reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
Aż nie mogę dojść do siebie po tych filmach:-):-D
NIe byłam dziś na spacerze, nudziłam się w domu :tak:Ale wcale się nie czuje z tym zle. Nadrobiłam zaległości kosmetyczne, wybawiłam z miskiem. :-D A te filmy juz mi clakiem poprawily humor!
Kluska- moj nie jest agresywny (wogóle:dry:) za to chyba ja nie byłabym bezpieczna z takim osprzętem, a P. wolałby pewnie coś związane z motoryzacja:confused: perfumy kupiłam mu na imieniny 29 czerwca:-D wiec juz sama nie wiem.
Rekinasia- dobra i 3 !:-p;-) ale tylko na czas jakiś:-p
Anna_ajra- to mały rozbójnik :-) jak już podskakuje, a fotelik przefajny
Kropecka- Ciebie gdzie wcięło??
 
Ostatnia edycja:
no właśnie wcięło mnie chyba na jeszcze jakiś czas :/ Olek zabkuje, dużo płacze, mało mi czasu zostaje na cokolwiek. Na szczęście Wiktuś jest grzeczniutki. W sumie nie mam nic nowego do napisania. Teraz chodzę po forum muratora czytając wszystko co związane z budowaniem domu.
 
Paulineczka skoro motoryzacja to may be kosmetyk do waszej nowej fury. Obecny tutaj męski czynnik zapytany zasugerował 'samochód sterowany radiem', ale nie wiem czy coś takiego może na poważnie dorosły facet chcieć!?
 
Cześć dziewczyny!:-D
Dopiero teraz widzę, jakie miałam zaległości...:dry:

agawa1 - Michaś jak zaczynał jeść słoiczki, to nie szło mu to za dobrze i to co zostawało mi z dwóch dni, podawałam w butli. Obecnie Michaś rewelacyjnie wcina łyżeczką.
Chrzciny za dwa tygodnie, to masz jeszcze trochę czasu by się narobić. Na jaki kolor będziesz malować pokoik?
Dobrze, że te kupki są i że mama jest taka super troskliwa i pomaga synkowi!;-)
cloe - dzięki! Co do spacerówki, to nie zastanawiałam się, bo nie potrzebuję takowej. Mam wózek wielofunkcyjny, a spacerówki używam już od połowy czerwca.
Mysza - właśnie... ćwiczysz??? Bo ja nie. Kupiłam sobie za to "linea" zobaczymy, czy spacery i codzienne zmagania przyczynią się do zrzucenia zbędnych kg...?:-p
Kluska79 - też mam elektroniczną nianię, ale niestety ściąga też dziecko sąsiadki,:szok: które w nocy dużo płacze,:wściekła/y: więc zrezygnowałam i super sobie radzę.
Mnie podoba się bardziej to drugie krzesełko (POLLY, SAFARI).
Wybrałaś jakieś fajne?:confused:
I jak poszło z zagęszczonym mlekiem? U nas się to nie sprawdziło.
No i gratuluję zarówno tej oczekiwanej kupki, jak i samodzielnego zaśnięcia...:-) widocznie łóżeczko podpasowało.
Paulineczka_ - ja też po kąpieli synka mam zawsze podłogę do umycia... coś strasznego... prawdziwa powódź... już coraz mniej wody leje do wanienki, ale nie pomaga.:sorry2:
Wracając do krzesełka, to Michaś ma je od właśnie 08 lipca (tak jak na zdjęciu). Gdy wróciliśmy z wczasów, to je "rozłożyliśmy".
Jak samopoczucie, nic już nie boli?:confused:
Szczerze mówiąc nie widziałam jeszcze na realu Quinny zapp, buzz'a owszem. Jak on się Tobie sprawdza. Szwagierka ma speedy, ale po 2latach użytkowania stwierdziła, że jest za delikatny.
Nasza rocznica jest tuż tuż 06 sierpnia, ale nie robimy sobie prezentów. Pewnie spędzimy jakiś miły wieczór w restauracji przy świecach...
Nie wiem, czy otrzymał Twój m kiedyś sake?
Moim zdaniem ciekawy prezent dla faceta.:nerd:
No i dzięki!:-D
aggy - ale masz fajnie z tym kinem...:tak: ja jestem chyba jakaś nie normalna, bo boje się zostawiać synka nawet z najbliższymi (wyjątek: mąż):baffled:. Chyba oszaleje, jak wrócę do pracy i Michaś zostanie z nianią...:no::hmm:
Moje piersi też się zmieniły, ale nie na tyle. Są jedynie większe... i musiałam zmienić wszystkie staniki! Nie wiem, czemu to zostało... nigdy nie narzekałam... ale cóż.:huh: Niestety nie znam sposobu na poprawę wyglądu...
Och... jak ja bym chciała ważyć tyle co Ty... och!
Widzę, że Kubuś robi postępy i daje mamusi pospać - super!:-D
Daj znać, jak opiekunka sobie poradziła!
Rekinasia - o rety... z tymi cyckami... współczuję! Mam nadzieję, że najgorsze minęło??? Jeśli chodzi o powrót do pracy, to sama myśl skrada mi sen z powiek... strasznie będę to przeżywać...:baffled::hmm:
Dobre to z tym mężem i koszykiem!:-D:-D:-D
przyszlirodzice - udanego wypoczynku! Podziwiam... ja bym nie dała rady zostawić Michałka w domu...:baffled:
Gosia 78 - rzeczywiście zupki lepsze...:tak: Fajnie, że niebawem będziecie w komplecie... zapewne wszyscy się stęskniliście.
Ika_s - ja całkiem z innej beczki... czy Twoja malutka jeszcze śpi w tym ślicznym koszyczku? :confused:
Ania31 - widzę, że i Ciebie nie ominęły przykre epizody ze szczepieniem...:dry:
Bartuś ślicznie przybiera!:-D

