reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Magdalena nie dała znaku :-) ma mój numer:-) tak mi się wydaje:-)


Spoko męzuś sobie załatwił nowy sprzęt i kilka nowych gier:p biedaczek się nie będzie zamęczał:-D a mi się nuuuuuudzi:-(

Paulineczka - słowo nic innego by mnie do sprzatania nie zmusiło:-D

Ale nawet ramówka w TV jest nudna;-D
 
reklama
no wreszcie WIktor zasnął więc mam wolne :) Tylko że czuję się fatalnie, mam gorączkę i mimo że się wyspałam to ledwo na oczy patrzę. Tylko że ja w dzień nie umiem spać :/

Paulineczka, nie sądzę żeby picie mleka zwiększyło ci laktację
 
Kropecka- no ja tez uwazam moj pomysl (ktory zreszta moj M. bardzo dobrze skwitowal:-D) za strasznie glupi. I wiesz co?? Juz sie tym postaram nie martwic, przeciez jesli ma byc to bedzie, a jesli nie to nic na to nie poradze, oczywoscie bede pic po porodzie wode i nie wiem co jeszcze, ale chyba przestane sie tym stresowac.
Mysz- wyslij mi twoj nr na pw zebym miala jak was poinformowac
 
Witam lutóweczki:-) dzis mija równy tydzień od mojego porodu, kiedy na świat przyszła moja córeczka Iga Weronika, mała walentynka hehe
wazyła 3250g, 56 cm:-D:-D
ale dopiero wczoraj wypuscili nas ze szpitala z uwagi na zółtaczke małej:-(
teraz kiedy sytuacja jest juz opanowana przystepuje do czytania zaległości:-p
mam nadzieje ze grono dalej służy rada i pomocą:tak:ja szczerze mówiąc byłam troche przerazona opieka nad malą, ale z każdą godziną jest coraz lepiej:-D i dlaczego nikt mnie nie uświadomił, ze w połogu leje sie z ciebie jak z kranika:baffled:? dobrze ze to najwiekszy z moich problemów poki co:sorry2:
Gratuluje wszystkim mamusiom, które w miedzy czasie sie rozdwoiły:-)
postaram sie w miare szybko dopisac notke o moim porodzie, w skrócie bylo nieźle, poród naturalny trwal 4 godz 40 min, maz ze mną cały czas, bez niego to ehhh, dzidzia śliczna i zdrowa:-D
 
ladna.ex.panna :-D GRATULACJE :-D Szybciutko Ci to zeszło :-) hmmm leje:-D dziewczyny chyba gdzieś pisały:-D albo na szkole rodzenia miałam info o tym że będę w ligninie chodzić:-D


A u mnie ciiiiisza
 
Mysz- dziekuje :tak:
ladna.ex.panna- witamy po przerwie;-) No i gratuluje tak szybkiego porodu...
Ja sobie spakowalam torbe juz prawie do konca. Zastanawiam sie wlasnie czy tantum rosa moge juz rozrobic- czy moze lepiej przed samym uzywaniem?? Dzidzius moj strasznie zaczal mi sie wiercic, wyobrazcie sobie ze slychac nawet "hlupotanie" wody- czy to normalne??
 
reklama
Paulineczka- moja torba tez juz zwarta i gotowa tylko czewkamna ten alarm :p i jakos sie doczekac nie moge;p

U mnie nie slychac chlupotania:p pewnie moj tluszcz wszytsko zaglusza:p
 
Do góry