reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

patrysia duzo zdrówka! mój brat jak miał chyba 10 lat miał podobna sytuacje, szyba z drzwi wyleciała pod wpływem przeciagu i poszła równo w połowie, dolna czesc zbiła sie w drobny mak a górna wisiała - cały czas mam przed oczami jego głowę pod tą górną czescią niczym gilotyną:szok: brrr na szczescie sończyło sie mu tylko szyciem nogi:baffled:
dziewczyny udanych wypoczynków:rofl2:
Ania gratulacje dla siostry! zaczynam myslec ze z tymi synami to u was genetyczne:-p
kropecka oby Wiktorek szybko zrozumial nieobecność mamy;-) czesto słyszałam ze jak chce wracac do pracy to zaraz po macierzyńskim bo potem dziecko bardziej przezywa:-( tylko jak tego uniknąć przy drugim dziecku ehhhh
ja dzisiaj bardzo miło spedziłam czas, bo pojechałam sobie z małą do koleżanki,do Żor ok.70 km ode mnie:-p znajoma ma tez dziewczynke 3 dni młodszą od Igi, porobiłam fotek, ale gołym okiem widac ze moja wieksza i cięższa jakies 1,5 kg:dry: normalnie nie wiem co to bedzie, bo zapowiada sie z niej wieeelka kobitka hehe zachowaniem tez sie różniły znacząco, moja jakas taka bardziej kumata, reaguje na swoje imie, sama siedzi i jest bardzo kontaktowa a tamta dziewczynka normalnie jak Iga tyle ze jakies 1,5 m-ca temu:-p:tak: tak mi sie wydaje
no nic, buziaki na dobranoc
 
reklama
Hej:-)
Mamy pierwszego ząbka:-D:-D
Aggy powinnaś być z siebie dumna:tak: Założę się że ta twoja zastępczyni musiłała młodziutka być Z tego co piszesz jeszcze taka "nieopierzona"
Anna ajra i jak mini parapetówka?
Ania 31te żgratuluję a co;-)
Ładna ex panna wagą IGi się nieprzejmuj Ja urodziłam się z waga 4800 do roku pulpet taki że małam problemz obracaniem się a potem do teraz.... np może nie do teraz ale do czasu poczęcia Oliwki - kościsty chudzielec .
 
Ladna.ex.panna - ja bym się raczej patrzyła z jakiej wagi tamta mała startowała :-) I nic nie mów o tym co nasze maluchy potrafią -:-D mój pełzak zadziwia dużo ludzi:-D
Ania_ajra - to zapraszam do siebie z tymi oknami :-D

Aggy - dziewczyna jak widać przyszła z myślą że na długo nie zostanie - i to była pewnie jej pierwsza praca ...

Patrysia - oj dużo zdrówka... i żadnych więcej takich wypadków :-)

Cloe - Gratulujemy ząbka :-D i życzymy spokojnych chwil przy wychodzeniu kolejnych - u Oliwki oczywiście :-D
 
cześć babeczki
z piersią skończyło się u mnie na antybiotyku :-(biorę od piątku i zaczerwienieine jest mniejsze, ale mi się robią zastoje w tej piersi, coś jest nie tak :-:)-(
tatuś miał super pomysł z przerobieniem Bebilon na papkę z kleikiem ryżowym - Igor wchłonął dzisiaj 190ml takiej papki :szok: gdzie to się mieści w tym dziecku? :)
od wczoraj testujemy brokuły, dynia z ziemniakiem już na porządku dziennym.
Powoli chcę wyhamować laktację, tak żeby 3 x na dobę karmić, co 8h. boję się tylko nocy, bo nie wiem jak Igi przyjmie przepajanie zamiast cysia, zobaczymy

mój dzidziuś zmienia się z dnia na dzień. Pewnego dnia doszłam do wniosku, że dość mam cyrków z lulaniem i odkładaniem do łóżeczka. Po karmieniu położyłam go do łóżeczka, dałam smoka. Trochę płakał, głaskałam go i całowałam, ale nie brałam na ręce, w końcu zasnął. Teraz co wieczór tak zasypia bez płaczu:) oby tak dalej
jutro szczepionka (ostatnia) i bilans , bo....
IGOR DZISIAJ KOŃCZY 6 MIESIĘCY!!!!! :-D:laugh2::rofl2::-D:-)
nie do wiary jak pół roku szybko minęło :)

Oliwka co u ciebie? dawno się nie odzywałaś
 
Czesc dziewczyny. Na wstepie przepraszam, ze tak zadko sie ostatnio udzielam, ale ciezko mi cos na to poradzic. Praca, zwiedzanie z tata, itd.itp.... Michalkowi przeszlo juz zapalenie, dzis ostatni raz bral antybiotyk... jutro chyba pojde na kontrole. I ogolnie jest juz dobrze....tylko ta praca, nie wiem co z nia zrobic :crazy:
Rekinasia- złóż najlepsze zyzenia Igiemu od ciotki klotki:-D
Pozdrawiam was kochane i obiecuje, ze w koncu nadrobie zaleglosci.
 
Witam sie
Dawna cloe wszystkiego naj dla Oliwki spoźnione ale szczere:-)
Rekinasia sto lat dla Igorka również spoźnione:-)

No i coraz wiecej naszych maluchów zalicza półmetek:-D:-D

A mój Bartus kombinuje jak moze z wstawaniem na nogi jak ma sie czego złapać to podciąga sie i juz na kolanach sie buja:-D

Jutro mnie nie ma jadę z synem do ortodonty i ja na zastrzyk kolejny pokupować dzieciom do szkoły takie pierdoły:-)i zobaczyc maluszka siostry chyba ze nie wyjda bo mały dostał żółtaczki:-(zobaczymy jak to bedzie

to tymczasem:rofl2::laugh2::tak::-D
 
Cześć dziewczyny!:cool2:
Wczoraj wybraliśmy się nad wodę. Dzień był wspaniały. Odpoczęłam i się wygrzałam na słoneczku.:-D
Idę dzisiaj z Michasiem do jaskini solnej. Była może któraś z Was?:confused: Zobaczymy, czy synkowi sią spodoba.:nerd:

patrysia - dzięki! Miałabyś z kim zostawić małego, gdybyś poszła do pracy? Chcesz wogóle pracować?:confused:
ladna.ex.panna - nic jak tylko się cieszyć, że masz taką zdolną córeczkę!:happy:
cloe - szczerze mówiąc nigdy nie byłam na takiej parapetówie... Koleżanka otrzymała klucze dwie godziny przed przyjęciem:huh: i tak na prawdę niczego nie miała, nawet usiąść nie było gdzie. Wszędzie było echo, a dzieci szalały. Z Michasiem ciągle na rękach, to już ręce nam mdlały, no i początkowo dzieci płakały, więc trzeba było uciekać z Michasiem na balkon, by i on nie płakał.:hmm: Najbardziej szkoda mi było dziewczyny w ciąży, która jest już 4 dni po terminie. Ale co, tam...
Mysza - jasne, za każdym razem się zmuszam do tych moich okien, a tu proszę...:laugh2:
Rekinasia - współczuję z problemów piersiami.:surprised::hmm: Na szczęście mleko małemu posmakowało!
Gratuluję szóstego miesiąca! Wszystkiego naj!:-D:-D:-D
Paulineczka_ - jak miło słyszeć, że z Michałka uszkiem już dobrze!:yes:

Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry