reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

dziendoberek - tylko na chwilke bo musze wyjsc a korzystam bo maly zasnal a tak to juz dawno bysmy poszli :baffled:
mysza - dalej sie nie martwisz :-p:-)
anna_ajra - tez bym tak chcaiala ale niestety moj M robi od rana do wieczora tak wiec z nikim nie mopge sie wybrac a troche daleko mam wiec jestem zalezna od mojego M bo niestety nie mam prawka a tez nikomu innemu nie chce sie jezdzic :dry: a co do pracy to mialam bym z kim zostawic (z tesciowa) ale jak stwierdzil moj M mam obsesje na punkcie Sewka tak wiec nie zostawie jego z nia bo jej nie ufam - nie to zeby cos mu zrobila ale nie lubie kiedy ona zbliza sie do niego - wiem jestem wredna :evil: i wiem tez ze zle robie bo to jest jej wnuk ale robe to nieswaidomie dopiero kiedy jest po fakcie wiem co zrobilam - jestem do niej jakos uprzedzona :no:
rekinasia - wszystkiego naj dla Igorka - spoznilam sie o jeden dzien ale mam nadzieje ze wybaczy to ciotce :tak::laugh2:
dawna_cloe - gratulacje :-D u nas jak narazie spokoj - kompletnie nic :baffled:
ladna.ex.panna - kurcze az mi ciarki przeszly

no a mnie sie to fajnie zroslo - przedwczoraj wieczorem odklejal mi M plaster i zostala taka moze 2-3 cm szrama - ale jest ok :-)
pochwale sie moim syneczkiem i zdjeciami z wakacji - juz troche dawno :-D:-p
maly sie obudzil mykam wiec :happy:
 
reklama
witam bratowa dalej w szpitalu dzis dostalla skurczy i podaja jej cos przeciez skurczowego boze co za szpital nawet jej usg nie zrobili biech maly jeszcze siedzi bo dzis dopiero 34 tydzien jeszcze ma czas

A to moja malutka sobie wcina bule:)
 
przyszlirodzice fajnie wyglada ja swojemu daje skórki od chleba bo jak widzi ze my jemy to on tez chce cos i sobie miele :-)

siostra juz w domku z maluszkiem:-)jutro jadę zobaczyć maleństwo:-)Bartus to pewnie wielkolud bedzie zobacze różnice haha:-):-):-)
 
przyszlirodzice - slicznie wygladacie razem :-) moj je skorki z chlebka :tak: no a co do bratowej to moglay dzidziusia przytrzymac w brzuszku jeszcze :happy:
ania31 - jak ja ogladam teraz dzidziusie od znajomych to moje dzieciatko wydaje sie taaaaaaaaaaakie ogromne a bylo takie malutkie :-D

malutki znow spi a ja sidze i sprawdzam c tamu Was :cool2:
 
Witam wszyskie!
Teraz bywam nieczęsto bo ładna pogoda, więc albo długie spacery albo wypady za miasto.

ANIA31- widział filmik, niezła gaduła się robi, ciekawe co będzie jak skończy rok:-)

MYSZA-podziwiam ze się nie martwisz, ja wracam 1 września i już się boję że będę dzwonić do niani co 15 min:-D

Moja Amelka już sama siedzi, chociaż jeszcze się przewraca, ale w końcu zaciągnęła butlę, więc problem karmienia mam z głowy.
Nadal karmie piersią i chce jak najdłużej utrzymać laktację.
Zresztą na tym cycusiu jest nieżle uchodowana, ma takie wałki na nogach że już nawet kolana jej nie widać, ale mam nadzieję ze jak zacznie chodzić to schudnie
A to nasze zdjęcia z wakacji
 

Załączniki

  • DSC00661.JPG
    DSC00661.JPG
    546,3 KB · Wyświetleń: 30
  • DSC00713.JPG
    DSC00713.JPG
    89,1 KB · Wyświetleń: 32
Witajcie Maminki!

