reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
Cześć Dziewczyny,

dzięki, trochę mnie uspokoiłyście. Niech pediatra swoją drogą i tak go obejrzy, ale już nie będę świrować

Przyszlirodzice - oooogromne gratulacje!!!:-)

Gosia - ja zupkę wprowadzałam tak: 1 dzień - 5 łyżeczek, nie było bólu brzuszka, wzdęć, reakcji alergicznej, więc drugiego dnia 1/3 słoiczka, resztę wywaliłam. Trzeciego dnia pół słoiczka. Na razie na tej dawce się zatrzymałam. Jeszcze się boję dać mu cały słoiczek.
A Jasio prześliczny! Masz super synka!

Kubuś miał dziś dobry poranek, a teraz marudzi. Chyba znowu na tą pogodę, bo jakaś taka w kratkę.
Muszę iść na zakupy, a strasznie mi się nie chce. Która z Was pójdzie za mnie?:-p
 
Witam
przyszlirodzice GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D

mały usnał a ja kombinuje od wczoraj podłaczenie nagrywarki i udało sie w końcu ale ż jestem uparta :-D:-D:-D:-D:-D:tak::tak::tak::tak::tak:;-);-);-)
Kacper sie cieszy w koncu mówi nagrasz mi ulubione piosenki
czego sie nie robi dla dzieci
Bartek dzis w nocy troszkę lepiej ale i tak daleko do tego co było
w sobote sie dowiedziała ze siostra M chodzi w ciązy jest w 2 miesiacu czyli urodzi cos koło stycznia tak jak ja:tak:

 
Witam Maminki!


Jesteśmy po chrzcinach! :) Marcelinka była grzeczniutka w Kosciółku, na zdjęciach też dzielnie pozowała-już nie mogę się doczekać żeby zobaczyc jak wyszły :) Imprezka też się udała więc jestem szczęsliwa :) Wczoraj pojechaliśmy do mojej pracy, bo musiałam złożyć podania o urlop wyp. i wychowawczy, na razie napisałam na 2 lata z możliwością przedłużenia jeszcze na rok, zobaczymy… Klamka zapadła :/
A tymczasem moje dzieciątko przesypia pięknie nocki- hurra!!!! Zasypia ok. 21 i budzi się przed 5, czasem po 4,ale dla mnie to już rano :) Potem jeszcze zasypia po cycusiu oczywiście, budzi się ok. 7-8 troche się pobawimy i znowu cycus i spanko :) I dzień Marcelinka zaczyna tuz przed południem :)


Gosia78- wreszcie się odezwałaś :) ufff… A Jaś cudo :)


kropecka, Mysza- witajcie po urlopikach :) Super zdjęcia!!! Nauczcie mnie wstawiać tak zdjęcia do posta.


aggy- najważniejsze,że się dobrze bawiłaś :) Ale imprezka z przygodami niemałymi :( Mam nadzieję,że życie szwagierka będzie miała udane i szybko zapomni o tych weselnych przygodach :) A co do tego odginania to moja Marcelinka robiła tak i teraz czasem tez jej się to zdaża, ale wcześniej po odłożeniu do łóżeczka robiła taki łuk i też się martwiłam, co gorsza trzymałam jej tą główkę,żeby nie odginała bo się bałam… Dla mnie to wyglądało strasznie… Teraz już rzadko a prawie,że wcale jej się to nie zdaża,więc myslę że to etap przejściowy i się nie martw :)


Dawna Cloe- my w tym roku tez nici z wyjazdu rodzinnego na urlop:( Ale to ja jestem cykor, mój M nie widzi zadnego problemu :) Planuję do moich rodziców pojechac z Marcelinką w połowie lipca na troche- może się uda :)


Ania31-ale Ty musisz mieć wesoło ze swoja czwóreczką:) Szkoda,że dziadkowie zawiedli chłopców w takim ważnym dla nich dniu… :(


Ania_ajra- :)


przyszlirodzice-brawo, brawo!!!!Gratuluję!



Miłego dzionka!
 
Zytka - :-), super, że chrzciny udane, czekamy na zdjęcia!
przyszlirodzice - gratulacje!!!:-)

Chłopaki na spacerze z tatą a ja póki pusto w domku troszkę sprzątam i powoi przygotowuję się do wyjazdu do rodziców. Jasiek podrósł i trochę obawiam się tej 8-o godzinnej podróży bo pewnie tym razem nie będzie chciał spać przez całą drogę...:-(

Pozdrawiam cieplutko.
 
reklama
Jest ostatnio tak ciepło,że mało co spędzamy czasu na dworze, mały wstaje przed 6 ,a po 8 znowu idzie spać. wstaje przed 11 i jest już gorąco:-(
Wczoraj dopiero o 18 byliśmy na dworku.
Myyszaaa- nie mam dostępu do Twojego opisu, może jakieś streszczenie;-)
Dawna cloe- zmieściłam to o co prosiłaś na wątku urlopowym. Ja bym się cieszyła gdyby mi teściowa tak zabierała starsze dziecko, niestety pomimo że nie pracuje i mieszka 20 km od nas zdaża się to baaardzoo rzadko:baffled:
Zytka- fajnie ,że chrzciny udana i gratuluje grzecznej córci.
 
Do góry