reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

No pomysl z tym notatnikiem to jest rewelacja:-D:-) Od jutra zaczne praktykowac, no i moze od jutra przesledze wszystko co piszecie drogie kolezanki, bo teraz mi to wszystko umyka:sorry::sorry:. Ide zaraz do lozeczka i czekam na koniec przeziebienia. pozdrawiam i zycze udanej nocki.
 
reklama
Hej!

Anna ajra - próbowałam stosować te nakładki silikonowe ale uśmierzają ból w małym stopniu a mały kiepsko przez nie ssie:-(
Powiedz mi Aniu jakie jesz owoce i warzywa podczas karmienia piersią?

Sana - Jaś był bardzo aktywny w brzuszku więc nie ma reguły... Większość niemowlaków powinna przesypiać 20-22 godz na dobę więc mam typowego niemowlaka:-D. Mówimy z mężem, żę w końcu po rozkrzyczanym Piotrusiu należy nam się jakaś rekompensata:-D

Agawa - podejrzewam, że też mogę mieć za mocno ściągnięte szwy, powinnam mieć już je zdjęte ale u nas w przychodni nie ma położnej więc musimy szukać namiarów na jakąś prywatnie:angry:
Mysza - nic się nie martw dzidzia teraz już tak bardzo nie przybiera na wadze..:tak:

Ponieważ nie wszystkie dziewczyny mają dostęp do naszego wątku zamkniętego przesyłam jedno zdjęcie Jasia.
 

Załączniki

  • DSC_0064.jpg
    DSC_0064.jpg
    106 KB · Wyświetleń: 41
Dobry wieczór!
Dziś byłam na wizycie u ginka i pozbyłam sie w końcu tego pessara. Nie przypuszczałam, ze tak to bedzie boleć:no:, ale na szczęscie mam to już za sobą. Podbrzusze mnie potem rozbolało, ale to chyba przez ten ból i stres.
Za to ktg dziś nie robili w szpitalu, więc muszę pojechać jutro. A tak to OK, będziemy pod kontrolą, zobaczymy jak zachowa sie moja szyjka po zdjęciu pessarka. Za tydzień kolejna wizyta. Oddział położniczy mają otworzyć w przyszlym tygodniu około środy. Więc dobrze byłoby z porodem do tego czasu poczekać, ale zobaczymy. To gniecenie i trudnosci z oddychaniem prze brzuszek, który wysoko i nie zwiastuje szybkiego porodu:)
Kto wie, może i ja zapiszę się do tych co do końca lutego bedą nierozpakowane, bo mimo prawdopodobnej cesarki mój gin jest zwolennikiem, żeby jednak akcja porodowa sie rozpoczęła:) i dopiero cesarkę robi.
Gosia mam nadzieje,z e szybko Ci się poprawi z tymi brodawkami. Jasio jest śliczny!:tak::-)
Anna ajra wzruszający jest Twój opis synka!:-)
Agawa świetnie, że dobrze się dziś czujesz, zbieraj siły!;-)
Sana pewnie, ze warto pójść do lekarza prywatnie, zbada cię, będziesz coś wiedzieć, tym bardziej, ze już Twój termin:)
Magdalena myśle, ze chyba lepiej założyć, że będzie pokarm, a jakby co rzeczywiście pediatra doradzi jakie mleczko najlepsze w przypadku Twojego dziecka. A jak pokarm mamy może być niepełnowartościowy?!:baffled: Chyba najlepszy jest z możliwych!
Magdzia75 zaglądaj częściej!
Rekinasia ja sie dowiedziałam, ze na porodówkach lubelskich też przepełnienie, chyba faktycznie w jakimś niezłym wyżu nasze dzieciaczki sie rodzą!
Myszaaa ano zobaczymy:-D
Dobrej nocki Wszystkim!
 
Hej dziewczyny
Jak robicie notatnik? mnie jakoś nie wychodzi a przyznam sprytna sprawa po przeczytaniu wszystkich wątków nie bardzo pamiętam co komu miałam napisac a tak byłoby po sprawie:-p
Gosia Jas prześliczny:tak: zazdroszczę wam możliwości karmienia jak umnie będzie ? Zobaczymy.
któras pytała się o mleko modyfikowane dla noworodka. Jak Julka nie chciała ciągnąć cyca karmiona była humaną Mozna kupić w każdej polskiej aptece:tak:
Mysza moja ma mieć powyżej 4kg więc pewnie pobije wszystkie noworodki:baffled:
Aggy sama siebie nie rozumie skąd ta panika dlatego wolałabym szybciej urodzić T w końcu parę dni w ciągu których głupie myśli nie będą przychodzic do głowy po prostu za duż o nad tym myślę:crazy:
To chyba byłoby na tyle
Uciekam dołóżka dobrej nocki wszystkim pa,pa
Rekinasia Sana ja z dizeckiem praktycznie cały czas siedzę sama Zarówno mąż jak i tato późmno wracają Początkowo dostawałam do głowy ale teraz tak mam dzień poukładany że nawet jak któryś jest to jego obecność wręcz działą mi na nerwy Tak jakoś wszystko się poprzestawiało:rofl2:
Rekinasia pierogi ruskie moga by na czarnej liście ze względu na cebulke w farszu i przyprwy jakim doprwiasz farsz ale wierz mi znam babki co jedzą pizze w trakcie karmienia a dziecku nic nie jest wiec wiele będzie zależało od żołąka maluszka
 
