reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

hej, dziewczyny:-)
chciałam sie podzielic z wami informacją, ze dostałam miłą przesyłkę z Nutricii producenta Bebiko i BoboVity:-D
fajnie, ze dostałam ja własnie teraz, kiedy mała skończyła 4 m-ce i wprowadzam nowe produkty do jej jadłospisu:tak: bo
w pudełeczku był poradnik zywienia małego dziecka i kilka produktów, tj.kaszka, herbatka w saszetce, mleko, zupka marchewkowa i jakis deserek:happy:
tak sobie pomyslałam, ze moze niektóre z was juz to mają, bo słyszałam ze w niektórych szpitalach rozdawali od razu, ale dla tych które chciałyby miec wyczytałam w załączonej informacji ze mozna to zamówic na stronie nutricia.com.pl lub na maila serwis@nutricia.com.pl
buziaki
 
reklama
Cześć Dziewczyny,

ni jestem spokojniejsza. Pediatra powiedziała, że wartości są graniczne, kazała podawać furagin i za kilka dni powtórzyć badanie. Uff...

Paulineczka - witaj po długiej nieobecności

cloe - fajnie, że odreagowałaś. To nam też jest potrzebne. Niby głupio brzmi "odpocząć chwilkę od dziecka", ale naprawdę czasem trzeba:-)

przyszlirodzice - powodzenia na obronie

miauczus - Ty się nie martw, jak zacznie chodzić, to sam się będzie z kolan wyrywał

A ja z Kubą mam przeboje. Młody się wkurza, bo najchętniej już by siedział, biegał. Dusza rwie się do świata, a ciało nie nadąża:-) Dziś podaję mu po raz pierwszy soczek z jabłka, bo pediatra kazała mocz zakwasić. Zobaczymy, czy mu posmakuje:-)

Pozdrowionka i buziaczki
 
Cześć Mamcie!

Widzę,że problemy nas nie omijają :(

Anna_ajra- u nas dzis ten sam problem z jedzeniem :( Wprawdzie nie są to tak długie przerwy,ale Marcyśka też się zbuntowała na cycusia :(

Wogóle jest ostatnio taka marudkowa,że aż mi jej szkoda... Ślini sie na potęgę, pcha wszystko do buziolka, niech juz te zębole sie pojawią!!! W piatek miałam pójść z nia na szczepienie,ale nie mogę dostać szczepionki 5w1:( Załamka!!! Podobno nie bedzie jej w hurtowniach aż do lipca... Najgorsze jest to,że ja się tydzień wczesniej przygotowuje do tej akcji-szczepienie, a teraz co?

Nie mam weny do pisania, Marcelka "ucieka" mi z kolan :) odezwę sie mam nadzieję później. Sorki wielkie...

Buziaczkam Was!
 
Ostatnia edycja:
aggy dobrze ze wszystko ok! my dajemy naszemu soczek jabłkowy i jest ok- smakuje mu bardzo!
ładna ex panna my tez dostalismy:)
Paulineczka to super ze twoj maly zdrowy !!!!!!
dawna cloe zgadzam sie! nasze wakacje wyszly duzo duzo drozej...a tydzien mieszkalismy pod namiotem:-p
 
To jeszcze nie magisterka:p a eoobia woielkie problemy jak bym doktora robila a to tylkolicencjat wydrukowalam zobaczymy jutro jak oddam a teraz lece sie uczyc 3 majcie sie mamuski ja tez dostalam taka paczuszke:)
 
zytka widze ze masz ten sam problem co ja:-( z tym, ze sygnalizowałam go juz przed moim ostatnim szczepieniem 4 tyg.temu:baffled: i chociaz kolejne szczepienie mam na poczatku lipca to zaczełam juz poszukiwania przez znajoma z hurtowni farmaceutycznej, ale nigdzie nie ma:szok: licze na to ze zdąże na wyznaczony termin
 
Anna_ajra - a to nie od ząbków - bo jak mu się ząbki wyrzynają - to czytałam że wtedy dziecko nie chce jeść :-( i często problem polega na tym że dziąsełak go bolą ...
Miauczus - spokojnie :-) mlody je tylko co ty mu dasz :-) I teraz z nim najlatwiej jechać - bo nie chodzi jak mi wszyscy powtarzają :-)
aggy - mam nadzieje że soczek pomoże :-)
Ania_velPR - trzymaj się - ja pisałam po angielsku - też miałam koszmarnie dużo poprawiania :-D a i dzień przed obrona się zaręczyłam :-D więc już wogóle nie miałam czasu i chęci uczenia się :-D Więc trzymam kciuki
Cloe - :-D kochana psiapsióła:-D
Paulineczka - baw się dobrze :-) A wizyty w Polsce są zawsze zajmujące - bo widzisz wszystkich :-D raz na pół roku:-D
ladna - nie dostałam :-D ale może jeszcze dostanę :-)
Aggy - mój taki sam :-D szaleje i już tak macha rozkosznie rączkami i nóżkami
Zytka - oj :-( trzym się

