reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
witam
moj maluszek wlasnie zasnal a ja tylko na chwile padam dzis ze zmeczenia a w dodatku nogi mnie tak bola dzis caly dzien na nogach ehhh :dry: przeczytam co tam u Was :happy:
ania31- to tak samo jak ja tez niestety nas nie stac na platne szczepionki wiec wybralismy te z 3-ema wkluciami no a z tymi bolami to moze lepiej tego nie lekcewazyc zebys potem nie miala problemow :no:
anna-ajra - hmm brzuszki - tez bym musiala zrobic ale kupilam gazete z plyta w ktorej byly cwiczenia dla kobiet po ciazy tylko ze jeszcze ani razu mnie nie tknelo zeby tam zajrzec :sorry2:
rekinasia - to fajnie :-) moj maly tez mial szorstka skore na twarzy a to przez oliwke z johnsson'a i dlugo nie umialam sie pozbyc tej suchej i szorstkiej skory - smarowalam ja alantanem i zeszlo :tak: sliczna ta Twoja pociecha :laugh2:
kropecka - Olek ma tam sliczna minke jakby nie wiedzial co sie dzieje ale slooooodki :-D
agawa1 - no nie powiem przystojniacy wygladaja jakby blizniacy
dawna-cloe - czekamy na zdjecia :tak:
ika-s - mi tez zostala taka gruba warstwa skury ale moj M stwierdzil ze tylek mi zmalal :baffled: moze i troche ma racji bo gacie ze mnie spadaja :szok: choc nie wiem jak to sie stalo no a te rozstepy to masakra :wściekła/y:
myszko - pisze sie na ten uklad z brzuszkami :tak::-D;-)

pozdrowionka :-)
 
Cześć dziewczyny!:-D
Pisałyście ostatnio o spaniu z dzieciaczkami... No cóż...:dry: Ja śpię u Michasia w pokoiku. Wstępnie ustaliłam z mężem, że będę spała na narożniku z synkiem do 3 miesiąca, ale...:rolleyes2: hmm... próbowałam kilka dni temu spać z mężem w drugim pokoju... niestety nie dałam rady...:hmm: ciągle myślałam, jak tam malutki.:oo2: Nie mogłam zasnąć!:no2: Nie wiem jak to będzie...?:no:

A co do szczepionek, to jeszcze raz wrócę, bo i temat się powtórzył... Mnie mimo, że stać na szczepionki skojarzone, wolę zwykłe. Pisałam już o tym.
Uważam, że chronię w ten sposób swoje dziecko przed strasznymi skutkami ubocznymi tych wynalazków.:nerd:
A co do dodatkowych płatnych, to oczywiście zaszczepimy Michałka, ale to dopiero jak podrośnie. Nie wszystko na raz!
Dołączam się do zdania agawy1 i Ika_s :yes: - nie grubość portfela świadczy o miłości do dziecka.

Mysza - dobry pomysł! Ty zaczynasz...:-D agawa1, cloe, Ika_s, patrysia i przyszlirodzice oczywiście też dołączają! No to jak... ile już wycisnęłyście?:-p:confused:
kropecka - powtórzę się... masz śliczne dzieci!:-)
agawa1 - co za cudo dzieci!?:happy: Miłek, to normalnie Ricky Martin w miniaturze!:-p:laugh2: Dziewczyny będą się uganiać!:-D
cloe - miło, że dostrzegasz plusy. Tak trzymaj!:wink:
Ania31 - to dobrze, że Bartuś taki żwawy, Michaś ma to samo!:happy:
patrysia - cieszę się, że wróciłaś!:-)

Buziaczki
 
ja juz ide nynac poki maluszek spi bede miala wiecej czasu na spanie a pewnie obudzi sie kolo 2 tak wiec dobrej i spokojnej nocki kobitki - kolorowych senkow :-)
 
Och...!!! Dziewczyny... zapomniałam się pochwalić...
tak jak i Mysza, będę ciocią!!!:rofl2::-D:rofl2:
Mój starszy brat spodziewa się dziecka!:happy: Bratowa musiała zajść w ciążę, gdy Michaś się urodził. Jest dokładnie w tym samym tygodniu ciąży,
co Michaś ma tygodni!!!:szok::-D:-D:-D - czy to zrozumiałe???:baffled:
Ale się cieszę!!!:laugh2::laugh2::laugh2: Będziemy mieli dzieci z tego samego roku!:-D:rofl2::-D
 
Dobry wieczór, moja mała po kąpieli chwilę zasnęła, też chciałam dodać zdjęcie mojej pociechy, ale mi nie wychodzi proszę pomóżcie jak to zrobić:tak:
 
Cześć :-)