Pozdrawiam!
 
Hej
Ja żyje :-) Ale weekend nam Mija zakupowo - i przenieśliśmy się na spacerówkę :-( Miki już nie mieści się do gondoli.... pierwszy spacer minął świetnie - mojemu dziecku spodobała się nowa perspektywa:-)

Paulineczka - moi teściowie na rocznice - wychodzą zawsze gdzieś na dobry obiad :-) żeby uczcić :-D

My w sumie z M mamy jedną rocznicę - pierwszej randki - i to świetujemy:-) co miesiąc :-D

A na urodzinki - imieninki - kupujemy sprzęt domowy :-) tzn - naprzykład - ostatnio dysk USB na zdjęcia :-) Ja sobie na urodzinki ramkę elektroniczną zamówiłam :-)

Pozdrawiam Ula
 
nam weekend mija słonecznie i leniwie :cool2:mamy tu niedaleko fajną restaurację, czasem wpadamy na obiady i w czasie deseru Igor przeważnie zasypia :-D dzisiaj z papierową serwetką w buzi - miała waniliowy kolor, może smak też???
Anna_ajra niezły numer z nianią elektroniczną, inne odgłosy z domu sąsiadów też ściąga? można by ją wykorzystać jako narzędzie podsłuchu - poprzednia ekipa rządząca by to doceniła :-D śliczny nowy suwaczek! zaraz przejrzę stronkę :)

co do kąpieli to u nas też totalne chlapanie, trzeba mu nóżki trzymać. zastanawiam się nad przerobieniem łazienki. Teraz mamy płytki brodzik z trudnym dostępem, wpadłam dzisiaj na pomysł, żeby wstawić wannę narożną. Będziemy tak kombinować, żeby nie robić zbyt wielu przeróbek
 
Ostatnia edycja:
No hej:-)

oj kropecka czytaj czytaj żeby nie narobić błędów budowlanych.

Anna_ajra nie wiem na jaki kolor pomaluje. A co do strachu - przejdzie Ci przyzwyczaisz się do tego że Michaś jest z kimś innym.Poza tym ślicny fotelik i Michhaś też. :-)
Mysz- no tak ty karmisz piersią to nie pijesz więc mnie chcesz opić!!! :) A Miki już strasznie duży jest i taki uśmiechnięty bo pewnie śmieje się z tego co mama opowiada :-)
Aggy dzięki dobra kobieto- z kawy skorzystam z ciasta już raczej nie bo zaczynam batalię o wygląd - tylko sza - bo nie chcę zapeszać.
Uciekam spać. całuski
 
reklama
No i ja pierwsza dzisiaj :-) a ostatnia wczoraj :-)

Dziś moja najmłodsza młodzież kończy 5 miesięcy. Pogoda jak na razie ładna więc będziemy pewnie cały dzień na zewnątrz. Piekę placek bo jak wczoraj upiekłam to dziś juz nie ma :-)Zapraszam na kawę i ciacho
 
Do góry