reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Kropecko - no miejmy nadzieję, że Z Kubą też nie będę mieć problemów. A dzieci dziś rozrabiają, bo taki dzień śpiąco-marudny. Niskie ciśnienie jest.

Paulineczka
- przykro mi z powodu ojca. Mam nadzieje, ze leczenie przyniesie rezultaty. A jeśli chodzi o Michasia, to tym łapaniem za główkę bym się nie przejmowała. Kuba też często łapie się za głowę w stylu "mam masę zmartwień". No ale lepiej idź do lekarza. Będziesz spokojniejsza. A ma gorączkę? Bo jak się dzieci łapią za ucho to czasem to świadczy o zmęczeniu, a niekoniecznie o zapaleniu.

I jeszcze pytanko, które opisałam na innym wątku, ale może Wy bardziej mi pomożecie. Mój Kuba już w 3. miesiącu przewracał się z brzuszka na plecki. Cieszyłam się, ze tak szybko się rozwija. Ale od 3 tygodni przestał to robić, kładziony na brzuszku, tak jakby nie pamiętał, jak się obracać, jak się unosić na przedramionach itp. Szybko się zniechęca, marudzi, że woli na plecach leżeć, opuszcza twarz do podłoża. Nie wiem, czy to lenistwo, zapomnienie, czy może jakieś zaburzenie. Pomóżcie pls.
 
reklama
witam sie
jestem chora leci z nosa do tego gardło kaszel boje się zebym nie zaraziła chłopaków:-(zawsze coś jak nie urok to przemarsz wojsk i tak ciągle

czy wasze dzieci też piszczą i skaczą u was na kolanach:confused:bo mój mały ostatnio to uwielbia robic a piszczy przy tym i widze ze najchetniej to ruszył by na podłoge do Kuby do zabawek tak go nosi:-)az sie rwie :-D
Paulineczka trzymaj się kochana
anna_ajra mój też w nocy urzadza sobie smiechy i wygibasy a mi nie w pore wtedy:sorry2:
kropecka mam w domu też bałagan przez zabawki do tego ciagłe kłótnie z M o byle co tez mam dość chętnie poszłabym do pracy i odpoczęła
 
Paulineczko trzymaj sie , myśl pozytywnie , musisz wierzyć ze będzie dobrze , trzymam kciuki żeby sie wszystko dobrze ułożyło
Kropecko dzieci potrafią pokazać co potrafią , dokuczyć i zmęczyć ale w innej chwili sa tak słodkie ze zapominamy o całym tym zmęczeniu, troskach, bałaganie, każda z nas przechodzi podobne dni jak TY, i taki to urok macierzyństwa;-)
Aniu zdrowiej kochaniutka:) pogoń to choróbsko paskudne,
Aggy moja Gabi jest cały czas leniwa :) jeszcze nie obraca sie samodzielnie a jak lezy na brzuszku to tylko przez krótka chwile trzyma wysoko główkę a później strasznie jest zainteresowana tym co tam w dole widać i słychać, drapie pazurkami w podłoże i nasłu****e , no zobaczymy co na tej rehabilitacji powiedzą,w poniedziałek ide na pierwsza wizytę, ciekawe ile potrwa rozruszanie mojego grubaska, a co do Kuby to moze powiedz pediatrze o swoich spostrzeżeniach i obawach, na pewno Ci wszystko wyjaśni i jeśli będzie uważał ze to jest niepokojące to na pewno coś zaleci,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej Maminki!

Paulineczka
- trzymaj się kochana! Juz sobie wyobrażam co przechodzisz, tyle km od domu...Mysl pozytywnie! A z Michałkiem mam nadzieję,że to nie uszko jednak,strasznie by płakał. Tak mówią,że jak dziecko uszko boli to wrzask jest wielki:(

Aggy-kurczę może Kubusiowi zaraz pamięć powróci i zacznie sie obracać :) Ja sie znowu martwie,że mój Marcelek obraca sie tylko na lewą stronę z plecków na brzuszek i do buzi tez bierze tylko lewą nóżkę...:( Nie wiem czy to normalne? Mój M twierdzi,że tzn. że jest praworęczna,a ja się troszke jednak stresuje...
Śliczne nowe zdjęcie Kubusia:)

Ania31- zdrowiej szybciutko!! :)

Anna_ajra- super że urlop udany i jeszcze na koniec to SPA...:) WOW!!

kropecka-"kto ma dzieciątko ten ma i świątko" ( w sensie święto) więc wyluzuj z nieporządkiem :) Choc mnie czasem też trafia,że nie posprzątam.

uleńka507- Gabi jak nic dogoni maluszki i jeszcze będzie do przodu :)

Buziaczki dla wszystkich!!


 
Witaqm po pierwszym dniu w pracy
mala wczoraj mialam lekka goraczke dalismy jej na noc apap a dzis sama spadla na szczescie teraz sobie lezy na lozku i rozmwawia. Jka te dni teraz beda szybko leciec masakra:(
 
Zytka Igor się przekręca głównie na lewej ręce i neurolog mówiła, że to nie jest powód do niepokoju, tylko, żeby dziecko 'kręcić' samemu przez prawą rękę na brzuszek i dbać o to, żeby ta lewa rączka brała udział w chwytaniu na równi z prawą. Też myślałam, że to wynik praworęczności, ale nie. Na tym etapie obie ręce uczą się prawidłowego chwytu, udziału w ruchach korpusem etc.
 
Zytka, Olek też się tylko z jednego boku na brzuch przewala. A stóp jeszcze do buzi nie wkłada. A co do bałaganu, to z racji tego że mieszkamy w kawalerce i cały dzień spędzam w jednym pokoju, to jak jest taki syf to się po prostu źle czuję :(
 
Bylismy u lekarza i z uszkiem jest ok i ogólnie wszystko dobrze. Wiec chyba to zabki daja znać o sobie. A wysypka która ma na twarzy lekarz uznał za normalna. Stwierdził że wszystkie dzieci tak maja:eek: Ogólnie jest niespokojny, marudny, spiący chyba to faktycznie zabki...oby szybko wyszly
Aggy, Mysza, Zytka,Ania31,Ulenka- Dzieki dziewczyny!;-)
Aggy- jesli wszystko inne u Kuby jest tak jak byc powinno, to wydaje mi sie ze poprostu zapomnial o tej sztuczce. W wielu ksiazkach czytalam, ze tak sie czesto zdarza i to prawie kazdemu dziecku (nie mowie konkretnie o obrotach), ze czegos sie nauczy a pozniej o tym zapomina.Takze nie wydaje mi sie aby to, ze Kuba sie teraz nie przewraca bylo jakims odstepem od normy. Moj Michal obrocil sie dopiero raz-przez przypadek, jak mial chyba 2 miesiace.Super zdjecie
Ania31- to bierz rutinoscorbin, herbatke malinową i sie kuruj. Moj Michas jeszcze mi nie podskakuje na kolankach, ale nie watpi ze fantastycznie musi to wygladac
Ulenka- Gabi napewno da rade ;-)
Kropecka- z dwojka dzieci to juz tez ciezko by mi bylo utrzymac porzadek. Nie przejmoj sie, tylko baw razem z Wiktorem
Zytka- Moze i faktycznie to znaczy to co mowi maz twoj. Ja bym sie pozatym nie przejmowala.
Pozdrawiam
 
Za 3 godzinki wyjeżdżamy do moich rodziców, wracam w niedziele:-)
aggy- mój mały kiedyś zapomniał na 2 tyg. jak się podnosi głowę na brzuszku, gdy sobie przypomniał dźwigał ją o wiele wyżej i dłużej. Ja też się martwiłam, nawet do neurologa zdążyłąm się umówić:sorry2:, ale odwołałam wizyte kiedy problem się skończył.
Zytka- Dominik też przekręca się przez lewą ręke, przez prawą zaczyna dopiero od wczoraj.
 
reklama
:-):-):-)Witam.

Oskar dzis pierwszy raz spal do 4 ,20:tak::-D:-Dpotem do 6 , dalej towarzyszyl tacie przy sniadaniu. Ja probowalam sie zdrzemnac ale jego piski i krzyki nie pozwolily niestety. Potem jeszcze godzinka drzemki do 8 przy piersi:-D:-D:szok:Tyle to jeszcze nie pospal nigdy.I cala noc bez stekania:tak:Ale w dzien dalej wiecznie spiacy i marudny, wiec juz tez zmeczona jestem i ciekawa czy to tylko jednorazowo tak pieknie bylo:-)
Wczoraj bylismy u lekarza z wynikami krwii i moczu. wyszly ok, maly wazy 8100:zawstydzona/y:Tylko ciemiaczko duze ale lekarka sie nie matrwi tym wiec chyba ok. A jak ciemiaczka u waszych maluchow??
przyszlirodzice--- moj tez ma glowke z jednej strony splaszczona i to od lezenia na jednym boku.Ale jak go klasc na drugi bok to nie wiem .Bo co go obruce to on i tak sie przekreci na ta strone ktora mu sie podoba.:wściekła/y:
A co do osobnego pokoju ,to podczas remontu przenioslam lozeczko do starszego syna i tak zostalo do dzis.Kuba chce miec brata u siebie:-):-D:-D

anna ajra , kropecka super ze juz wypoczete wrocilyscie z urlopu.My sobie darujemy w tym roku:-D

pozdrawiam mamusie i uciekam :tak::-D
 
Do góry