Melduje się po długiej nieobecności:) Wczoraj wróciłysmy z Marcelinkiem od moich rodziców. Było super!!Odpoczęłam sobie, dziadki nacieszyły się wnusią,aż żal było wyjeżdżać :(
Tęskniło mi się za Wami, myslalam o Was ale nie miałam dostepu do kompa :( Pewnie nie nadrobię zaległości (ponad 30 stron!!),ale mam nadzieje,że u Was moje drogie i maluszków wszystko ok. A co u nas? Wciaż czekamy na pierwszego ząbka,jemy już jabłuszka w różnych kombinacjach ze słoiczka (miało pomóc na częstszą kupę-ale ten problem wciąż nas nęka :( ), Marcelinek przygotowuje sie do raczkowania-przemieszczanie idzie jej świetnie,siedzi skubana co nas bardzo cieszy:) Wogóle jest rozkoszna,tak jak i Wasze skarby zapewne :)
Teraz zasnęła,a ja truchcikiem do Was :) Choć powiem szczerze,że powinnam się brać za "odgruzowywanie" mieszkania-(M był sam 3 tygodnie!),ale sie rozleniwiłam i ciężko mi się zebrać. "Tobołki" nasze jeszcze też nie rozpakowane...Zaraz sie ruszę i zacznę najpierw od reanimowania kwiatków,niektóre mogę juz spisać na straty :(

Buziaczkam Was mocniasto :)
 
Witam Mamusie!

Długo mnie nie było na wątku i nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie?
Chciałam również przywitać dziewczyny, które dołączyły po narodzinach dzieciątek!
Zaglądałabym częściej ale trudno jest mi znaleźć czas przy mojej dwójce,a jak już mam chwilę wieczorem to jestem tak padnięta,że nie mam weny do pisania i kładę się spać, bo w nocy budzą mnie jeszcze moje Skarby:)

Nadal karmię piersią,więc w nocy jest o tyle dobrze, że przystawiam do piersi raz Olę, raz Dorusia. U Dorianka pojawił się pierwszy ząbek 2 dni po skończeniu 6 miesiąca, a jakieś 2 tyg póżniej wyszedł drugi:-). U Oli jeszcze czekamy na ząbki!
Od 5,5 miesiąca wprowadziłam posiłki uzupełniające, a obecnie jestem na etapie indyka z warzywkami +1/2żóltka od dziś co drugi dzień.Zobaczę jak zareagują!
Super,że niektóre dzieciaczki już raczkują lub próbują raczkować-zwłaszcza najmłodszy Mikołaj Myszy! Dorianek miesiąc temu próbował śmiesznie się przemieszczać:podnosił pupcię,podwijał kolanka pod pupcię i pomagając sobie główką "szedł" do przodu:-)!Szkoda tylko,że zapomniał,iż można tak się przemieszczać:-(
Zauważyłam,że wiele z Was wróciło już do pracy!Ja nie mam z kim zostawić mojej dwójeczki,więc posiedzę z nimi do lipca przyszłego roku,czyli jak skończą półtora roczku! Trochę ciężko finansowo,ale nie mamy innej możliwości,bo Teściowa pracuje do godziny 18, a moja Mama słabo widzi i mieszka poza Łodzią.
Postaram się częściej pisać gdy będę mogła, a na razie życzę spokojnej nocki i miłego dnia.


Pozdrawiam wszystkie Mamusie i Dzidzie!!!
 
hej
Maritka jak dobrze że się odezwałaś :-)Zastanawiałam się już co u ciebie:tak:
Fajnie że dzieci rosną zdrowo wierzę że przy dwójce pełne ręce roboty ja mam dwójkę z różnica prawie trzech lat i czasem nie wyrabiam a co dopiero ty z bliźniakami:tak:
U nas skwar planowałam z dziewczynami jechać do miasta ale nie będę begała po mieście w taki upał co tu jeszcze wymyślić Julce w ramach zabawy by mi dziecko z nudów szału nie dostało
 
Hej
Nie martwię się bo mam mamę na linii ognia :-D i pisze co tam u nich słychać :-) i wiem że za 2 h wrócę i mam co robić :-)

Maritka - no to masz wesoło :-D Z dwójką jest trudniej :-) więc jakby co pisz co tam u ciebie :-D

Cloe - a właśnie jak Oliwka z Julką - bawią się razem ?? bo w sumie ostatnio byłam z Mikim u kumpeli i Mikołaj nie interesował się starszą koleżanką :-D

Pozdrawiam :-D
 
reklama
Mysza bawią sie może nie cały czas ale się bawia Dla Oliwki najlepszą frajda jest przemieszczanie się po podłodze ( ruchem posuwisto turlający):-D a Julka ma swoje zabawy ale jeśli najdzie jedna i druga ochota w tym samym czasie to sie bawia:tak:
mam szczęście że jedyny pokaz zazdrości w wykonaniu Julki to chęćprzytulenia się gdy Oliwka jest na rękach
 
Do góry