reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Dobry wieczór!:-)
Ania Ajra Ewunia chyba też niedługo będzie ząbkować, bo strasznie się ślini i wkłada paluszki do buzi, wciąż tam grzebie, nieważne czy po jedzeniu, czy przed. No i może w związku z tym od wczoraj więcej płaczu znów? :confused:Cały mecz prawie przekrzyczała. Już się baliśmy, że chora, ale gorączki nie miała. Albo jeszcze kolki albo już ząbki albo nie wiem co
Ania31 przykro mi, że tak źle z Twoją mamą. To musi być bardzo trudne stracić kogoś, z kim się tak długo było ... i pewnie długo się po tym trzeba zbierać...może częstszy kontakt z wnukami będzie dla niej chociaż w części pocieszeniem?
Patrysia też mi tak włosy wypadają:no:W czasie ciązy za to nie wypadało prawie wcale. Ale liczę, ze tak jak pisze Kropecka to się unormuje. Na razie kupiłam Skrzypovitę.
Pozdrawiam i dobrej nocki!
 
reklama
Hej
Aniu31 - dużo zdrówka dla mamy... i poczekaj może czas uleczy rany... ale co byśmy nie pisały wierzę że twoja mama będzie się czula spokojniejsza...

Najka - :-D cieszę sie że odwiedzasz nas częściej :-D

Cloe - u mnie moja mama dla młodego właśnie przyszykowała świeże i ekologiczne warzywka :-)

Dziewczyny może zalóżmy wątki o ząbkach - Ania by opisała jakie Michaś miał objawy :-D i zawsze będzie wiedzieć kiedy sie pojawił ząbek :-D

A drugi o jedzonku - bo mi się to za jakieś 2 miesiace dopiero przyda:-D i nie znajdę na głównym :-)

I ciekawe jak tam Agawa i jej domek :-)

Kropecka - ja dopiero dziś przeczytałam czemu dzieciom się glutenu nie podaje :-) I w sumie już sama nie wiem poczekam co zaproponuje moja pani pediatra :-)

Ciekawe co tam u Oliwki po chrzcie :-)

Co do włosów mam to samo :-) Wypadają garściami :-(

Ale mam wrażenie że wróciły do liczby sprzed ciąży :-)

A aggy śliczne zdjęcia:-D I tak jak cloe ledwo rozróżniłam Cię od Twojej siostry :-)
 
Myszaaa, najnowsze zalecenia mówią że dzieci karmione piersią po skończeniu 4 miesięcy powinny mieć ekspozycję na gluten i przez pierwsze 2 miesiące trzeba podawać 2-3 g na 100 ml zupki, potem zwiększyć do 6 g na chyba następne 2 miesiące a potem już bez ograniczeń.

Dostaliście paczuszkę od Nutrici z POradnikiem Żywienia Małego Dziecka? Tam jest to wyjaśnione.
 
Hej mamuśki,ja dziś na nogach od 4 bo napierw Barti wstał na mleko i ani mu w myślach było isc spać a jak usnoł to musiałam iść zrobić śniadanie Danielowi do pracy a jak w końcu połżyłam się spać o 6 to Oliwia się obudziła!!!Jestem tka niewyspana.......A dziś czeka mnie sprzątanie bo od jutra biore się za przygotowania do chrztu i jade po reszte zakupów!!!A tak bym chciała pospać oj zmęczona jestem i to bardzo!!!przyjęcie chyba zrobimy w ogrodzie!!Jak będzie taka piękna pogoda to po co dusić się w domu jak można gościć siepo baldachimem!!Oliwka już trochę zdrowsza ale jeszcze ostro kaszle ,a Bartuśka na całe szczęście choróbskonie dopadło!!!Wczoraj wyczytałam w necie żę z farbowanych włosów(czarnych)można wrócić do swojego koloru i ja tak chyba zrobie ,bo mam średni blond a od 3 lat farbuje na czarno i mam dość tych odrostów...więc po chrzcie ide na dekolaryzacje i wydam ok 200 zł ale to po czasie zwróci się za farby!!!!AGGY jakiego ty masz przystojniaka!!!grzeczny malutki był w kościele?????Ja jestem ciekawa jak mój chłopina zachowa się w niedziele !!!KROPECKA to super że choć na trochę się z domu wyrwałas i że miałaś taki udany dzionek ,mam nadzieje zę będzie ich więcej!ANNA_AJRA to Michaś już taki duży że na spacerówke zmieniłaś????Ja też patrze że lada chwila gondola będzie za mała ale napazie nie kwapie się z mianą bo czekam aż mi wózek przyślą!!!!!REKINASIA jak tam z piersiami się unormowało!!!!?????Oj bidulko mam nadzieję zę ból kręgosłupa już cię opuśćł. ??? ŁADNA.EX.PANNA jak tam było na weselichu ?????? p>
 
