reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Witam wszystkie mamusie. Miałam małą przerwę w pisaniu bo jakoś czasu brakowało. U nas bez z mian Jula grzeczna jak aniołek. Spanie ma po mamusi. Ładnie śpi w dzień a w nocy chrapie razem z mamusią. Około 21.30 zasypia i wstaje tak koło 8.30 a dzisiaj to wstała koło 10.jupppiii. My specjalnie jej usypiać nie musimy. Mamy takie łóżeczko razem z kołyską, której bujanie usypia ją w 5 minut.Polecam super sprawa.Poza tym to mała ciekawska. Ogląda wszystko bacznie, łapie zwierzaczki-pluszaczki od karuzeli i ogólnie zaczyna wszystko chwytać. My też planujemy po mojej obronie wybrać sie na parę dni nad polskie morze.ajjj myślami już tam jestem:-D na ziemie mnie tylko sprowadza lekki stres przed obroną :-(
Kluska współczuję Ci bardzo z szyją. wiem co to za ból.kiedyś gwałtownie się obróciłam. ból jak piiiiiiiii myślałam,że umrę. leżałam nieruchomo 3 dni. potem samo wróciło do normy. Trzymaj się dzielnie i oby wszystko wróciło niedługo do normy.
Aggy mieliśmy w zeszłym miesiącu podobną sytuację.Pawłowi kończyła się umowa a na domiar złego jak jego nie było w pracy jakiś chłopak przyszedł na rozmowę kwalifikacyjną. Okazało się później, że Pawłowi nie tylko przedłużył umowę to jeszcze dostał podwyżkę. Głowa do góry na pewno chodzi o wyższe stanowisko, choć wiem jak się Twój mąż teraz czuje. Paw wtedy tylko o tym myslał i analizował co mógł zrobić źle i czym mógłby podpaść. Będzie dobrze zobaczysz.
Przyszlirodzice współczuję nerwów i stresów. Trzymam mocno kciuki za obronę.Ja od razu bym Ci dała 5 za przejścia.
Anna Ajra ajjj bidulko nie zamartwiaj się za bardzo.choć łatwo mi mówić tzn. pisać. bądź dzielna! przytul Michasia ode mnie.ful wypas łóżeczko:tak:Mam jeszcze pytanie do mam które przerzuciły się już na spacerówki? mam nadzieję, że są takowe:-)jak tak to proszę o relacje. sama się zastanawiam czy to już pora.chodzi mi o taką spacerówkę którą można rozłożyć na płasko.

 
reklama
kluska pisze sie jak najbardziej na kącik slomianych wdów hehe mogłyby do nas dołaczyc równiez te dziewczyny które mają chwilowe "problemy" ze swoimi mężczyznami;-) a restauracja to faktycznie ta sama do której jeździsz:-D wiesz co dobre:tak::laugh2:
przyszlirodzice głowa do góry:happy: pomysl sobie ze jeszcze kilka dni i po wszystkim, a Amelcia jest przesłodka:tak:
anna fajne łóżeczko, takie kompleksowe:-) no i jak tam niania? nada sie:confused::rofl2:
ja dzisiaj miałam szybką akcje zmiany daty chrzcin z 13 lipca na 29 czerwca, no i na szczescie udało sie:rofl2: knajpa,kościół,goscie obdzwonieni,chrzestni,tylko fotograf padł, bo w tym dniu nie moze, a szkoda bo bralismy to studio na nasz ślub i wesele i chcielismy tym bardziej na chrzest małej:-( teraz musze poszukac kogos na szybko, ale to pikus w porównaniu z całą resztą:rofl2::-)
buziaki
 
Cześć dziewczyny!
Ja tylko się pochwalić, że Michasiowi wyrżnął się drugi już ząbek! Dolna jedynka
:-D
Później odpiszę ...:wink:
Buziaki
 
