reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Cześć dziewczyny!:cool2:
W jaskini solnej było super!
U nas dzisiaj deszczowo, więc posiedzimy w domku.

Mysza - fajnie, że jesteś spokojna o małego. Dużo masz pracy?
patrysia, przyszlirodzice, magdzia75 - super fotki.:-)
Ania31 - jak tam siostra i jej maleństwo?
Zytka - jak fajnie, że już jesteś! Ciesze się, że pobyt u rodziców się udał, no i doskonale Ciebie rozumiem... facet sam w domu... też musiałam spisać część kwiatów na stratę... Uściskaj malutką ode mnie.
maritka - jak mogłybyśmy o Tobie zapomną???! No co Ty!? Gratuluję pierwszych dwóch ząbków u Dorianka!:-D Super! I jak zareagowały dzieciaczki na żółtko?
cloe - wiem, że każda z nas ma swoje ulubione zabawy z dziećmi. Jak kupiłam sobie dodatkowo Encyklopedię gier i zabaw. Polecam.
 

Załączniki

  • skanuj0001.jpg
    skanuj0001.jpg
    74 KB · Wyświetleń: 23
reklama
Witajcie mamuśki! U nas ok. Michaś się wścieka jak za dawnych czasów:-D (czyt. przed zapaleniem ucha). I do tego dziadek go nosi całymi dniami, w niedziele juz jedzie niestety ( w po poniedz. ma operacje) i nie wiem co to bedzie:szok:Kto go bedzie tak nosil??:-D Dzisiaj rano wynieśliśmy jego pierwszy samochód z "garazu" posadzilismy go ale cos nie bardzo mu sie podobalo- moze dlatego ze byl spiacy. Sprobujey jak sie obudzi.
W prACY zmienili mi zmiane na wieczory- tak od 16, 17- wiec chyba zostane w dotychczasowej. Wyjdzie mi okolo 20 godzin tyg. wiec nie jest tak zle.
No i mam pytanie. Wczoraj bylam na szopingu i weszlam do sklepu ze zdrowa zywnoscia- oprocz tego ze znalazlam tam wit. D3. ktora wszystkie moje kolezanki sciagaja masowo z Pl, bo twierdza ze tu nie ma:crazy: (ja jej nie podaje)znalazłam równiez tran! Specjalny dla dzieci, o smaku pomaranczowym (sa jeszcZe inne). I wlasnie sie zastanawiam czy nie kupic malemu i mu nie podawac. To jest w plynie, wiec nie byloby ciezko go podac. Jest w nim olej z watroby dorsza, omego 3( w tym EPA & DHA) wit. D i E. Myslala któraś z was o tranie/??
Pozdrawiam mamuśki i kochane, piękne lutowe dzieciaczki.
 
Witam
Bylismy u mojej mamy i siostry maluszek ........maleństwo podług mojego Bartusia to kruszynka w dosłownym słowa znaczeniu Bartek chłop jak dąb:-):-)trafiliśmy była akurat położna u siostry powiedziała ze Bartek wyglada na wiecej niż 6 miesiecy:-):-)i siostra ma brać rady ode mnie odnośnie karmienia itd.:-)
Nie obyło sie bez sporu z jej Facetem ale cóż i tacy muszą chodzić po tym świecie:wściekła/y::wściekła/y:ale normalnie facet podniósł mi ciśnienie:crazy:
Wróciliśmy wieczorkiem z M akurat wracał z pracy szybciutko kolacja kąpiel małego i spaść dzieci zmęczone byliśmy w Mc Donalds w Realu na zakupach szkolnych i minął nam dzień na łażeniu;-):tak:

A dziś odpoczywamy dzieci buduja samoloty Kubuś oglada Bajki a mały spi a ja piore sprzatam i zakładam ogórki:-D:-D:-Dto mój opdpczynek:baffled:
 
WitajcieMaminki!

