reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
czesc dziewczyny nie mam nawet chwili zeby do was napisac bratowa w szpitalu w nocy zaczy odchodzic wody;/;/; podaja jej sterydy zeby sie pluca szybko rozwinely i na jutro wywoluja porod albo cesarka ja myslalam ze hjak zaczna odchodzic wody to jest 20 godzin a oni ja tak dlugo chca trzymac nawet nie wiecie jak sie martwie zeby tylko wszystko bylo w pozadku wedlu usg to 35 i pol tygodnia
 
Cześć dziewczyny!:cool2:
A my dzisiaj cały dzień w terenie... pogoda piękna, no i obowiązki... zakupy itp. itd.
Odwiedziła mnie dzisiaj moja bardzo bliska koleżanka (niegdyś świadkowa):-D. Rzadko się widzimy, więc nie mogłyśmy się nagadać.:happy: Dzień był super udany i ta kawa z lodami w parku... mmm... super!:-D
A Michaś był naprawdę rewelacyjnie grzeczny, więc i ja dumna.:yes:

Paulineczka_ - trzymam kciuki za Twojego tatę! Będzie dobrze!:wink: Szkoda, że musi wyjechać, jest zapewne dużą pomocą dla Was?
Najważniejsze byś Ty była zadowolona z godzin pracy.:yes:
A co do tranu, to nic takiego małemu nie podaje i ciężko mi cokolwiek doradzić:huh:, bo koleżanki nie wspominały nigdy o tranie.:eek:
Jak jest ograniczenie wiekowe na opakowaniu?
Ania31 - mój Michaś też wygląda na więcej niż ma. Czasem, jak porównuję go z innymi dzieciaczkami, to rzeczywiście jest jak na 10-12m.:-)
Mysza - co ja widzę... obniżasz poziom w łóżeczku?:laugh2: No, no... nieźle!:-D
Śliczna nowa fotka Mikuśia!:yes:
Zytka - i jak minęła nocka?:confused: Czasem dzieci śpią tak niespokojnie. Michaś też tak miewa od czasu do czasu.:baffled:
A jeśli chodzi o ulubioną zabawę, to chyba Ciebie rozczaruję, bo jest nią "a ku ku":-Di oczywiście łaskotanie i dowolne wariacje - byle solidne.:-D
ladna.ex.panna - książka przyda się na pewno troszkę później...ale zawsze to jakaś inspiracja będzie, no i nie ma za co!:-D:wink:
Gratuluję tak zdolnej córeczki, no i pół roczku! :rofl2::-D:rofl2:
Też będziemy pracować nad tym "pa pa". Myślałam, że to jeszcze za wcześnie... ale ... widzę, że możliwe.
patrysia - :-)
przyszlirodzice - a ja myślałam, że jak wody odejdą to w przeciągu 12h powinno się urodzić...:huh: Oby wszystko się pomyślnie ułożyło!
agawa1, kropecka, cloe, Najka, Ika_s, lileczka, aggy - gdzie Wy się pochowałyście???!:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Pozdrawiam!
 
dzieki dziewczyny za zyczenia:-D
padam normalnie, marze zeby sobie polezec z malutką rano, nie musząc sie spieszyc ehhh
jutro jedziemy na długi weekend do agroturystyki w kieleckie hehehehe czyli do wujka na wies:-p;-)
fajnie tam jest bo i bryczka mozna pojezdzic, i konika nakarmic i baranki popasc i za kózką pogonić hihi
a najważniejsze ze mozna leeeeeeeezec na trawie i patrzec w chmurki:laugh2:
miłego papapa
 
Witam! Dyis mialam wolne i bylismy z tatem nad jeziorkiem :) Pogoda o dziwo!!! była super. Wypoczelismy, jak wrocilismy to usnelismy wszyscy troje (ja, tato i mis). Jutro znow do pracy.
Anna_ajra- dzieki!;-) na opakowaniu jest informacja o dzieciach pólrocznych, natomiast w necie znalazlam info o tym, ze mlodszym tez mozna dawac. Musze sie jednak skonsultowac z pediatra. Ale z tego co czytalam, to jesli pediatra wyrazi zgode, zaczne podawac tran zamiast jakis srodkow witaminowych.
Zytka- mi rowniez z Pl jeszcze jak bylam w ciazy znajoma przywiozla Devicap, ale napewno nie jest to ta firma, a jak sie nazywa sprawdze przy nastepnej okazji. Ja nie uzywam D3, bo pediatra powiedziala ze nie musimy- michalek ma w mleczku, a poza tym to niby 10 minut tyg. na sloncu wystarczy aby dziecko dostalo odpowiednia jej dawke... no nie iwem jakto z tym jest, w kazdym badz razie michas narazie nie ma sladu krzywicy.
Pozdrawiam was mamuśki i życze kolorowych snów.
Sto lat!!! dla Igusi!!
 
Ostatnia edycja:
Wróciłąm z wakacji, omineliśmy Chorwację i byliśmy we Włoszech jakieś 50 km od Wenecji:-D. Pogoda cudna , mieszkaliśmy w hotelu z basenami i prywatną plażą nad Adriatykiem:-). Dominiś był kochany, Włosi uwielbiają dzieci i prawie każdy głaskał "bambini":szok:, ja wypoczełam- jedzenie poddawane pod nos no i wyjścia wieczorne do restauracji- hmmm już tęsknie.







 
[Witajcie!

Anna-ajra -zazdroszczę pobytu w jaskini solnej:-)A jak przeżył to Michałek?
Jeśli chodzi o wprowadzenie żółtka to dzieci reaguja bez zarzutu:tak:Podaję tylko połowę co drugi dzień. Często sama gotuję Maluszkom obiadki i zastanawiam się czy warzywka można gotować już na rosołku razem z mięskiem?

Ladna_expanna- wszystkiego dobrego dla córci!!!

Myszaaa - ależ masz zdolnego synka:tak:


Zytka - moje Maluszki też budzą mnie w nocy, choć wcześniej kilka razy zdarzyło się,że przespały całą.
Niestety nie zobaczysz mnie na mieście:-(,bo rzadko tak daleko się wybieram,a szkoda,bo równiez chętniebym porozmawiała:-).Raczej jestem z Bąblami w ogrodzie pod drzewkiem lub na tarasie, a kiedy grzecznie leżą mogę coś porobić w domciu:)


[Kluska_79 -super urlopik miałaś:tak:!!!My nigdzie nie wyjechaliśmy,bo bałabym się z moją dwójką.Ale w przyszłym roku nadrobimy z nawiązką:tak:
 
reklama
Ta noc to jakiś burzowy koszmar:szok:, nie wiem czy to była jedna burza która atakowała dwa razy czy może dwie inne:crazy:. Troche się bałam szczerze mówiąc, domek stoi na wzniesieniu samotnie, a mój mąż stwierdził że nie widział uziemienia. Wyobrażacie sobie? szkoda że nie przypomniał sobie o tym gdy odbieraliśmy go od firmy budującej i płaciliśmy za wykonanie ostatniego etapu:wściekła/y:. Dominik też się budził przez burze. Naszczęście dachu nie zwiało ale długo tego nie zapomne
 
Do góry