reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
Hej witam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie.:-) już dawno tak nie pospałam jak dzisiaj. Położyłam się ok. 23 a wstałam troszkę po 9. Szok ani razu w nocy się nie obudziłam nawet na sekundę. Zero postępów a myślałam że już:-( coś ruszyło:-(.

Gosia 78- śliczny ten twój syneczek. po prostu rozkoszny!!! W sumie to tylko ty wstawiłaś zdjęcie dostępne dla wszystkich:-).

Myszaaa- pisałaś że twój mały ma dużą główkę, a od ilu cm zaczyna się duża, bo ja się zastanawiam jak ja swoje maleństwo wypcham na zewnątrz, po ostatnim badaniu usg w poniedziałek mam wpisane tam gdzie dane na temat główki 9,7:baffled:

Ja mam jeszcze 10 dni do terminu porodu i do kolejnej wizyty u gin, ale coś czuję, że nie urodzę w terminie. Mój maluszek od dwóch dni jest bardzo spokojny aż mnie to denerwuje, wolałam jak fikał cały czas:-(.

Umieram z nudów już mi się pomysły skończyły co tu robic???

Dawna cloe ale ci zazdroszczę tez bym już chciała !!!
 
:-):-):-)

Witam ,ale tu pusto sie robi ostatnio, nie ma co czytac, :baffled:albo ja za duzo tu wchodze hihihi czytac.

dawna cloe i ty tak sobie spokojnie siedzisz przed komputerem:tak:Ja to chyba w panike wpadne . Jestem okrop0na panikara.:tak::-D

Magdalena to super z tym spaniem , ja nie pamietam kiedy cala noc przespalam , ja pobudki mam co godzine lub dwie.:no::wściekła/y:Moja dzidzia tez miala zawsze wieksza glowke , tez mam obawy jak ja go urodze, Moj pierwszy syn mial 3 kg to jakos poszlo i mam nadzieje ze ten tez za duzy nie bedzie.

U mnie dzis pochmurnie i deszczowo , jakos nieciekawie .Strasznie ten czas sie juz dluzy.

Pozdrowienia

cloe -daj znac co i jak zanim pojedziesz na porodowke:tak::-D:-D:-D
 
Witam Koleżanki,

Gosia, ślicznego urodziłaś synka!!

Myyszaa, no to kolos się normalnie urodzi:-) Mam nadzieję, że Cię nie porozrywa! Brr, aż strach o tym myśleć. Mój ważu 3 kg i to już mi się wydawało strasznie dużo, ale bijesz na łeb i na szyję:-)

lileczka, mam podobne odczucia. Kiedyś to po jednym dniu nieobecności z 10 stron było do czytania, a teraz...:-)

Czytam i czytam, co piszecie o goleniu, nacinaniu i innych atrakcjach. Ja od kilku tygodni masuję krocze oliwką i nie wiem, czy to coś pomoże, czy nie. Golę się sama pod prysznicem, bo jakoś tak mi głupio, żeby inna baba mnie goliła. Tylko strasznie się boję, że się potnę, no bo przecież nic nie widzę! Wszystko na wyczucie. Mój gin powiedział, że u nich w szpitalu mają procedurę ochrony krocza i nacinają kobiety tylko w razie najwyższej konieczności. Ale w sumie to każdy szpital tak się reklamuje, a jak przyjdzie co do czego, to okazuje się, że jest jedna położna na 5 rodzących i guzik wychodzi z porodów aktywnych i ochrony krocza:-)

Ostatnio moja teściowa znów włączyła sobie opcję pt. "Doradzę synowej poród w Gliwicach" i próbowała mnie przekonać, że szpital w Gliwicach dostał wyróżnienie "Rodzić po ludzku". No to jej powiedziałam, że najlepszy szpital wg tej fundacji znajduje się w Pucku (ja się tam rodziłam), ale aż tam się nie wybieram. Na to ona, że Gliwice mają też tytuł "Szpital przyjazny dziecku". Na co ja odparłam, że w takim razie strach rodzić w innych i co w takim razie mają zrobić kobiety z innych miast? I umilkła. Siedzi teraz na chorobowym, więc ma za dużo czasu na myślenie. Współczuję teściowi, bo jest z nią teraz cały dzień. Więc teść dzwoni teraz codziennie do mnie albo do męża.

