confused:? Czyżby wszystkie korzystały z ostatnich dni lata? Jeśli tak to miłego wypoczynku.

Mój Dominiś konczy dzisiaj 6 miesięcy :-D Huraaaa !!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry