reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

ja też dzisiaj na kilka godzin wiktora dziadkom oddałam i delektowałam się ciszą i spokojem. Zadziwiające jak nagle posiadanie jednego dziecka wydaje mi się mało absorbujące :) No i ja też się przeziębiłam :/
 
reklama
Skaba witaj witaj - ja podczytywałam marcówki 2008 bo mój Misiek z marca więc tak jakoś serce dyktowało :tak:Pisz będzie nam raźniej.


Ania_ajra kurcze śliczny ten Twój Michaś ale mam wrażenie że to cały tato!!!!

skaba, kropeckaco wy ?? chorować się wam zachciało?? Wiosna tuż tuż a wy co??

Zytka i co z tymi zdjęciami??

Rekinasiawirus powiadasz :-):-D;-) Co do zdjęć to kurcze ja NIe widzę podobieństwa między chhłopcami!!! Moze czasami ale jakoś tak nie bardzo są podobni :sorry2:Ale może macie racji troszkę bo mój M nie widzi że Misiek to cały on :-)

patrysiamam nadzieję że goście za bardzo cię nie wymęczą


A u nas wydaje mi się jakiś bunt bo Miłek za bardzo nei chce jeść tzn pije po 5 mihnut!!! przeciesz nie możliwe by się najadał a jak chce dać cyca to straszny ramadan. Sprawdzam a mleko jest. Jak jest zbyt pełny cyc to wrzask, jak normalny też nie wiem już co robić. A i dziś trzeci dzień jak Miłek kupy nei robił!! Przed 3 dniami też tak było dałam czopka i duphalaca i przeszło tzn Miłek sie wypróżnił, 2 dni spojoju i znowu. Widzę że sie sytuacja powtarza bo tak już od 2 tygodni jest. Kamil też miał takie problemy tzn raz na kilka dni ale bhył na butli. Jejku pomału świra dostaje. A i jak Miłek zrobi kupkę to jest wodnista mimo że nie jem w końcu tego nabiału. I normalnei nie wiem co mam robić. Ło matko. A poza tym to Miłosz jest pogodny i wesoły tylko jak się mu chce spać to zaczynam panikować bo strasznie zaczhyna ssać pięść wypluwa smoczka- którego juz łapie u daje mu pierś ten possie z 3 minuty i zaczyna się wrzask. Dziś podałamm mu pepti bo już nie wytrzymałam mimo że cyce pełne i wypił 40 ml. Kurcze nie wiem co on ma z tymi 40 ml jeszcze nie udało mu się zjeść więcej z butli :-( I nei wiem czy to ja panikuję czy iśc do doktora czy co mam wogóle robić?? A z drugim miało być łatwiej!!!:no::crazy::-(
 
agawa, moj Olek od poczatku ssie ok 5 minut i sie najada (przynajmniej na 2 godziny). Kupe tez zaczal duzo rzadziej robic, tak 1-2 dziennie a bylo juz ok 8 wiec duza zmiana. No i tez ma takie wodniste juz od dawna i wlasnie nie wiem czy to od alergii czy tak ma byc.
 
witam Was
kropecka - Ty sie kuruj i masz lezec w lozeczku :-)
agawa1 - nie wymeczyli - na szczescie :tak:moj Sewcio tez je po 5 min i wydaje sie byc najedzonym bo albo zasypia albo spokojnie lezy, a z kupka to tez zdarza mu sie zrobic co 2 dni wiec wydaje mi sie to normanle :happy: jak nie placze ze nie umie kupki zrobic to jest chyba wporzadku :blink: a tez jak juz nie wytrzymuje bo maly cos mi sie chyba odzwyczail od cyca to jak nie mam naciagnietego mleka a musi byc conajmniej te 100-120 to daje mu wtedy mleka z proszku :dry: a chcialam do pol roku karmic tylko piersia ale coz za szybko dawalam mu butelke :-( i wiem ze to moja wina dlatego tez przy nastepnym dziecku nie popelnie tego bledu :no:
teraz juz Sewi jest pojedzony i ma isc spac ale cos mu sie nie udaje patrzy na karuzele ale i ona go nie usypia jak nie zasnei to bedzie marudny ze szok :dry: ale dobrze ze moj M jest calymi dniami bo ma na nocke :-D a w nocy fajnie mi spal zasnal o 21.10 a obudzil sie o 3.20 potem o 5 i 6 no i od tej pory jeszcze nie zasnal :baffled: a teraz musze sobie zrobic kawke i sniadanko a potem odciagac mleko zeby w pogotowiu bylo :-p:laugh2:
 
[FONT=&quot]Cześć Dziewczyny!

Witam się i zaraz spróbuję wkleić zdjęcia :) Wczoraj juz nie miałam kiedy. Marcelka miała mega foszka wieczorem i padła dopiero po 22, a ja razem z nią. Teraz sobie dosypia :)Próbuję odkładać ją do łóżeczka i nawet udaje jej sie w nim przespać część nocki :) Zazdroszczę co niektórym :),że dzieciaczki Wam już tak długo spia w nocy, ja wstaje średnio co 2 godziny :(

Dziś u nas ładnie, więc może uda nam się jakis spacerek zaliczyć.

Pozdrawiam wszystkie cieplutko!

P.s.
Coś robię źle bo mi wyskakuje info,że błąd podczas wysyłania zdjęć :(
Jestem jakaś niegramotna i nie umiem tego zrobić! buuuu

[/FONT]
 
I jeszcze na dodatek coś mi się skopało i piszę jakimś małym druczkiem :( Coś namieszałam...

Kropecka wysłałam Ci maila i proszę umieść nas na liście dzieciaczkowej :) Mam nadzieję,że dotarł :)
 
Witamy sie i my po dlugiej nieobecnosci:p
Weekend spedzilismy na wsi to u jednej prababci to u drugiej;]

dziewczyny ratunku malej ciagle ropieje to oczko;/ przemywam rumiankiem i solami fizjologicznymi i nic nie daje;( jutro ide z nia chyba do lekarza bo jak bylam na szczepieniu to bylam w takim szoku ze o oczku wogole zapomnialam. a wy co robilyscie na ropiejace oczka?
czy to mozliwe ze to kanalik?
 
przyszli rodzice, prawdopodobnie kanalik sie zapchal i musisz masaz oczka robic. Masujesz przy nosku od dolu do gory w kierunku kacika oka. Olek mial zapchany kanalik i zapalenie spojowki ale przeszlo mu po jednym masazu.
 
reklama
Cześć dziewczyny,
My dzisiaj byłyśmy u mojego gina, pojechałam z małą i z M. Ze mną wszystko ok, a moje krwawienie to nie okres, tylko jakies pozostałości jeszcze"jajniki uśpione" jak powiedział Pan dr, obejrzał małą i stwierdził ze czysty tata:-)

AGAWA1-mi powiedziała pediatra że dziecko najada się od 5do 7 min, bo tez sie bałam ze tak krótko ssie. Ale jak kilka razy podałam butle, to po 2min zasypiała mi przy cycu i nie chciała ssac, wiec odstawiłam tydzień temu całkowicie butle.
Kilka dni było ciężko, ale juz wszystko jest ok, mała ciągnie cyca i najada się bo pomrukuje radośnie na koniec jedzenia:-)

PRZYSZLIRODZICE-mi kiedys położna kazała przemywać oczko esensją herbacianą, tylko trzeba to robic kilka dni bo po jednym razie nie pomoże, ja przemyłam dwa razy bo pózniej mała miała juz ładne oczka

U nas dziś ładna pogoda ale troche się boje z mala na spacer bo ma katar, chyba się ode mnie zaraziła, i ciągle jej nawilżam solą fizjologiczna a jak kichnie to wyciągam sluz gruszką.Czy wy może stosujecie coś na katar?Pozdrawiam wszystkie
 
Do góry