reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

od wczoraj mam problem z kręgosłupem, wczoraj bolał mnie tylko odcinek szyjny a dzisiaj aż do połowy pleców, jestem połamana i z trudem się ruszam :-( na dodatek walczę z zapaleniem piersi, zaczęło się wczoraj, mam czerwoną plamę na piersi i temp.37,4. robię okłady z lodu i biorę ibuprom, mam nadzieję, że przejdzie
wczoraj wieczorkiem wyrwałam się na imprezkę, bo występowała Gaba Kulka, którą uwielbiam, był catering i zjadłam trochę czarnych oliwek + wypiłłam lampkę czerwonego wina. dzisiaj Igi miał rano w kupie smużki krwi :-(
 
reklama
Aggy 3 razy padał mi układ chłodzenia, 2 razy procesor, nie działa czytnik kart, 2 razy padał napęd.... Ale w serwisie okazało sie ze kilka osob miało takie same sytuacje... (moja pierwsza naprawa byla po 0,5 roku uzytkowania) Mozliwe ze byla partia wadliwa.
Z tego Kubusia to spryciarz jest...moj maly to ciapek przy nim;-)
ładna ex.panna dobrej zabawy!!!!!!!!!!!!
Rekinasia zdrowiej!!!!!!!!!!!!!!! na zapalenie piersi dobre sa okłady z kapusty, z tego co pamietam.
 
a oto moje dzisiejsze zakupy...dla barusia komplecik a dla panny sukienka i bluzka ze spódniczkaa, kapulusik
7beb90b46a44061c88510ec844bcc837,5,19,0.jpg
45f26e6a3ee96b39ade4f9ffc6796ec4,5,19,0.jpg
5dd13f43760b495850ce0395a3a1afa6,5,19,0.jpg
361e28ea52d5ecb44ca3c8c178cf0227,5,19,0.jpg
 
Oliwka jednym słowem zakupy udane a twoja sukienka świetna dziś rozglądałam się za czyms na chciny dla mnie i niestety to co wcisnę szyte jak na starą babę to co mi się podoba wejdzie na jedną nogę:dry:
Aggy jutro wielki dzień dla Kuby nasz nastapi w pierwsą niedziele lipca oby wszystko poszło ok.
Ładna ex panna udanego weselicha:tak:
rekinasia oszczędzaj się przez weekend a jak nie minie to pędź d
 
kropecka - teraz tak czytam co napisalam i jednak zle to sformulowalam :-D chodzilo mi o to ze dzieci ktore sa jeszcze nie ochrzczone nie powinny ogladac sie w lustrze :-) a po chrzcie to juz chyba wolno :happy2:
aggy - jak tam twoj pececik :confused:;-) Kubus pewnie przespi cala msze tak bylo z moim a jak sie obudzil to ogladal sufit bo jest caly pomalowany tu golabki tam jeszcze cos :-) pokaz nam zdjecia jak wygladal :-D bawcie sie!
annaagnieszka - gratulacje i oby tak dalej :-)
ania31 - a szkoda tylko nerwow na te baby w przychodniach :no:
przyszlirodzice - nadrobisz to i z genialnym wynikiem :tak:
oliwka11 - no lala bedzie z Ciebie na tym chrzcie :tak:;-) a zdjecie z Bartusiem masz super zreszta Oliwka tez sliczniutka dziewczynka jak mamusia - dziecie masz wspaniale a ciuszki dla maluchow sa przesliczne
rmonka - aaaaa chyba ze tak to juz inna sprawa :happy: ale wazne ze jest ok ;-) jak bedziesz gotowa to opowiedz :happy:
kluska79 - wiem cos na ten temat bo jak Sewek zasnie na dluzej a juz wszystko co mam do zrobienia sobie porobie to juz z nudow nie wiem co mam z soba zrobic :-p mnaim mnaim ogrodowe pomidorki palce lizac zreszta wszystkie ogrodowe ciamka sa smaczne :-)
anna_ajra - moj juz sloiczkowe sprawy zna chyba wszystkie jakie byly mozliwe od 4 mieisaca no i niezle przy tym wyglada - wrzuce kiedys zdjecia jaki jest umorany :laugh2:
ladna.ex.panna - dzisiaj zabawa az bedzie wrzala tez bym chciala isc na imprezke
rekinasia - oj ktregoslup wiem cos o tym a to strasznie boli! :no: a na piersi to tez slyszalam o zimnej kapuscie

no kja sie juz troche rozpisalam i jestem juz w temacie :-)
kurcze dziewczyny powiedzcie mi czy wam tez tak po porodzie zaczely wypadac wlosy :confused::confused: mnie to sie wydaje ze gorzej niz w czasie ciazy :-( ja polowe wlosow przy kazdym myciu i czesaniu potrafie wyciagnac :szok::szok: to jest masakra - poszlam do apteki bo reklamowali w tv "capivit piekne wlosy" i to kupilam zobaczymy jak efekty po tym ale pisze ze dopiero po 2-3 miesiacach - poczekamy i zobaczymy :tak: ale ja chyba zdaze wylysiec niz nabrac tej gestosci :wściekła/y:

heh to chyba na tyle :-) pozdrawiamy
 
Witam laseczki. Nie zgadniecie co zrobiłam. Taka ze mnie głupia piczka, że aż śmia mi się chce. W moim kompiu dała sobie to opcje zapamiętywania hasła i logowałam się tylko 2 razy, a dalej już samo się robiło i zapomniałam hasła:nerd::-)Ale już mje odzyskałam. A więc się wczasuje. Lo0t był ogólnie udany, jedynie przy starcie michaś się okropnie darł, a pozniej juz bylo ok. Nadbagazu mialam 12 kg! ale za niego ni9e zapłaciłam bo sie nademna zlitowano- jak zobaczył odprawiajacy, że mam dzidzie. Wczoraj mielismy chrzciny...jestem zajechana dzis jak wol. NIe moglismy znalesc zadnej restauracji i musielismy robic w domu przyjecie na 30 osob!!!:-D Nie mam teraz czasu wkleic zdjec, zrobie to jak znajde chwilke. Pozdrawiam was wszystkie moje cioteczki i przepraszam, że nie odpisuje ale nie bardzo mam czas:blink: Jak tylko znajde chwilke to odpisze.
 
Hej
Żyje :-D

Dziewczyny nie odpisuje bo tylko na chwilę :-D

Mikolaj - przeszedł chrzest bojowy :-D Dwa razy już był w restauracji z mamą i zachowywał się wspaniale - (znaczy się nie zapeszajmy:-D żeby mi nie zrobił jazdy jak za tydzien na obiedzie bedziemy :-D)

Pozdrawiam :-D
 
hej
Mysza oby tak dalej:-)Ja również liczę że na chcinach a przede wszystkim w restauracji \oliwka nie da czadu
patrysia włosy akurat mi nie wypadaja ale za tostrasznie rogowacieje naskórek Moje stopy łokcie i dłonie wyglądają jak..... pominę określenia Łykam skrzyp polny trzy razy dziennie i smaruje sie dermosanem Poki co efekt mało widoczny
a dziś moje dziecię poraz pierwszy zjadło jabłko z marchewka i smakowało:tak:
 
reklama
Do góry