reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Cześć dziewczyny!:cool2:
Ja tylko na chwilkę, daję znać, że jestem i witam nową koleżankę!:-D

mikus_a - WITAJ! Śliczna ta Twoja córeczka!:yes:

Pozdrawiam!
 
reklama
witam sie dziewczyny
malutki spi wiec weszlam na chwilke.... :-D
najka - przepisal mu vit b1 i b6 a potem kwas foliowy i cebion - zobaczymy jak bedzie za ponad 6 tyg bo musze zrobic kontrolne badania i potem z wynikami do lekarza
anna_ajra - bylam w 3 miesiacu z nim u lekarza (akurat w trakcie szczepienia) i powiedzial ze maly jest cos za blady i podejrzewa u niego anemie - powiedzial ze moze sie mylic ale on na wszelki wypadek chce miec wyniki wiec skierowal mnie z nim na morfologie a za 2 miesiace bo wyniki byly zle to znow na morfologie i z moczem....
mikus_a - witam ;-) sliczna jest Julcia - nasz synek zabkuje juz od 4 miesiaca i jeszcze nic nie ma :dry:
 
Witam się i ja :-D

Żyje ale wracam wcześniej do pracy - narazie na 2h :-D Więc Miki się będzie powoli przyzwyczajał a ja na spokojnie sobie dzień ustawię :-D

Pozdrawiam :-)
 
Gosia - nie znikam :-D Tylko ostatnio nikt nic nie pisze :-) I cisza się zrobiła - dziewczyny zabiegane - Agawa nie daje znaku życia - pewnie budowa ją absorbuje :-)

Inne poznikały :-)

Więc mam nadzieje że nasza nowa koleżanka nas rozkręci :-D

Ja obiecuje pisać :-D
 
Cześć

No Mysz znów wywołałaś mnie :-). To prawda budowa budowa jeszcze raz budowa. A poza tym w niedziele był chrzest - chyba już ostatni na lutówkach :-). U nas wszystko ok. Rośniemy codziennie kupkę robimy i jemy ślicznie zupki, pływamy w wanience :-) chlapiąc na cały pokój :-). Teraz grzecznie zabieram się do czytania wątku głównego. Pozdrawiam wszystkie mamcie z dziećmi i witam mikus_a
 
Witajcie. Ja tylko na chwilkę, przyznać rację Agi:-:)crazy: która napisała wszystko to co ja czuję. Narazie z Misiem jest mój tato. Dzis bylam w pracy az na 9 godzin:szok: Jak widzialam takie maluszki jak iszczaly w wozkach, to az mnie skrecalo:-( Kurczejak mi przykro. Teraz P. karmi misia- on tez chce z nim pobyc troszke, no i tak leci.:-:)-:)-( W przyszlym tygodniu chyba pojde na rozmwe do jakiejs fabryki, ktora pracuje w weekendy- chyba to bedie najlepsze rozwiaznie. Ciezko mi///////:-(
 
mikus_a- witaj:-). Śliczna córcia.
Ja byłam dzisiaj z Piotrkiem na badaniu krwi w kierunku boreliozy, wprawdzie rumienia nie ma ,a i kleszcza nie widziałam u Piotrka ( u mnie był w marcu)ale to o niczym nie świadczy. Mieszkamy w miejscu gdzie jest zatrzęsienie kleszczy:wściekła/y:. Tego lata 3 osoby z naszej rodziny zostały zarażone i wszystkie 3 na Śląsku:crazy:. Przy okazji zrobią nam też morfologie.
No i już wiadomo że w piątek wieczorem jedziemy na tydzień na północne wybrzeże Chorwacji i zrobimy sobie jednodniową wyprawę do Wenecji:-D:-D, ale się ciesze. Do tego mój mąż oświadczył ,że laptopy zostają w domku ,a telefon będzie wyłączony, ciekawe czy wytrzyma:-)
aggy- ale mi chodziło o samochód tylko dla Ciebie, ja to nawet nie umiem już poruszać się komunikacją miejską, aż wstyd:zawstydzona/y:- wychodzi moje wygodnictwo:zawstydzona/y::zawstydzona/y:. Jednak mając dzieci i dojazdy do pracy,później przedszkola, szkoły samochód dla kobiety to duża wygoda.
agawa1- na jakim etepie teraz jesteście z domkiem?
ania31- o naszej służbie zdrowia to już szkoda pisać:wściekła/y:, dzieci powinni przyjmować poza kolejką!!! Coś się zmieniło z oczkiem?
 
reklama
Witam sie z rana
Kluska79 z oczkiem już lepiej dzis otworzył sam nie trzeba było przemywac juz ropki ale tak dla kontroli chciałam żeby obejrzał to okulista na szczęście jest juz ok:tak:

u nas dzis cieplutko pewnie spacerek jakis zaliczymy z moimi chłopcami:tak:M ma urlop ale pomaga koledze na budowie wiec jesteśmy ciągle sami juz wczoraj miałam dość i wygarnełam mu nic nie pomogło tylko tyle ze ja sobie pogadałam:-(

Pozdrawiam
 
Do góry