reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

kropecka - no to możemy podać sobie ręce:-) Ja za to mam nadzieję, że jak urodzę następne dziecko, to będzie tak samo jak z Kubusiem, a nie, że się dzieciątku odmieni i w przeciwieństwie do Kubusia będzie chciało mi pokazać, co to znaczy mieć dziecko:-)

Patrysia - moja znajoma tak miała. Ma dwójkę dzieci z tego samego roku, bo pierwsza akcja w łóżku po ciąży i znowu gol:-) Tyz piknie, ale narzekała strasznie na kręgosłup, bo pierwszy synek jeszcze się chciała na rękach nosić, jeszcze nie chodziło to-to, a ona z brzuchem i dzidziolem na rękach zasuwała po mieście.

Ika - no nie masz łatwo z Manią. Ale głowa do góry, wkrótce to się skończy. A to o czym pisałaś, na tej izbie przyjęć, to jakiś koszmar. Wierzyć się nie chce, że tak się dzieje w tym kraju, choć sama też to przeżyłam.

Jak tak czytam o tym, co piszecie, to mam wrażenie, że moje dziecko jest z innej planety. Nie ma pleśniawek, ciemieniuchy, kolek, nie ulewa. Nie żebym narzekała.:-) Chociaż nie, chyba jednak jest z Ziemi, bo je, sika i robi kupy. Chyba, że Marsjanie też tak mają, jak myślicie? ;-)

A tak w ogóle to wie ktoś, gdzie się Myyszaa podziewa?
 
reklama
witam
juz mam dosc choroby dzieci ja chce zeby były zdrowe:tak:jestem sama a ich czworo i kazde cos chce a tu obiad cyc sprzatanie cyc i ciagle cos:sorry2:nie mam siły

u lekarza było ................bez sensu bo lekarz bez sensu wszystkie maja 1 antybotyk i mały tez mam nadzieje ze płuca sie z tego nie rozwina
a o dokarmianiu kazał zapomniec dostawiac i dostawiac taki widocznie jego urok
kazał pic i dostawiac zebym tylko to miała do roboty to spkojnie a tu jeszcze dom cały
pozdrawiam
 
no hej kobiety wreście znalazłam chwilę , a przy dwójce maluchów nie jest mi łatwo no ale....nie narzekam

PATY,PAULINECZKA nie chce was dziewczyny straszyć ale u mnie było tak że po porodzie z Oliwka po 3 mc dostałam @ a w następnym miesiącu spóźniła mi się 10 dni i nawet nic nie podejrzewając zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywnie i mam teraz Bartusia.A dodam że tylko raz się nie zabespieczyliśmy. Na początku była załamka ale jak teraz patrze na małego to nie wyobrażam sobie żeby go mogło z nami nie być :-)


AGGY gratuluję zainteresowań;-)
Kropecka zazdroszczę ci takiego dziecka:happy: mój mały jest ma mloku modyfikowanym a budzi się jeść co 2 -3 godz:baffled:

przepraszam dziewczyny że zawalam forum ale muszę pochwalić sie uśmiuechami moich maluchów
Oliwka
989d48673229fc73a0bb64895b9ed073,5,19,0.jpg

3a6d1af7c11063d5764b956a39ac3a27,5,19,0.jpg

Bartek
93376ea45a8a995196dbae26ec2c3cd8,5,19,0.jpg

72d2104ca350d2b0498fb8e6efd7a2e7,5,19,0.jpg
 
ania 31 mój pediatra też mi kazał małego dostawiać do cyca to będzie więcej pokarmu i będzie się najadać....a mój chłopina i tak się nie najadał...więc pojechałam prywatnie do lekarza ( wiedziałam że jak pojade so swojego to będzie ta sama gadka) i powiedział żeby dokarmiać po cycu bebikiem,no i wtedy był z małym spokój a obecnie tylko mleko modyfikowane dostaje.
Oj współczuje ci kobieto..wiem co to znaczy jak dzieciaki są chore ja mam 2 i ciężko a co dopiero ty ,głowa do góry wszystko minie i będzie oki.pozdrawiam dzieciaczki.
 
Hej Dziewczyny!

