reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Cześć Mamcie,

mój Bąbelek obudził się dzisiaj w znakomitym humorze. Obudziło mnie jego gruchanie i sapanie przy wymachiwaniu rączkami i nóżkami:-) Kiedy się nachyliłam nad łóżeczkiem przywitał mnie rozbrajającym uśmiechem. Przewinęłam go, a on miał kupę wielkości Australii i nawet nie jęknął, że mu niewygodnie, czy coś:-)

Jedno szczęście, że nie ma już kataru i nie kaszle. Za tydzień na szczepienia. Może tym razem się uda, bo jeszcze nie był szczepiony.

anna_ajra, skaba - duża buźka:-)

Chrzcimy 8.06. Czekam aż moja siostra przyjedzie z Hanglii na chrzciny.

Idę do Kuby, bo chyba woła, że chce mu się pić. A potem na spacerek i odezwę się potem

Buziaki
aggy
 
reklama
IKa_s- ja równiez zastanowiłabym się na zmianą karmienia ;, trzymaj sie kochana
Mysz- no Miki to już strsznie duży dzidziiuś...i jaki piękny...ucałuj go od ciotki
dawna_cloe- no to super, że masz bratnią duszę
Rekinasia- u mnie to same mamusie prawie spaceruja z dziecmi, bo przeciez po to je robia, zeby nie pracowac....i tak mozna spotkac 18stke z 2 dzieci i z 3 w ciazy...no patologia!!
Anna_ajra- bierzesz jakies witaminy na wzmocnienie? ja ostatnio zaczelam brac supradyn i taki power, ze szok ;p
Skaba- super, że wesele sie udało
Pati36- super masz rodzinkę :) a dzidziuś jaki piękny :) no super
Aggy- mój Michalek pryedwcyoraj po powrocie ze spaceru, o...ł sie po same pachy- dosłownie :) no myślałam ze sie wywróce w takim szoku byłam :) Mam nadzieje, że szczepienie w końcu sie uda. Trzymam kciuki

Dziewczyny ja jestem po wczorajszej podróży wykończona. Takich rzeczy to ja jeszcze nie widziałam, jak żyje, a trochę już świata zjezdziłam. Do Dublina było ok. Michałek spał. Obudził sie dopiero w ambasadzie na jedzenie. Moze też dlatego, ze bylo tam gorąco jak w ... . Mi osobiscie az pot po d... ciekł, więc może dlatego. Spowrotem 4 godziny staliśmy w samym korku, żeby wyjechać a był to odcinek drogi nie więcej niż 10 km!!!!!!I pozniej jeszcze te 200km ;/ Do domu dojechaliśmy o 10!!! No szok poprostu!
 
no jestem :-)
To znaczy muszę być chyba wywołana do tablicy bo jestem czytam ale nie mam jakoś siły się ujawniać i pisać. Pogoda była śliczna więc przebywałam jaknie w ogrodzie to na działce z wplecionymi w to korepetycjami - w końcu matury się zbliżają.

U nas wszystko ok. I teraz też sobie myślę że te wysypki Miłka to z przegrzania. Jak wczoraj mu przed wczoraj słońce dowaliło do południa to pojawiła się ta sama wysypka co wcześniej miał. Na szczęście zniknęło i dziś rano już był czyścoiutki. MArtwi mnie tylko to jego oddawanie stolcy. Co 3-4 dni!!!i to z moją pomocą tzn czopka. Mam wrażenie że wogóle nie ciśnie go na stolec a te czopki sztucznie wywołują skurcze jelit i potym jest kupka. A POZA TYM jest zadowolony i wesoły i kłuci się już ze mną :-)

Ika_s - może faktycznie warto pomyśleć o zmianie sposobu karmienia. Musisz myśleć o sobie bo co małej z chorej mamy a na sztucznej mieszance taaaaakie duże dzieci rosną i zdrowe :-).


Mysz no wiesz uśmiech Mikiego jest the best. Normalnie wymiękam. :-)


Paty36 śliczne zdjęcia a mmausia - buźka :-)


Paulineczka - mam nadzieję że oprócz męczącej podróży wszystko udało sie załatwić. A kiedy odbiór paszportu??

Oliwka a co było na grilu?? Kiełbacha, karczycho c\zy co??:)Pochwal się :-)

Ania_ajra szczel jakimiś nowymi fotkami Michałka bo się stęskniłam!!!!!!


