reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Witam się z rana. Wczoraj nic nie pisałam bo miałam zabiegany dzień. Wiktor konczył 2 latka. Przygotowywałam małe przyjęcie dla rodziny itp. Urodzinki się udały, Wiktor zachwycony, tylko że przez caly dzień nie miał drzemki co odbiło się w nocy. Nadmiar wrażeń spowodował że kilkakrotnie obudził się w nocy z wielką histerią. Obudził mi Olka i generalnie nieciekawie :/ Jednak układ nerwowy dziecka nie jest w stanie wytrzymać tylu wrażeń na raz. A to zdjęcia z przyjęcia

wiktor1.jpg


wiktor2.jpg


wiktor3.jpg


olek1.jpg


olek2.jpg


Resztę zdjęć (takich z tortem itp mam na drugim kompie więc wrzucę jak będę miała czas żeby go włączyć :))

Paulineczka - Wiktor siedział jak miałm chyba 6-7 miesięcy. Zaczął chodzić przed ukończeniem roku. Ja wracam do pracy tak jak po macierzyńskim z Wiktorem, na 1/2 etatu. Myślę że to najlepszy sposób na pogodzenie macierzyństwa z pracą.

Ika_s, ja myślę że ilość pokarmu możesz dostosować według własnego uznania tzn zobaczyć ile Marysia ci wypija, mój np w życiu nie wypiłby 180 ml

Aggy - zazdroszczę takiej pracy i szefa

annaagnieszka - powodzenia na egzaminie, a zdjęcia mi się nie wgrywają :/ a co do pracy to w sądzie pracuję od 2003 roku czyli już 5 lat. Nie podoba mi się przestarzały system w jakim to wszystko działa, niskie płace. Tam nie liczy się czy jesteś dobra czy nie tylko czy masz dobre układy z podstarzałym kierownictwem :/

ladnaexpanna
- gratuluję przespanych nocek. fajnie tak się wyspać no nie? a co do pracy to nie fair ze strony twojego męża że ci jakieś wyrzuty robi. jak jest taki mądry to niech sam pójdzie na wychowawczy i siedzi 24h na dobę w domu z dzieckiem.

Paty - współczuję, strasznie mieć chore dziecko :(
 
reklama
Hej

Ja jeszcze się dalej zastanawiam co robić - jak to wszystko pogodzić:-( Bo ja chcę iść do pracy :-) I chcę widzieć jak młody dorasta :-) Ale z drugiej strony M też chce :-)
LadnExPanna - niech spędzi jeden tydzień 24 h z córką :-)bez pomocy innych :-) Będzie pierwszy do powrotu :-) My to jakoś mamy we krwi :-D Genetycznie nas do tego przystosowali :-D

Pozdrawiam resztę mam :-)

Kropecka - nowy aparat - śliczne zdjęcia:-D


A my też po szczepieniu - lekka stan podgorączkowy był... ale dziś już młody szaleje :-) Moja mała kruszynka waży 7 kg :-) i według linijki ma 66 cm :-)
 
kropecka śliczne zdjecia, te ujecia i jaka jakosc!:tak: to chyba jakas lustrzanka, co?:-) no i oczywiscie wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Wiktorka:laugh2: stoooo lat stoooo lat......:rofl2:
aggy fajnie masz z tym ułamkowym wymiarem etatu;-) u mnie cos takiego nie przechodzi, ale pociesza mnie fakt, ze mój kierownik vel manager stwierdził wczoraj, ze mam sie o nic nie martwic i moge wychodzic kiedy tylko bedzie potrzeba, nawet dopuszcza sytuacje ze moge wogóle nie przyjsc do pracy a on mi wpisze ze byłam...hmmm:nerd:
zastanawiam sie tylko skąd u niego tyle dobroci:-p
dodatkowo jako karmiąca wracam na 7 godzin, a ze mam doslownie minute do pracy i jeżdze samochodem to powinno byc ok, tak mysle a jak bedzie zobaczymy:rofl2:
 
Hej
Nocka niezła,Ola czuje się lepiej,myśle,że jej minie
Kropecka super fotki i dzieciaczki THE BEst jakim aparatem robiliście je , mamy zamiar zmienic na jakiś lepszy

Moje dzieci po imprezkach tez słąbo śpią z wrażen,
Dzis u nas jakoś wietrznie i nie wiem co ze spacerkiem :sorry2:
Pozdrawiam gorąco.
 
