reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
Myyszaaa dzięki leci ten czas szybciutko:-)ani sie obejrzymy a bedziemy sie chwalić wyczynami naszych maluchów w szkole:-D
 
zmieniłam termin delegacji, powiedziałam, że tamten mi nie pasuje i 12 wyjeżdżam tylko na 2 dni a na długi wyjazd 18tego. Wczoraj skoczyliśmy do Wawy, bo chociaż ja mogę wystawić notarialne pełnomocnictwo, to małoletni jest potrzebny do złożenia wniosku paszportowego!!! nikt na niego nawet okiem nie rzucił. Paszport będzie 11tego. A dzisiaj znowu się rozkoszujemy zieloną trawką i widokiem na jezioro :D
Myszaaa zabrałabym laktator na wyjazd, bo chcę utrzymać laktację, jak się uda. Igi budzi się w nocy na 1 albo 2 karmienia i cysiem byłoby łatwiej go w nocy podkarmiać, niż wstawać i robić mieszankę.
a dlaczego zaciemniony domek? Zieloną bombardują?? :pPP

któraś z was pytała o budzenie po zaśnięciu. Igi bardzo często budzi się po zaśnięciu, nigdy się nad tym głębiej nie zastanawiałam, po prostu go wtedy biorę na ręce, chwilę polulam i odkładam do łóżeczka, chyba że się obudzi przy odkładaniu, wtedy powtarzam cały cykl :)))))
Kluska ale z was obieżyświaty :)
dawna cloe peklujesz warzywa??
najserdeczniejsze życzenia dla naszych PÓŁROCZNIACZKÓW!!!!!
 
kluska79 - no to fajnie tez bym chciala tak gdzies daleko jechac ale chyba dopiero na rocznice slubu - to i tak pewnie zostaniemy w polsce :-p
myszo - jakbys wyszla kochana z Twojego zaciemnionego domku to bysmy moze same stwierdzily jak wygladasz co nie :confused::-p

wszystkigo naj naj dla maluszkow

rekinasia - Tobie to dobrze na trawce ja tez tak chce :-D gdzie mieszkasz to zaraz przypelzne :-p:tak:


pozdrowionka
 
reklama
witam sie dziewczyny po dłuuugiej nieobecności:-D
ciesze sie ze moge wreszcie sie odezwac chociaz troszke minie az odrobie zaleglosci, ale odrobie na pewno:tak:
wszystkiego najlepszego dla półroczniaczków:happy2::happy2::happy2: bo niektóre maluszki juz sa, a inne zaraz będą;-)
ponad 3 tygodnie spedzilismy w górach, w Rabce - miasteczko na drodze do Zakopanego;-)
powiem tak, było cudnie, pogoda w pierwszym tygodniu fenomenalna, duzo jezdzilismy na rowerach, bo teściowie na tydzien zostali i spacerowali z małą:-p moglismy odreagowac od zgiełku, a co najwazniejsze mając zapewniony wikt skoncentrowalismy sie tylko na łażeniu po kawiarniach i spacerach po "ścieżce zdrowia":-)
generalnie stwierdzam, ze Rabka to świetne miejsce dla dzieci, pomijam juz zachwalany wszedzie specyficzny klimat, ale ile tam sie porobiło atrakcji dla kilkulatków to normalnie szok:szok:
bardzo zadowoleni jestemy z domu wczasowego w którym przebywalismy, podawali pyszne jedzonko i co mi najbardziej odpowiadało, było duzo rodzin z dziecmi wiec nikogo nie dziwił płacz czy grymasy:tak:;-)
malutka no to nie bede sie rozpisywac, ale przeszła samą siebie:sorry2: wiedziałam, ze jest z tych spokojniejszych dzieci ale tam doslownie płakała moze ze 3 razy, na spacerkach wszystkiemu sie przygladała i starsznie cieszyła sie na widok dzieci, w końcu została ulubienica całej kolonii:szok::-D
wrzuce kilka fotek, a tymczasem pozdrawiam was kochaniutkie
 

Załączniki

  • HPIM5156.jpg
    HPIM5156.jpg
    492,2 KB · Wyświetleń: 33
  • HPIM5316.jpg
    HPIM5316.jpg
    554,2 KB · Wyświetleń: 31
  • HPIM5331.jpg
    HPIM5331.jpg
    472,5 KB · Wyświetleń: 33
  • HPIM5294.jpg
    HPIM5294.jpg
    765,6 KB · Wyświetleń: 34
Do góry