reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
w piątek rozmawiałam z szefem i chce, żebym już pierwszego dnia pracy, czyli 5tego sierpnia poleciała na 4 dni do Czech. chciałam karmić Igora jak najdłużej i nie dawać mu mleka modyfikowanego, ale nie dam rady ściągnąć pokarmu na tyle dni :-:)no: chciałabym go zabrać ze sobą, ale na paszport trzeba czekać kilka tygodni :confused: na dowód osobisty pewnie też. dołuje mnie to, że będziemy tak długo daleko od siebie
 
Rekinasia, ale jest przepis że jeśli masz dziecko do 4 roku życia to jeśłi się nie zgodzisz to szef nie może cię wysyłać na delegacje albo kazać ci pracować po godzinach.

"art 178 § 2 k.p. Pracownika opiekującego się dzieckiem do ukończenia przez nie 4 roku życia nie wolno bez jego zgody zatrudniać w godzinach nadliczbowych, w porze nocnej, w systemie czasu pracy, o którym mowa w art. 139, jak również delegować poza stałe miejsce pracy."
 
Rekinasia - ale Ty wiesz że skoro jeszcze karmisz - to piersi mogą nie wytrzymać :-( spróbuj sobie jeden dzień nie karmić - toż to kamienie będą:-( a co dopiero 4??

Ania_ajra - Mikołaj rośnie w siłę - właśnie się nauczył sprężynować - na kolanach - i jak żabka sie przemieszcza :-D A Michał widzę że już chce nowych ludzi poznawać :-D

przyszlirodzice - fajnie sobie mała jedzie :-D

Paulineczka_ - gratuluje :-)

Gosia 78 - ale mieliście superancko :-D morze :-D jak mi się marzy morze:-D

Pozdrawiam
 
Hej Przez weekend nie mogłsm wejść na BB:wściekła/y::wściekła/y::angry::angry: Oszaleć można było i tylko nie wiem czy dlatego że u teściów iinny Ip komputera ... czy ja wiem jakie jeszcze mogłyby być powody:confused:
Myszaa toż toprawdziwy siłacz zmiśkołaka:-D:-):tak:Najmłodszy a takiwe postępy robi:tak:
U tasców był griil i zlot rodziny jak zwykle:-D mi to odpowiadało siedze w domu jak pustelnica to przynajmniej tam miałam odrobine towarzystwa
Oliwka zachwycna odwaznie przecodziła zrąk do rąk choć na początku był ryk Julka chyba nie przepada za takim spędem
Od września zapisałam ją do przedszkola ciekawe jak to będzie skoro nie lubi tłumów
 
Cześć Mamuśki,

wczoraj wróciłam z wakacji i właśnie odgruzowuję mieszkanie. W głowie się nie mieści, ile mam prania. Lało cały czas, w pokoju wilgoć i nawet ciuszki Kubusia, których nie nosił musiałam wyprać, bo pachniały taką stęchlizną. Wiem, wiem, wczoraj była niedziela, hugenot ze mnie, ale co tam. Muszę zdążyć, bo za tydzień wracam do pracy :-(
W sumie było bardzo fajnie, pokój przyjemny, okolica super i gdyby nie pogoda byłoby idealnie. Mimo deszczu łaziłam z nim na spacery - folia na wózek i na dwór.
Kuba był grzeczny jak marzenie, ładnie spał, budził się w nocy tylko raz. Jadł troszkę mniej, ale to ponoć normalne, że niemowlaczki mogą stracić apetyt na wakacjach. Jedynie w piątek urządził mi histerię, bo bolały go dziąsła. Smarowałam mu je dentinoxem, ale nie pomagało, dałam mu paracetamol i zasnął. Viburcol w naszym przypadku nie sprawdza się w ogóle - Kuba jest po nim jeszcze bardziej niespokojny.
Na razie kończę i spadam dalej sprzątać. Potem doczytam co pisałyście bo nawet jeszcze nie zajrzałam na poprzednie strony.
Pozdrawiam
 
Rekinasia - paszport dla maluszka możesz wyrobić w kilka dni, będzie to jednak paszport na rok tak zwany tymczasowy. Ja tak załatwiałam dla Dominika, jest on robiony na miejscu w urzędzie. Do 4 sierpnia na pewno byś zdążyła jeśli pójdziesz do jutra złożyć podanie. Zawsze też możesz odmówić wyjazdu.
aggy- witaj:-)
anna_ajra- ;-)

A to my wczoraj, tak spędzaliśmy popołudnie jak już nie było największego słońca
 
Ostatnia edycja:
Witam! U mnie wczoraj było super! Dziś za to od nowa jestem zła, u was taka pogodaaaaa, a u mnie pada deszcz!:angry:Jutro mam iśc do pracy, ale ide po zwolnienie- mam nadziję ze dostane- na kregoslup:sorry2: i kolejny tydzien sie wymigam:-p
Rekinasia- jak bylam w ambasadzie robic paszport dla Misia, to byla dziewcyna, ktora musiala mies paszport od zaraz, pokazala potwierdzenie rezerwacji biletu i czekala na paszport 3 godziny. Moze w Pl tez tak mozna??
Anna_ajra- skladam Ci spoznion, ale szczere najlepsze zyczenia!;-)


Pozdrawiam i idę się dołować dalej.
 
Ostatnia edycja:
My dziś spacerek zaliczyliśmy przed południem by największy upał nas ominął.Jasiek trochę mi marudzi w taką temperaturę :-(.

Przyszlirodzice - Amelka strasznie poważnie wygląda za kierownicą:-D. Przy niej mój jaś to jeszcze dzidziuś:tak:

Rekinasia - współczuję wyjazdu, faceci to jednak nie mają pojęcia o macierzyństwie:wściekła/y:. Gdzie te firmy przyjazne matce i dziecku?:no:

Mysza - prawdopodobnie od przyszłego roku będziemy mieszkać jeszcze bliżej morza:tak:. Zawsze można znaleźć jakieś plusy w byciu żoną wojaka:-D.

Cloe - mieliście jakieś dni adaptacyjne w przedszkolu? Już kiedyś Cię o to pytałam ale chyba mi nie odpowiedziałaś.:-( Piotruś też idzie od września do przedszkola.

Aggy - szkoda, że nie dopisała Wam pogoda...

Pozdrawiam
 
reklama
witam
wszystkim Aniom sto lat i duzo zdrówka :-D:-D:-D:-Di wszystkiego naj naj

ciesze sie ze mały Bartke podobał sie moja mam była nim zachwycona zreszta jak cała rodzina:-D:-D:-D
A my w sobote jedziemy na urlop nad jeziorko pod namiot mam nadzieje ze Bartkowi sie spodoba zycie w spartańskich warunkach:sorry2::-Di złapie bakcyla jak bracia:-D:-D

kropecka ja mam pytanie do ciebie ile mam czekać na przesyłę zamówiłam na allegro telefon i nie dostałam jeszcze zamawiałam 18.07.2008 dzwonie do faceta i nie opowiada na moje telefony mejle nic zero kontaktu co mam zrobic jestem juz taka zła :wściekła/y:syn zawiedziony ze tak długo bede wdzieczna za udzielenie mi odpowiedzi:tak:
aggy witaj po urlopie szkoda ze nie było pogody ale i tak wazne ze spacerki były i mały zadowolony
 
Do góry