reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
Hej
Witam się i ja :-D Ania i jak się czujesz po półroku od porodu :-D
Pewnie już nic nie pamietasz:-D Na mojego Miśkołaka półroczku to jeszcze poczekamy :-d
Marcowy chłopak :-D

ladna.ex.panna - to mieliście fajowe wakacje :-)

Gosia 78 - z tym morzem to fantastycznie - mi się marzy zamieszkać gdzieś bliżej morze - w sumie najchętniej w trójmieście:-)

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Hej
Ania 31 Anna ajra wszystkiego na naj z okazji pół roczku :tak::-)
U nas lada moment to nastąpi Przy drugim dziecku czas leci mi niesamowicie szybko:shocked2:
Rekinasia gotuję słoiki z buraczkami w zaprawie a miało być "pasteryzować" :zawstydzona/y::zawstydzona/y: Kiedy ja się poprawię?:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Ładna ex panna Świtnie że wyjazd udany zdjęcia śiwtne widac że dobrze się bawiliście:tak:
A u nas upałów ciąg dalszy Przynajmniej Oliwka ładnie śpi na dworze:tak:
 
anna ajra sto lat dla Michasia:-D:-D:-D:-D

a ja dzis dostałam łóżeczko turystyczne expresowa przesyłka:tak:mały póki co zdziwiony ze tak nisko jest:tak::-D
 
Witam,
dołączam się do życzeń dla półrocznych Bobasków. A ja dopiero wczoraj cieszyłam się, że mamy za sobą 5 miesięcy. Szybko leci ten czas.

ładna.ex.panna - bardzo ładne fotki i Iga jaka fajna już i pogodna.

My dziś po szczepieniu, ja doładowuję akumulatory słoiczkiem Nutelli i kopnijcie mnie w tyłek, jak Wam potem napiszę, że mi waga stoi w miejscu. I oby tylko w miejscu stała po tych 180g. Mania nie znosi upałów i siedzę w domu, wszystkiego mi się odechciewa i całkiem mi odbija.
Pzdrawiam cieplutko, a nawet upalnie.
 
Cześć dziewczyny!:cool2:
Ugotowałam dzisiaj dla Michasia gołąbka (takiego z hodowli). Męża kolega z pracy ma na działce gołębie i się zaoferował... Fajnie, bo są to "czyste" trzy-tygodniowe młode. Zobaczymy, czy synkowi posmakują z marcheweczką i pietruszką.

Dziękuję dziewczyny za życzenia
:-D i wzajemnie!:wink:

dziewczyny - czy można podawać naszym maluszkom gotowane buraczki
czerwone?:confused::confused::confused:

Mysza - owszem, myślałam już nad fotelikiem. Nawet chodziliśmy w trójkę po sklepach i decydowaliśmy się na RECARO Young Sport. A Ty o jakim myślałaś?:confused:
Co do ćwiczeń, to mam zamiar kupić sobie rower...:-p
Dziękuję, czuję się dobrze, choć blizna po cesarce czasami mnie jeszcze zaboli.:baffled: Wcale nie czuję by minęło już pół roku... dziwne, a zarazem fajne uczucie, gdy dzidzia jest taka pocieszna i zdrowo rośnie.:-D
Ika_s - masz rację, co do tych super figur po ciąży i powrotu do pracy :dry:- jakaś masakra... :baffled:
cloe - tak to właśnie jest z dziećmi, ciężko cokolwiek zrobić w domu...
Co do przedszkola, to szczerze mówiąc nie wiem.:sorry2:
patrysia - :-)
Kluska79 - widzę, że ten sam fotelik wpadł nam w oko!:-D Fajnie, że Dominik jest taki kochany... a Piotruś będzie miał zapewne dużo do poopowiadania.:yes:
Do Chorwacji... super! Dla mnie byłoby to jeszcze za daleko.
Ania31 - :-)
Rekinasia - dlaczego masz tyle delegacji, co to za branża?
ladna.ex.panna - witaj po urlopie!:happy2: Rzeczywiście jest ta Twoja mała niesamowicie fajniutka!

Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
reklama
rekinasia - jasne ze bym wpadla ale nie mam czym :dry::-(
ladna.ex.panna. - musze przyznac ze macierzynstwo Ci sluzy sliczniutko wygladasz a juz o malutkiej nie mowie bo bym chyba nie skonczyla sie wypisywac na temat jej urody - wkoncu po mamusi :-)

znow pojawil sie nasz polroczniak wszystkiego anj dla Michalka sto lat sto lat


chyba bede musiala dokonczyc potem bo maly sie obudzil a wybieramy sie ze znajoma na spacerek :-D

do potem
aha ale musze sie pochwalic jak moj malutki slicznie mowi "dzidzi" :-D:-D wlasnie teraz krzyczy hihih
 
Do góry