Hej dziewczyny
Myyyszaaa założyłam temat dotyczący jedzonka naszych malusinskich :tak:Dziewczyny wpisujmy tam wszelkie przepisy dla naszych dzieci
Patrysia ciebe poprosze o przepis na sucharki z rumiankiem i z tartym jabłkiem a że kompletnie nie wiem jak to zrobić prosze o dokładny przepis:tak:
Oliwka witaj wśród mam rannych ptaszków Oliwia też daje czadu rano a ze nauczyła się piszczeć jeśli czuje że nikt nie zwraca na nią uawgi więc lepiej zacząć bawić się z maluchem bo ten pisk wchodzi w ucho bardziej jak płacz
Kropecka czyli w jaki posób podajesz gluten ? zagęszczasz zupki mąką?:confused:
Najka zAbki na bank:tak: choć za nim się przebiją może trochę potrwać
A ja zamówiłam dziewczynom sukienki z cocobello na chrzest przez internet a tu pocztowcy strajkują:dry: jak mi nie przyjdzie na czas to się załamię:cool::dry:
 
Witam,
dziś jestem dumna jak paw. Moja córcia przespała pierwszą swoją noc od początku do końca nie dość, że bez karmienia, to jeszcze w swoim łóżeczku. Położyłam ją nakarmioną po 20-tej, a wstała mi za pięć piąta dziś rano. JUPI!!!
Teraz tylko zachodzę w głowę czy to był jej jednorazowy wybryk po wczorajszym szczepieniu czy może czasem tak już zawsze będzie??? Nie powiem, podobało mi się i jaka wyspana dziś jestem. Pozostaje poczekać i wszystko będzie jasne. Teraz też mi już śpi od rana 4, 5 godziny.
Wczoraj byłam na zakupach- chciałam sobie kupić jakieś koszulki i buty, bo chodzę jak w workach, a buty mam rozchlapane i z zeszłego sezonu, ale ostatecznie wróciłam do domu bez kasy i z torbą ciuchów dla Marysi. A co tam...
Szukam zawzięcie też czegoś na chrzciny i nic mi się nie podoba. Mam jeszcze dwa tygodnie, to może coś wykombinuję. Sama też nie mam kiecki, ale we wszystkim wyglądam tak, że szkoda gadać. Wyobrażam sobie siebie w tych ekstraobcisłych sukieneczkach, które znajduję na wieszakach i ... wychodzę z każdego sklepu z wielkim żalem, że tak nie wyglądam, żeby się w nie wcisnąć.

dawna_cloe- co to za firma tych sukienek??? Podrzuć linka do strony.

My w te upały siedzimy w domu, bo Mała okropnie piszczy mi na dworze. Wczoraj jednak włożyłam ją w nosidełko i poczłapałyśmy na szczepienie. Myślałam, że pediatra opierniczy mnie, że całkiem zrezygnowałam z karmienia Małej cysiem, ale zaskoczyła mnie i przyznała, że tak już musi niestety być i tylko tak. Do 5 miesiąca ma być tylko na tym mleczku ze względu na delikatny brzuszek.

Rekinasia- jestem z Ochoty, a na Saską Kępęto chyba kawałek ode mnie. Czasem jednak bywam na Polach Mokotowskich w połowie drogi(chyba) do Ciebie.

Pozdrawiam ciepluteńko.
 
Ostatnia edycja:
cloe, kupiłam Kaszkę Mannę na mleku Bobovity i do 100 ml zupki dodaję 1 łyżeczkę kaszki. Tylko że ty karmisz butelką, więc wprowadzanie glutenu przesuwa ci się na 6 miesiąc.
 
Kropecka nie dostaliśmy :-( ale ja o glutenie czytałam już na necie :-) I czekam narazie co moja pediatra powie :-)

Chodź ona już ostatnio coś na temat glutenu mówiła :-)
 
Myszaaa, ja dopiero niedawno dostalam wiec ty pewnie tez dostaniesz. Ja w sumie to z 3 takie same te poradniki mam :) Chociaz ten jest uaktualniony o te nowinki z glutenem.
 
reklama
Ja tylko na momencik nie mam teraz nawet chwili zeby do was zagladnac:( pisze prace poprawiam pisze i tak wkolko co wysle promotorowi to cos mu sie ien podoba juz mam dosc a najpozniej jutro musze wydrukowac bo w czwartek musze oddac gotowa do dziekanatu:szok:
 
Do góry