reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Paulineczka - nie mam pojęcia nic o chlupotaniu:-D i już chcę być po:-D

I proszę bardzo :-) jakby co prześlę do Kropecki :-D jakbyśmy wylądowały w tym samym momencie :-D

A Magdaleny od wczoraj nie było od 20 :-) znaczy się nie była zalogowana - ale smsa nie wysłała jeszcze:-(
 
reklama
No wlasnie nie podobne to do Magdy:confused: Ona chyba faktycznie juz w szpitalu lezy, albo z dzidzia...a my tu nic nie wiemy....
No smieszne to bylo, ale no tak sie wiercil ze myslalam, ze moze czasem przez pepek wyjdzie, ale nic z tego, troche sie uspokoil:tak::-D


Kurcze wlasnie zaczelo mi strasznie smierdziec kawa ;/ Mimo ze jej nie pije odkad jestem w ciazy.
 
halo
mam pytanko..... co zrobic jak dzidzia ma jakies uczulenie???
ja mam straszne zapalenie piersi i nie llleci mi mleko...wiec dalismy malej mleko w proszku....i chyba po tym ma takie uczulenie....cholera newiem co mam z nia zrobic...czy to samo zjdzie?? blagam odpiszcie szybko...aaaa.... i co moge zrobic jak dzieco ma zatwardzenie???:-:)-:)-:)-:)-(
 
Madziulka-w irl daja numer do poloznej, albo do szpitala i w razie czego mozesz dzwonic 24 na dobe, wiec moze u Ciebie jest podobnie- nie wpadaj w panike tylko poszukaj numeru i sprobuj zadzwonic. Co do zapalenia moze odciagaczem do pokarmu sprobuj cos ruszyc. Jesli chodzi o uczulenie to moze faktycznie od mleka w proszku...napisz jeszcze jakie ma objawy, na pewno dziewczyny cos poradza. Moja mama mowila mi kiedys, ze jak ktoreś z nas (dzieci) mialo zatwardzenie to zalatwiala to mydlem i poszlo szybko i bezbolesnie...tyle Ci moge poradzic. Z tym, ze bylo to jak juz bylismy wieksi- wiec nie mam pojecia czy mozna to stosowac u noworodka. ( w co szczerze watpie). Jakby nic sie nie zmienialo to jedz poprostu z malutka do szpitala i juz.
 
madziulka, mozesz tez podac herbatke z kopru, masoqac brzuszek ruchem przeciwnym do wskazowek zegara i tak podkurczac mu nozki i masowac nimi brzuch. A co do uczulenia na mleko to po prostu mu go nie podawaj i wysypka sama zejdzie. Chyba że okaże się że jest uczulony na białka wtedy ty też będziesz musiała odstawić nabiał.
 
Hej ja dalej dwa w jednym :-D ale jeszcze parę dni :-D Pogoda u mnie świetna :-D czyli kończę sprzątanie w domu:-D pewnie jak skończę to młody postanowi wyjść:-D


A nie pochwaliłam się od dwóch dni udaje mi się w maszynie do pieczenia chleba - zrobić chleb :-) szok - jest smaczny ten chlebek :-) Wczoraj po godzinie mielismy ciepły chleb - choć środek był taki jak bułka:-D to był pyyyyyyszny:-D

Pozdrawiam z rana - Mysza
 
reklama
Witamy się my. Nic się u mnie nie zmienia nadal, więc chyba zgodnie z terminem pójde sobie do szpitala. Chociaż powiem wam szczerze, ze dzis nie chcialabym urodzic- mojego Piotra brata córeczka ma wlasnie dzis urodziny, wiec niechcialabym zeby moj dzidzius mial w tym samym dniu urodziny:-p(zwazywszy na to, ze date slubu mielismy taka sama jak on):-) Jestem sobie dziś sama w domku. I nie mam zamiaru robic nic:-p
Dziewyczny napiszcie mi czy moge juz sobie rozrobic tantum rosa, czy lepiej poczekac, az bedzie potrzebna??
Mysza- :-) strona dobra, ja myslalam ze wyjdzie jakas fajna dzidzia a tu....takie cos:baffled: :-D:-D:-D
 
Do góry