Piszecie, że pochmurno. A u mnie ... cisza. Nic się nie dzieje. Blok opustoszał, bo wszyscy w pracy. Jest tak cicho, że sarny z pobliskiego lasu podchodzą pod budynek i wypijają mi wrzątek z czajnika. Tak cicho, że słyszę zwarcie instalacji elektrycznej u sąsiada na 3. piętrze.
Zaraz wracam, bo coś dupnęło w kuchni...
... a nic, to tylko mrówka zrzuciła ze stołu na podłogę kryształek cukru.

Całuski. Idę sprzątać, bo do głowy zaraz dostanę. Jeszcze tu zajrzę
 
Witam
Pozdrawiam i gratuluje wszystkim rozdwojonym mamusiom!!!!
Mój Bartus tez jest aniołkiem naje sie i spi w nocy tez budzi sie o 1 4 i 8 takze spokojnie moge sie wyspać a w dzien czas poświecic dla Kubusia.
Wklejam zdjecia Bartusia jak je i spi
Pozdrawiam
 
Dziewczynki sa wyniki zaliczenia::):)):):):):):)

4 :):) i semestr z glowy do tego wczoraj dowiedzialam sie ze moje podanie o indywidualny tok studiow zostalo pozytywnie rozpatzrone:):)

I dzis jeszcze patrze na plan a tam tyle wolnego jak ja sie ciesze wszytkos ie jakos ulozylo;];];];];];];];];];];]



mam pytanko do doswiadczonych mam jak klasc maluszka na podusi? czy na plasko?
moja tesciowa mowi zeby cos podlozyc zebyd ziecko lezalo z lekim nachylenim zeby sie nie zadlawilo co radzicie? moze cos pod materacyk podlozyc??
 
Hej!
Piotruś z babci ana spacerku, Jaś śpi a ja przy kompie...coś tu u nas faktycznie pusto...

Najka - podobno zdrowiej dla mamy i dziecka wykonywać cesarkę wtedy kiedy rozpoczyna się akcja porodowa, dobrze że już w przyszłym tyg oddają po remoncie oddział przynajmniej nie musisz zastanawiać się nad wyborem innego szpitalu:tak:

Cloe - może tym razem będzie lepiej i uda Ci się karmić czego Ci bardzo życzę bo zawsze to mniej roboty niż z wyparzaniem butelek i szykowaniem mleka choć pewnie i do tego można się przyzwyczaić. Trzymam kciuki by dziś był Wasz dzień!!!:-)

Rekinasia - Jaś po urodzeniu ważył 3,34kg i mierzył 56cm, ubranka zakładam mu na 56cm jedna są akurat na niego a inne choć ten sam rozmiar nawet trochę za duże

Agawa - lepiej się już czujesz po tej grypie żołądkowej?

Magdalena27 - rany przespałaś w ciąży 9 godzin bez wstawania do wc, to chyba jakiś ewenement!:laugh2:
Ania31 - Bartuś prześliczny, może ten miesiąc sprzyja rodzeniu takich spokojniutkich maluszków, oby tak było:-)

Pozdrawiam cieplutko
 
cloe jakby cos sie zaczeło to trzymamy kciuki, w końcu miałas byc jedną z pierwszych;-)
pojechałam dzisiaj na powtorne ktg, ale sie nie odbyło:-( nawał pacjentek spowodował, ze mój gin musiał dokonac selekcji i jak zobaczył wczorajsze wyniki badania to stwierdził, ze jednak nie ma koniecznosci mnie męczyc;-) przejechałam sie na darmo, ale cóz pora oswajac sie ze słuzba zdrowia hehe
w sumie to nie bardzo wiem co teraz robic, niby mam przyjechac w środe, a w żartach powiedział, ze w czwartek powinnam naturalnie urodzic (jasnowidz sic!) ale jakos nie mam przekonania:szok: najlepiej by było gdyby samo sie zaczeło po weekendzie :rofl2:
i te wkurzające smsy i telefony, typu: jak dzidzia? normalnie nie mam juz siły odpisywać bleeee
 
reklama
przyszlirodzice - gratuluję zaliczenia semestru:-). Co do kładzenia maluszka to ja podkładam Jasiowi tylko pieluszkę tetrową na wypadek gdyby mu się ulało a materacyk podnosi się gdy dzidziuś ma katarek żeby ułatwić oddychanie
 
Do góry