My juz po szczepieniu,na szczęście dzis sie udało :) Choć chaos tam był straszny!!Dużo malutkich dzieci,jeden wielki płacz :( Pani doktor była niemiło zdziwiona że kupki są u nas (tzn. u Marcelki:)) tak rzadko, dodam że na ostatnią czekaliśmy 6 dni. Kazała podawać lakcid przez 10 dni, a jak to nie da rezultatów to mam wprowadzić soczki marchwiowy, jabłkowy. byłam w takim szoku że nie zapytałam nawet ile tego soku mam podawać.... Mam nadzieję,że się Marcysi odwidzi i będą regularne kupacze i bedzie tylko cycuś :) Kupiłam Vibrucol, jakby marudziła dziś po tym szczepieniu, ale ona ma świetny humor i cały czas gaworzy ze śmiechem :) I tak ma być-moja kochana córeczka:)

Kropecka- jak Olo Ci tak śpi pięknie w nocy, to jak to znoszą Twoje piersi:baffled:? Bo ja sama się budzę, bo mnie boli i jest twarda... Ciągle nas nie ma w dzieciaczkach :-(

Anna_ajra nowe mebelki-super!!:-)

Aggy blondyneczko :-) Super zdjęcie.

Dawna Cloe ja dostaję macierzyński regularnie :tak: Szkoda,że już niedługo się kończy::-(

Ika_S ale przeżycia!!Dobrze,że się wszystko dobrze skończyło. A z drugiej strony to zastanawiające są te te ataki płaczu Marysi...Oby już się nie powtarzały!

Patrysia trzymam kciuki! Ja mam dwie koleżanki, które mają po 2 dzieci z jednego roku:) I teraz z perspektywy czasu mówią ze jest super! Dzieciaki mają ze sobą podobno świetny kontakt. A i obydwie mają po parce:-) tak jak Oliwka11.

Oliwka11 uśmiechy na medal!

Mysza, Agawa, Rekinasia
a Wy gdzie?

Pozdrowionka dla Was Mamcie i buziaki dla Dzidzioli:)


 
Zytka melduję się! :-D
Aggy to nas pytasz czy twoje dziecko jest Marsjaninem, no jak się z Marsjaninem prowadzałaś... :-p:laugh2:tylko co mąż na to?? :szok: fajna fotka, pasujesz mi urodą do epoki 'Wieku niewinności', powinnaś latać tylko w długich sukniach z falbanami, białych rękawiczkach i parasolką przeciw słońcu. Trudno mi sobie wyobrazić cię w dżinsach :-D

moje dziecię powróciło do noworodkowych zwyczajów, budzi się o 2-giej w nocy na karmienie :-(dzisiaj w nocy jakiś horror, budził się z płaczem, ulewał. nie wiem co to było, dopiero koło 7mej mu się nastrój poprawił a nic wczoraj nie jadłam nowego . Kropecka nie załamuj mnie, że dopiero przy drugim się poprawia. A jak ktoś nie będzie miał drugiego??? to chyba już przy pierwszym by mu się należały przespane noce? :-D Igor przesypia przez całą dobę tyle, co Olek przez całą noc. Oluś śpi potem jeszcze w ciągu dnia?
 
Dziewczyny witam po bardzooooooooooooo długiej przerwie. Błagam o rade jak rozpoznac czy mały nie ma czasami zapalenia ucha bo drze się od dwóch dni i nie wiem o co chodzi:szok::-(
 
Witam!
Ja tylko na chwilkę...

Jesteśmy po drugim szczepieniu, Jaś tylko troszkę zapłakał, odczynów poszczepiennych ani temperatury nie było więc wszystko ok:-). Pogoda dopisuje więc jesteśmy długo na dworku poza tym dzień mam tak wypełniony różnymi zajęciami a dodatkowo krótkie drzemki Jasia uniemożliwiają mi przebywanie na bb:no:. Ale staram się przynajmniej czytać z Jaśkiem na ramieniu:-D.
Dziewczyny ile kropelek wit D podajecie bo Jaśkowi prawie zarosło ciemiączko i trochę się martwię, że to za wcześnie?:-(

Ika - współczuję Ci przebojów z Małą i naszą kochaną służbą zdrowia. Trzymajcie się zdrowiutko i spokojniutko. Mała chyba odrabia aktywnością za 9 miesięcy spokoju w brzuszku:-D
 
MAGDALENA 27 jak mój Bartek badał malego (wyszło wtedy że ma zapalenie uszu) to naciskał leciutko w miejcu gdzie konczu sie policzek a zaczyna środrk ucha wtedy moj mały darł sie w niebogłosy
 
reklama
Helol:)
a z ta @ znaczys ie u mnie ztymi plamoieniami to ja juz nie iwem o co kaman. Dodam ze nie karmie piersia i zapomnialam jednej tabletki ael juz znaim jeje zapomnialam to zaczelo soie moje plamienie
 
Do góry