reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
witam sie i ja!:-)
juz druga moja nocka pod rząd calkowicie przespana, ufff oby tak dalej, zapowiada sie ze moja mała wkroczyła na kolejny etap wtajemniczenia hehe:rofl2:
bylismy dzis na drugim szczepieniu, dodatkowo dałam rotawirusy na szczescie do picia:laugh2: oczywiscie nie oby sie bez płaczu ale cudowny wynalazek cycus załagodził szybko sprawe:tak:
Igusia wazy 7100:szok: no cóż wiedziałam ze okruszkiem nie jest ale chyba po niej tego tak nie widac:dry:

a skoro juz wybrałam sie autkiem postanowiłam pokazac sie z małą wreszcie w pracy, bo wciaz sie waham czy wracac:-( mąż mnie dołuje bo twierdzi ze kosztem dziecka chce zaspokajac swoje 'widzimisie' ale tak nie jest, ja po prostu lubie swoją prace:baffled: i nie po to tyle lat sie kształciłam, robiłam kursy, certyfikaty itd.itp. zeby teraz wypasc z obiegu:-(dzisiejsza wizyta w pracy całkowicie przekonała mnie ze dobrze robie:happy:
chrzciny zaplanowałam na 13 lipca, zaraz wrzuce zdjecia w czym wystapi moja mała:blink:

sukieneczka z kapelusikiem

do tego narzutka z kapturkiem na wypadek chłodu


kupiłam rozm.74 mysle ze lipcu bedzie jak ulał, producent polski jakby ktos chciał wiedziec firma sie nazywa Colibra z Mińska Maz.
juz nie moge sie doczekac jak ja w tym zobacze:-):rofl2:
 
:-(dziś miałam bardzo nieciekawą noc, Ola ma katarek , oczy jak u królika, budziła się co 2 godziny ale trudno się dziwic,jak się ma zatkany nos to wiadomo jak jest.
Podaje jej Nasivin i ściągam katarek , no i cebion 5 kropli, to moje osobiste met leczenie,no ale nie gorączkuje ,więc nie będę leciec do lekarza, poprzednio lekarka tak zleciła...

ładna panna śliczne ubranka
Kluska śliczny dominiś i wiesz ja też nie odażyłabym sie wyjechac tak daleko, my wybieramy sie nad morze i mam obawy.A jak nie daj Boże cos się wydarzy za granicą to zawsze trudniej niż w karaju z takim maluszkiem,ale to wasza decyzja i może nie będzie tak źle:tak:
 
witam się po spacerku. Piękna słoneczna pogoda choć wietrznie jest we Wrocławiu.

ładna.ex.panna ja idę z Juleńką na drugie szczepienie we wtorek więc się okaże przy okazji ile waży. Napisz później proszę jak się Twoja córcia czuła się po szczepieniu. co do powrotu do pracy podzielam Twoje zdanie. Ja też od października zacznę pracę u w kancelarii no i mam nadzieję, że aplikację radcowską;-).

Kluska a ja się nie zgadzam z Paty hihi:-) myślę że jakby coś się działo ( odpukać i tfu,tfu) to szybciej za granicą uzyskasz fachową pomoc niż w kraju. decyzja jednak należy do Ciebie.hihi zabrzmiało jak slogan w jakiejś reklamie.
 
Ja jak zwykle na szybko Pogoda piękna dziadek kosi trawę Julka mu pomaga ja z oliwką przed kompem W domu bajzel ale jak pomyślę ze by się za to wziąść to:baffled::dry::oo: zresztą Oliwka mi nie pozwala:-p
Ładna expanna sukienka prześliczna. i ja muszę coś poszukać dla Oliwki tyle ze u nas nie ma tak Ladnych komplecików
a jeśli nie chcesz zostać z małą w domu nie zostawaj Wierz mi ja siedzę i wiem że nie każdy da radę a sflustrowana mamuśka jako towarzysz 24 godz na dobę:szok: toż to prawdziwy koszmar:no:
 
Witam ponownie,

ladna.ex.panna - sukieneczka bomba! Aż chciałoby się mieć teraz jeszcze córeczkę do pary... mmmm, może by tak....? E, jeszcze za wcześnie:-)

cloe - a Ty odpoczywasz czasami? Czy tylko grządki, chwaściki i sprzątanie?:-p

Ania31 - no kawał faceta już z Twojego synka. Jabłko, mmm, prawdziwie po męsku;-)

ulenka - duużo zdrówka dla Gabrysi. Ma nie chorować i już! No! To jej nagadałam;-)

A co do powrotu do pracy... Ja też cały czas się waham. Gadałam wczoraj z szefową o 3/5 etatu i ona się zgodziła, pod warunkiem, że Centrala mi to klepnie. Muszę pogadać z personalną na ten temat. Najchętniej zostałabym w domy z dzidziolem, ale rozumiem ex.pannę - też mi się ckni za pracą troszkę:-)

Pozdrawiam gorąco, i jeszcze napiszę, jak znajdę chwilkę
 
przepraszam,ze tak malo pisze. troszke Was czytalam. jestem teraz w poznaniu,ale gdy tylko bede juz w gdyni i maz wroci do domku-zaczne sie rozpisywac. teraz mam synka na glowie/

maly ma rehabilitacje bo jest wczesniakiem. poza tym mialam CC. moze ktoras z Was jest z trojmiasta? jestem tu taka samotna:(
 
witam sie i ja ja wracam do pracy od 8 lipca szkoda mi zostawic mala ale coz wyzsza potrezba bo ja bym miala nie platny urlop wychowawczy wiec musze wrocic:( niestety
a moze ktoras sie wogole orientuje jka jest z tym platnym wychowawczym czy tam nie mozan ptrzekraczac iles na osobe czy jak to jest??

A my jjuz po szczepieniu mala sie naplakala ale bylo lepeij niz ostanio bo szybciej sie uspakajala na szczescie. obylo sie bez marudzenia i goraczki... A moja mal wazy 5150 to w porowaniau z waszy,mi dzieciolami to ona malutka a moi babki w poczeklani mowili ze jak na 3 miesiace to ona duza...
 
Witam :-) wieczornie.. Dzieci śpią You can dance w tv więc jednym okiem oglądam jednym na BB a w sumie i tak ledwo zipię więc zarazląduę w łóżku i oby tej nocy dziewczyny spały porządnie bo jeszcze jeden taki dzień a nie wyrobię:dry:
Przyszli rodzice Zeby otrzymać płatny wychowawczy wasze dochód nakażdego członkarodziny nie może przekraczać504 zł na osobę .łatny jest tylko przez dwa lata. Jednak jeśli decydujesz się iśc na wychowawczy twoich dochodów się nie bierze pod uwagę traktowane to będzie jako utrata dochodu.
Aggy tylko wtedy jak dzieci śpią i jesc nie wołają:rofl2:
Wildwild tylko nie zapomnij o lutówkach:tak:
uciekam do jutra
 
reklama
WItam się. Tak mi jakoś dziś nijako:dry: Nalatałam się znów jak wariat po mieście. Byłam u mnie w pracy, spotkałam moja menadżerkę krowę jedną- oj jak jej się moje dziecko podobało- żeby mi tylko nie zauroczyła:nerd: Miałam iść dziś do personalnej, ale pójde po urlopie...w sprawie takowej, że chcę pracować tylko 3 dni w tyg. i to od pon, do środy:dry:Ona jest super babka, ttylko boję się co powie na to główny menadżer:dry: To co chcę nie mieści się wogóle w moim kontrakcie i obawiam się, że się nie zgodzą....a właściwie to sie nie obawiam- najwyżej znajde inna prace i już!Szkoda by mi trochę było, bo zaraz (we wrześniu) miną 2 latka odkąd tam pracuje i znów bym dostała podwyżkę!:dry:Mam nadzieję, że się jednak jakos dogadam. Piorę właśnie ostatnie rzeczy Michasia, które mam zamiar wziąć do Pl i musze czekać aż sie skończy, żeby jeszcze dziś wywiesić.A tak mi się nie chce...
Pozdrawiam was laseczki!;-)
 
Do góry