U nas póki co nikt nie mówił że brak - może dzwońcie do Zielonej Góry :-)

Pozdrawiam :-D

A i też tak macie że maluszki bez krzyku nie chca zasnąc???

Mamy już ustalone drzemki i jedzenie - ale od dwóch dni przed każdą drzemką mam krzyk :-(
 
witam

słuchajcie dziewczyny lekarz mi powiedzial ze jesli beda takie upały, a i w domu cieplo to nie podaja szczepionek:baffled: spotkalyscie sie z taka sytuacje?? a czy myslalysie o szczepionkach przeciwko ospie czy swince?

Myszaaa moj zasypia przy cycusiu zazwyczaj, czasem sie zdarza ze usypiamy go na raczkach ze smoczkiem...wtedy caly sie wygina, macha raczkami, ciagnie za ciuchy, łzy w oczach i nagle "pyk" ...spi.
Ps ogladacie mecze???????? komu kibicujecie?
 
No i wreszcie czas dla siebie. Dziewczyny też macie takie przeboje z usypianiem swoich robaczków. Szymon zasypia zawsze sam, wystarczy że nakręce mu karuzelkę w łóżeczku albo wsadzę go do wózka i puszczę grającego misia - zawsze oznacza niestety tylko dzień:dry::baffled::wściekła/y: Zawsze śpi od 9-10 ,12-14, 16-18, i zaczyna się jazda na maxa jak ma iśc spać ok 20-21 . Po prostu szokkkkkkkkkkkk:szok: nic na niego nie działa ani karuzelka ani misiu ani śpiewanie kołysanek, czytanie bajeczek,przyciemnione światło po prostu niccccccccccccc do momentu kiedy nie ma juz siły płakac i pada ze zmęczenia. Ja wtedy tez padam!!!!! Poradźcie co mogła bym jeszcze zrobic, znacie jakąś ciekawą strone internetową???????? Plisssssssss pomocy:baffled:
 
reklama
Witam się wieczorkiem:)


Marcelinek zasnęła :)Już myślałam,że pójdzie spać na brudaska, bo jak zasnęła mi ok.17 to obudziła się o 19.30 ale tylko na cysia i dalej zadrzemała, aż do troche po 20. Na szczęscie dała się wykapać pociągnęła z dwóch cysiów i śpi słodko moja siłaczka:)
A ja się załatwiłam parą z czajnika-oparzyłam sobie rękę:( na szczęscie tylko się zaczerwieniło i nie ma żadnych bąbli. Jakaś niegramotna jestem…

Aggy- dobrze że to nic groźnego z tymi siuśkami Kubusia. Ale swoja drogą to macie z tym przejścia… Moja Marcelka też rwie się do siadania,głowę podnosi wysoko. Najśmieszniej jak uda jej się wyjrzeć z wózka:) Chyba niedługo czas na spacerówkę.

Paulineczka-hulaj dusza! :)

przyszlirodzice-dzielna bądź! Oby już teraz praca została zatwierdzona :)

ladna.ex.panna-no właśnie,gdybym wtedy wzięła sobie do serca Twój sygnał to może bym teraz tą szczepionke miała :( No nic będę czekać…

Mysza- u nas różnie z tym krzykiem… np. dzis pieknie zasnęła i szybko,ale zdaża jej się dobrze pomarudzić przed snem .Zobaczymy jak będzie w nocy?

miauczuś54-ja nie oglądam meczy :( Oglądałam ten ostatni Polaków :( Ja w ogóle ostatnio mało co ogladam w TV :(
Ksiażki staram się czytać,właśnie wczoraj kupiłam2 nowe:)

Dziewczyny ja nie dostałam żadnej paczuszki od Nutrici :(Ale Wy pewnie wypełniłyście te karteczki w szpitalu z pudełek wyprawkowych,a ja ich nie oddałam :( Mam za swoje…

Spokojnej nocki Wam życzę Mamcie kochane!
 
Do góry