sana dzięki za życzenia ale wiesz jak to się czeka. Z dnia na dzień co raz gorzej. Jeszcze naczytałam się że była dziewczyna co miała grypę żołądkową i przez to niewydolność łożyska - stan zapalny no i świra pomału dostaję.wrrr:-(

magdalena - my używaliśmy bebilonu, ma probiotyki. Kamil ładnie go tolerował i na dodatek jest dostępny wszedzie. Jest to mleko na licencji irlandzkiej.

ladna.ex. panna - tak romantycznie 14 ego :-):tak: fajnie by było. Mam nadzije ze jutro będzie ok z KTG.

Paulineczka
- kuruj się dalej i odpoczywaj:tak:

magdzia75 witaj z powrotem :-)

Mysz -teraz ty odsypiasz?? co ostatio czytałaś albo przeczytałaś?? Dzidzi duże o zbliżonych parametrach do mojego :-) Ja mam następną wizytę 13 już nie moge się doczekać.

Rekinasia, Ika - ja na zgagę mam tylko Renie - reszta bez efektów. :-(

Rekinasia - ja używam lusterka do c... :-) :crazy:

Gosia78 - Jaś jest prześliczny :-) JAk wszystkie NASZE dzieciaczki:-):tak:

Najka - mądry gin jeśli chodzi o rozpoczecie akcji i cesarkę - lepiej się goi wszystko i rozciąga i wogóle - tak słyszałam. :-)

Anna_ajra:-p, to to tak?? dobra , zapamiętam :-p:tak:;-):-)
 
:-):-):-)hej dziewczyny!!!!!

Magdalena ja o goleniu to nawet nie mysle, probowalam ale :baffled:nie dalam rady sama:-):-)dobrze ze wloski powoli w tej ciazy odrastaja.

Przyszli rodzice ktos musi byc na tylach:tak::-D:tak:ale pewnie nie bedziesz sama, ja tez sie obawiam ze nic z tego do terminu a moze i po.:wściekła/y:Lekarz stwierdzil ze cala ciaze strasze skurczami, przez cala ciaze na tabletkach a tu do teraz nic sie nie dzieje:-):-):-)

Anna ajra - to ladnie spi twij synek jak na takiego noworodkA !!!!!!:happy::happy::happy:A co do masazu szyjki :crazy:to jeden juz zaliczylam w pierwszej ciazy. Okropnosc:wściekła/y::no::wściekła/y:Ale teraz mam skrocona szyjke calkowicie wiec chyba nie ma czego masowac:-D

agawa - dla mnie naciecie i szycie to jakos zlecialo i nie bylo az takie zle, ale potem to juz bylo znacznie gorzej:baffled::no::wściekła/y:dlatego tak sie boje ze znowu mnie natna , az mnie ten strach paralizuje:-(Przez to ciecie dlugo wogole nie myslalam o kolejnym potomku, az tu moj syn juz 10 lat bedzie mial.:baffled:I mam nadzieje ze juz nie bede cieta.

pozdrawiam i uciekam spac
 
Hej witanm z rana:-D

Widzę że notatnik rządzi :-D ale fajnie jest co czytać:-D
Czekają mnie jeszcze ostatnie badania ale póki co moje dziecko nawet w marcu może się urodzić:-D Bo szyjka jest ładna:-D

Ale witam z rana :-)
 
reklama
Witam z rana:-) Coś chyba zaczyna się dziać od godziny mam nieregularne skurcze Nie sa uciążliwe mogę jakoś tam funkcjonować Czekam na te właściwe a pamiętam że przy właściwych nie siedziałabym rtak spokojnie na forum o nie;-):tak:Pewnie już dziś bed miała swoje dzieciątko. Fajnie cieszę się niezmiernie :tak:
Mysza pewnie na lutówkach " zgasisz światełko" co? ;-) Najważniejszeże ze wszystko ok :tak:
Czy ktoś ma wieściod Madziiulki? Zakladam że jej maluch już jest na świecie:tak:
 
Do góry