Przyszli rodzice netto Kiedy ja się łapałam ( a łapałam się zaledwie przez pół roku) dostawałam łącznie z rodzinnym ok 450 zł ( żeby ozrymac zasiłek wychowawczy musisz mieć przyznane rodzinne)z czego 400 - wychowawczy 50 zł rodzinne Najlepiej zadzwoń do MOPSu tam dowiesz się szczegółów
Ładna ex panna Aggy ja teżchcę taich szefów. Mój był starszy ode mnie o siedem lat mówiliśmy sobie na ty...i dochodzę do wniosku że taki układ najgorszy z możliwych:dry:
kropecka zdjęcia prześliczne:tak: Jaki to aparat robi takie cuda?
 
Ja nie mogę... ale piękne zdjęcia kropecka!:-D
Chciałam tylko na chwilkę zobaczyć co nowego, a tu takie ładne bobasy!
Jaki to aparat robi takie śliczne fotki???
 
Witam się o poranku,

pogoda piękna, słoneczko świeci, więc Dzidziole w wózki i żadnego sterczenia przed kompem!:-) Hehe, taka mądra jestem, a jeszcze w piżamie siedzę. Ale zaraz się ubieram i mykam na spacer.

kropecka
- super focie! Ucałuj Wiktorka od cioci Agatki.

ladna.ex.panna
- no mnie dlatego zależało na 3/5, żebym mogła dwa dni więcej w domu z dzieckiem posiedzieć. Do pracy mam baaardzo daleko, 12 godzin jestem poza domem (z dojazdami), a nie chcę dziecka widzieć tylko w weekendy. Więc umówiłam się, że na 3 dni w tygodniu będę ja przychodzić, a na 2 moja zastępczyni. Mam nadzieję, że Centrala mi to klepnie.

Paty
- u nas też wieje. Ale uważam, że jak się dziecku założy czapeczkę z uszami, to nie powinno nic się stać. Wiatr dziecku nie zaszkodzi, przeciąg zaszkodzi. No ale zrobisz, jak uważasz:-)

Miałam zrobić dzisiaj fasolkę po bretońsku, ale zapomniałam namoczyć fasolę i d...a. Teraz muszę coś innego wykombinować, a nie mam w ogóle pomysłu.

A na chrzest zamówiłam czekoladki z banderolką ze zdjęciem Kubusia. Czekoladki będą w pudełeczkach i każdy gość dostanie taki słodki upominek:) To jest projekt banderolki:

xbanderolaydakopiaol0.jpg


Pozdrawiam
 
kropecka- śiczne Bobasy i super ujęcia nie moge się napatrzeć!!! WOW! WOW! WOW! No i najlepsze życzenia dla SYNKA oczywiście!
 
reklama
Kropecka- zdjęcia są prześliczne, Wiktor i Olek Ci się udali!! Śliczne chłopaki. No i aparat...daje radę. STo lat dla WIktorka!
Myszaaa- damy radę...jakoś sie to pogodzi wszystko i będzie git. MIki ma super rozmiary, jaką szczepionke miał podaną??
Aggy- no widzisz jak się Kuba już zachować umie...na pewno ma to po mamusi!Szefa i pracy pogratulować. A ta czekoladka to super pomysł! Gdzie ty to zamówiłas??
U mnie się chmurzy troszę, ale na spacer idę bo takie sobie butki upatrzyłam, że hoho!:-p:-) Michałek moj wczoraj jadł tylko 6 razy w dzień, ale za to spałaszował 960ml! W nocy spał, zrobił pobudkę o 5! I zabawa! Jak ja się cieszę, że mam takiego kochanego męża, spałam sobie do 8:-)Jeszcze 2 dni i pl!Będzie się działo..................:-D:-):rofl2:
 
Do góry