Anna_ajra gratuluję Michasiowi następnego ząbka :-D
Przyszli rodzice wytrzymaj, jesteś na finiszu! :-)
Kluska współczuję, miałam to samo z szyją, płakałam z bólu, wziełam parę razy ibuprom i po 3 dniach przeszło. Kiedyś nad morzem odkryłam, że pływanie też mi pomaga. Mamy coś wspólnego, oprócz lutowych dzieciaczków: jestem straszną makaroniarą :-D Miałam tylko w ciąży taki okres, że na myśl o makaronie miałam mdłości a tak to mogłabym codziennie kluchy :-D No i jaki wdzięczny temat do gotowania, mały wysiłek a jaki efekt! :tak:

myślałam, że będę dzisiaj pierwsza, wstałam o 7mej, bo moje dziecko rano wali teraz takie kupy, że sobie plecy obs**wa aż po pachy :zawstydzona/y:co rano jest bodziak i pajac do prania!! trzymam go na boczku, żeby nie zawalił prześcieradła, bo pranie tutaj nie bardzo mi się uśmiecha i potem siup na ramię. Dziś rano musiałam go obudzić do przewinięcia, no bo przecież zas**ne plecki nie przeszkadzają w słodziutkim spaniu :D Z reguły potem jeszcze zasypiamy, ale jakoś dzisiaj nie wyszło...jestem mega niewyspana, wczoraj w nocy posiedziałam do 1szej :blink:na szczęście dzisiaj przyjeżdża tatuś i dziadek delfinka - zmiana warty dla mnie i dla mamy :-D
a tutaj dzisiaj cudowna pogoda, już teraz jest 20 stopni w cieniu i zefirek
 
Przyszli rodzice trzymaj się to już końcówka :-):tak:
Anna ajra graulacje dla Michasia:-D Jestem ciekawa kiedy u nas pojawi się ząbek Poki co Oliwka ślini się na potęgę i wszystko pcha do buzi
Annaagnieszka nie ma jak grzeczne dziecko:tak::-D Na Oliwkę też nie moge narzekać Oby tak dalej Kiedy się bronisz:confused:
Ciekawe gdzie Kropecka:confused: Pewnie leniu****e na wczasach Ale jej fajnie i ja muszę w końcu gdieś ruszyć trochę dalej jak do teściowej:nerd:
 
annaagnieszka powodzenia! bedzie dobrze!
co do wózeczka ja kupiłam Peg Perego pliko switch. Super sprawa! moj wczesniejszy to byl "bydlak" przy tym. Generalnie fajne jest ze jest lekka, sklada sie jak parasolka i ma przekladane siedzenie:) nie wyobrazam sobie, na tym etapie, nie widziec malego w czasie jazdy. w sklepie ogladalismy duzo spacerowek i chyba jeszcze graco bylo rozkladane na płasko. Własciwie to duzo nie ogladalismy bo pojechalismy do askota i tam kupilismy:)
anna ajra ale fajnie! gratulacje :-p łózeczko swietne
aggy nieciekawie z ta praca, oby to byl "fałszywy alarm"
Rekinasia moj tez jest przeszczesliwy jak siedzi w kupce, taki cichutki wtedy jest:)
Kluska wracaj do zdrowia! oby szybko to przeszło
 
nie wiem czy zdjecie wejdzie, a to moj maly na zdjeciu do paszportu. Jak na niego tak patrze, to mam wrazenie, ze on ma kilkanascie miesiecy a nie 4.
 

Załączniki

  • PA090533.jpg
    PA090533.jpg
    37,8 KB · Wyświetleń: 38
Dzięki dziewczyny ,że mnie tak żałowałyście, byłam u kręgarza i już jest prawie dobrze. Szyja nastawiona:-)
Anna_ajra - mam nadzieję ,że Michaś już zdrowy, no i gratuluję ząbka:-D
Rekinasia- mi w ciąży makarony jeszcze bardziej smakowały- mogłam jeść je na okrągło:zawstydzona/y:
ladna.ex.panna- dobrze ,że tak sprawnie załatwiłaś zmiane daty chrzcin-podziwiam.

Mój starszy syn skończył dzisiaj drugą klasę i otrzymał promocje do klasy trzeciej:-D. Co do tych ocen opisowych to szkoda gadać- zwykłe oceny są bardziej przejrzyste- moge się jedynie domyślać ,że nie jest źle;-)
 
reklama
witam sie i ja:-)

kluska moj skonczyl dzis 3 klase:tak:I faktycznie te opisowe oceny niebardzo mi sie p[odobaja. Ale teraz sie zacznie. Za rok na pewno bede wiedziala o co chodzi:crazy:Poki co tez nienajgorzej jest.:-D:-D

anna ajra gratulujemy ząbka , u nas jeszcze nic a denerwuja go te dziąsełka:baffled::baffled:okropnie

U mnie dzis noc nienajgorzej , jeszcze gdyby nie to stekanie to byloby super.

pozdrawiam mamusie i dzidziusie:rofl2::-D:-):-D
 
Do góry