Dzięki dziewczyny za pochhwałę chłopców. Czy sa podobni może troszkę. JA od razu jak się KAmil urodził i położyli mi go na brzuchu powiedziałam do męża cytuję: Rany Boskie Tomek , cały Ty:-) teraz tzn przy Miłku i od jego urodzenia widze że do mnie podobny :-) Co wcale nie znaczy że jestem podobna do M :-)

Co do brzuszków to dziś się spóźniłam:wściekła/y: Ale miałam ważną lekcję w domu tzn za 60 minut 100 zł- więc ....:-)

A tak poza thym to ja polecę 6tką weidera mam nadzieję że wytrwam;-)

co do spania z dziećmi: Ja spałam z Kamilkiem teraz jest większy i śpi sam- czasem zdaży mu się przyjść do nas lub jak M ma 3cią zmianę to przychodzi do mnie i MIłka. Ja wierzę że da sie dziecko oduczyć spania z rodzicami- tłumacząc dziecku, że jest duże i taaaakie mądre i wogóle cisnąc kity i dziecko wierzy i śpi samo- tak miałam z Miskiem ale musiało go coś zachęcić - to było jego nowe łóżko - na szczęście mamy 2 pokoje jeden sypialniany: 2 łóżka i łóżeczko się mieści i drugi pseudo gabineto - salon :-) więc mogłam to zmieścić.Mam tylko nadzieję że jak się wybuduje to chłopcy nie bedą mieli ochoty na spanko z mamą. :-)

anna_ajra - gratuluję ciociu :-) a swoją drogą to fajnie tak wiedzieć dokładnie ile się ma tzn dni od poczęcia :-) W tym wypadku będziesz zawsze wiedziała ile ma dni, miesięcy czy lat dziecko brata :-)
 
Cześć Dziewczyny!

Uuuu, czyżby porządki sobotnie,że nikogo jeszcze nie było? :)
A moje maleństwo kochane dzis przespało nockę(oczywiście z przerwami na karmienie) w swoim łóżeczku :) Pierwszy raz jej sie to, albo raczej mi udało. A co najsmieszniejsze to my z M spalismy tak czujnie i każdy na swoim brzegu łóżka jakby Marcelka z nami spała :)
Teraz sobie też dosypia (chyba ta pogoda...) to ja to wykorzystam i wracam do obowiązków gospodyni domowej :)
Śliczne są "nasze" dzieciaczki :) Spróbuję wkleić i moja pociechę w wolnej chwili.

Pozdrawiam was wszystkie cieplutko! :)
 
Cześć dziewczyny!:-D
Właśnie oglądałam sobie nagranie z kamery, jak Michaś się urodził...:rolleyes2: wspaniała pamiątka...:yes: się wzruszyłam...:sorry: mmm...

magdzia75 - a w czym konkretnie jest problem, czy zdjęcie za duże, czy w ogóle nie wiesz, jak wkleić zdjęcie???:confused::confused::confused:
agawa1 - dzięki!:wink: Zdradź mi Twoją tajemnicę i powiedz, jak Ty godzisz korepetycje z dziećmi?:confused::eek: Nie przeszkadzają podczas lekcji? Jak to wygląda?:oo:
Zytka - pewnie masz rację, jak to nie porządki, to zakupy i tak w kółko...:baffled: Ja też miałam dzisiaj udaną nockę!:-D

Pozdrawiam!
 
reklama
witam sie dzisiaj
ja tylko na chwilke bo poki mi teraz maly zasnal a byl tak marudny mowie Wam i ani brzuszek go nie bolal ani uszka kupke dzis juz robil ... :no: ehhh no masakra wzielam go do wozka i wkoncu zasnal po tych wrzaskach uffffffff :sorry2: a pogoda do bani :wściekła/y:
anna-ajra, mysza - gratulacje :tak:
magdzia75 - jak piszesz wiadomosc to nizej sa dodatkowe opcje i tam nastepnie na zarzadzaj zalacznikami i dodajesz :-);-) no to pokazuj teraz swoja pocieche :happy:
agawa1 - moj synek niestety do meza podobny a tak bardzo chcialam zeby byl caly ja :-( ale ma za to moj kolor oczu :laugh2:
zytka - no ja dopiero teraz zaczne bo wczesniej zdazylam wyprasowac tylko ubranka od malego czekamy na zdjecia :tak:
anna-ajra - u nas w szpitalu niestety nie szlo kamerowac ani robic zdjec ale moj M zrobil pare fotek zreszta tak mi pomagal i tak byl przejety porodem ze chyba nie byl by w stanie trzymac kamerki hihi:-p:laugh2::tak:

lece sprzatac - pozdrawiamy wszystkie cioteczki muaaaaaahhhhhhhhh :-)
 
Do góry