Nie potrafię się zebrać w sobie po tym wyjeździe. Marcelinek też nie bardzo się adoptuje :( M wyrzucony na kanapę od połowy nocy, a my śpiochamy sobie razem :) Dzisiaj pieknie zasneła po kompiułce,ale już 2 razy obudziła się z płaczem,nie wiem co jest,bo podchodzę wyciagam ją z łóżeczka-przytulam,po czym zaraz odkładam i zasypia… Oczywiście, jak to ja już zaczynam się martwić :( Zobaczymy jaka będzie ta nocka? Dzisiaj jesteśmy same- M w pracy :(
A jutro jedziemy do teściów i zostajemy do niedzieli. No i jak my się mamy zebrać do kupy (za przeproszeniem), jak my ciagle na walizkach? :( Szkoda słów….

Anna_ajra-dzięki! :-) Opisz jakąś Waszą ulubioną zabawę.

Maritka-fajnie,że się odezwałaś! Ja jak widzę w Łodzi młodą mamusię z bliźniakami to aż mnie korci podejść i zapytać czy to nie Ty:-)

Paulineczka- trudno mi się wypowiedzieć na temat tego tranu,bo nie stosuję u mojej Marcelki. A z ciekawości zapytuję jaki to preparat z Wit.D3 znalazłaś? ja podaje Devikap. A co do noszenia na rączkach to my też rozpieszczeni po tym wyjeździe przez moja mamę,dlatego doskonale znam Twoje obawy co to będzie jak dziadzio wyjedzie:tak:

Ania31- podobno niektórzy tak mają, że odpoczywaja przy pracy:-D

Mysza-ależ te nasze miśki się rozwijają!My już tez na niższym poziomie w łóżeczku :-D
A w ogóle to Marcelek spała na wyjeździe w łóżeczku turyst.,teraz w domu śpi w swoim drewnianym i może stąd te pobudki? :confused:

Patrysia:-)



Dobrej,spokojnej nocki Wam życzę!
 
czesc dziewczyny:-)
wpadam poczytac co tam u was, bo odkąd trzy dni temu wróciłam do pracy to mam strasznie mało czasu na wszystko:zawstydzona/y: na dodatek moja mała, kltóra juz od niepamietnych czasów ślicznie mi przesypiała nocki teraz budzi sie nawet po 3 razy:baffled: masakra:szok:
chyba wyczuwa ze cos jest inaczej od kilku dni, ja bardziej zabiegana i moze przez to bardziej nerwowa:dry: albo to przez ząbki:confused:
slicznie rosną te nasze maluszki, pewnie powoli uczą sie juz nowych rzeczy:tak:
moje malenstwo nauczyło sie robic papa:rofl2: żegnam sie z nia do pracy a ona macha raczką - narazie tylko lewą:-p na poczatku myslałam ze to przypadek, ale od 2 dni robi to na zawołanie hehe
ide spac, musze kłaśc sie wczesniej bo w ciagu dnia jestem półprzytomna bleeee
a anna dzęki za polecenie ksiązki! zamówiłam i mam nadzieje, ze znajde tam cos ciekawego!
 
witam sie dzis chya pierwsza :-D
ja korzystam bo siostra wozi malego ale cos mi sie wydajew ze wezme go zaraz do domku :dry: moj m od rana do wiezora w robocie a ja u mamy od rana bo z tesciowa nie mam o czym gadac a zreszta za ni nie przepadam tak wiec nie chcialabym niepotrzebnych sytuacji jakie mogly by wyniknac po bciu z nia caly dzien - gra mi czasem na nerwach :wściekła/y:
tak wiec odstresowuje sie u rodzicow :happy:
ale komp mi pomalu chodzi ehhhh :no:

ladna.ex.panna - patrze po swaczku i widze ze Igusia skoncyla wczoraj pol roczku - wszystkiego najlepszego dla malutkiej :-)
 
reklama
Do góry