A my mieliśmy chrzcić w lipcu a tu du..a zbita. Teściowa przyjedzie dopiero w sierpniu a przeciesz nie moze jej zabraknąć!!!:wściekła/y: No i pójde z półrocznym dzieckiem do chrztu . wrrrrrrrrrrrrrrr.:crazy:
 
AGAWO 1 ano na grilla rzuciliśmy kiłbachę,karkówke i skrzydełka a ja poraz pierwszy od prawie 2 lat napiłam sie piwka z sokiem(małego karmie butlą)

Ja planuje chrzest na czerwiec ale nie wiem czy mi się to uda to nie wiem bo mamy tylko ślub cywilny i jak w zeszłyn roku chrzciliśmy Oliwie to już się krzywo patrzył i pytał kiedy ślub........więc nie wiem jak to będzie.
 
Hej
Widzę że wszyscy już weekendują :-) Więc do zobaczenia w niedziele :-) Jedziemy z małym do dziadka na wieś :-D
Życzę wszystkim udanego weekendu - i wspaniałej pogody :-D

Bez deszczów "konwekcyjnych"
 
u pediatry dostaliśmy tylko witaminę C i sól fizjologiczną, gardło OK i drogi oddechowe też, mam obserwować synka :-) Dzisiaj o 16tej alergolog. Głupia sprawa, bo Igi nie ma już objawów, poza brzydkimi kupkami
Paulineczka pewnie w takiej Irlandii są lepsze zasiłki i zarobkowo się robi dzieci :))) bo tutaj mamusie często muszą zasuwać do pracy, bo na zasiłku nie da rady, no i wtedy babcie się opiekują. Moja koleżanka mieszka w UK, urodziła w tamtym roku drugie dziecko, cały czas na zasiłku siedzi i spokojnie wyrabiają finansowo a pracuje tylko jej mąż
Skaba ja też uwielbiam spać z synkiem delfinkiem i on dłużej śpi z nami, ale mam dwie rzeczy na nie: jak jedno jest chore, to łatwiej się małemu zarazić. A co z zasypianiem? kładziesz dzieciątko od razu do waszego łóżka i na początku samo śpi, czy ktoś się zawsze z nim kładzie? bo trochę przechlapane jak trzeba się kłaść razem z dzieckiem spać :-D aż tak jeszcze nie zdziecinniałam :laugh2:
Paty czytam i podziwiam, ja czuję się dość wypruta, nie tak jak na początku, ale jednak. A myśl o urządzeniu takiego party mnie przerasta. Nie jesteśmy katolikami i nie urządzamy chrzcin, ale zrobimy coś w stylu przyjęcia do rodziny, bo rodzinka się domaga :-):-D ale dopiero w czerwcu albo w lipcu
Agawa ty się tu nie tajniacz, tylko pisz co słychać! :) a w temacie kupek to moge ci podsyłać kilka dziennie, bo u nas za dużo (3-5 dziennie) a tak to by się wszystko wyrównało i obie strony byłyby zadowolone :laugh2::-p:happy:

A Kropecka to gdzie się ukrywa? najpierw myślałam, że szkoła, ale to przecież nie weekend. no i edytowała jakiegoś posta. czyli że się też tajniaczy forumowy skrytożerca!! :DDD
 
Rekinasia :) Ja na forum jestem prawie cały czas tylko czasem nie zauważę że nic nie napisałam :)

Jeśli chodzi o kupki to mój już z 7 dzisiaj zrobił a to pewnie nie koniec tego dobrego. No i mam kryzys laktacyjny, Olek je co godzinę :/

A powiedz mi jak rodzina reaguje na to że nie chrzcicie Igorka? U mnie teraz już nikt się nie pyta nawet, ale z Wiktorem byli oburzeni :)

Aha, a edytuję posty Paty bo zawsze pisze jedną wiadomość rozdrabniając ją na kilka postów i je łączę po prostu żeby więcej postów zmieściło się na stronie.
 
reklama
witam
Ja dzis po zabraniu u starszych synów nogi mnie bola jak nic kawałek drogi mam a musiałam wziąć Kube i Bartka bo wychowawczyni jak sie rozgada to 3 godz.a mały bez jedzenia tyle czasu nie wytrzyma przynajmniej tak myślałam a w szkole sobie spał w najlepsze:-)
My grilujemy jutro chyba ze bedzie padało:-(

Anna_ajra wszystkiego najlepszego dla Michałka Mój Bartuś kończył wczoraj 3 miesiace

Mały lezy na tapczanie z chłopcami i oglada bajki a ja na chwile musze odpocząć głowa mnie boli

pozdrawiam i zycze udanego majowego weekendu:-):-)
 
Do góry