reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Hej
Podziwiam Anię_ajre - udało jej sie do każdej z nas cosik naskrobać - ja będę gorsza:-)

Cloe - też się zastanawiam nad tym ciastem ale jakoś robic je w piątek? więc dajcie znać jak wyszło...
Agawa - trzym sie i wyśpij w końcu kobieto - bo przy dwójce to ty zaraz będziesz nam padać:-(

Cloe - to co napisałaś nie nastroiło mnie pozytywnie do służby zdrowia...

Ale przypominam że oni biedni strajkują:-)

Aggy - ja wiem że mamy dyspensę - ale sledzie za mną chodzą i je dziś mam na obiad:-D mam nadzieje że śledzi nie da się zepsuć??

Pozdrawiam Ula
 
reklama
bylam kilka razy prywatnie a ostaanie usg mialam 16.01 i to jzu ostanie mialo byc. NA kolejna wizyte mam przyjsc we wtorek tak tez zrobie a co do prywatnej wizyty to jak bylam 2 razy to dowiedzialam sie tyle samo co od tego dziadka:/ z tymz e zrobil mi usg ale na jakims przestarzalym sprzecie takiech mamy lekarzy w gorzowie. Przepraszam za poprzestawiane literki ale znow sie jakos zle czuje noie mam na nic sily i znow zaczyna sie bol bioder;/:crazy:
 
Cześć dziewczyny!:-D
Piszę tego posta już od rana... nie mogę normalnie skończyć...:dry:

Była dzisiaj położna. Wszystko super, Michaś rośnie jak trzeba, no i dostaliśmy kilka ważnych wskazówek i rozwialiśmy wątpliwości.:happy: Jesteśmy bardzo zadowoleni ze służby zdrowia wybranej przez nas przechodni.:-) W razie czego mogę dzwonić do tej pani 24h.

A noc minęła spokojnie, mogłam pospać każdorazowo po 2h. Mam kochanego męża... który mi bardzo dużo pomaga, wręcz wyręcza.:-D

Zytka, kropecka - Ogromne GRATULACJE !!!:rofl2::-D:rofl2:
Rekinasia - podoba mi się pomysł nr 2.:-p Ja jem jeszcze krupnik i sucharki. Na śniadanie i kolację chlebek z wędlinką i serem.:nerd:
agawa1 - współczuję:-( i mam nadzieję, że niebawem wszystko się rozwiąże... i że nie jest to grypa żołądkowa!!! Ściskam Cię mocno!:wink:
aggy - jestem zaskoczona, że masz tak silne bóle... mąż może się nie myli...?:confused: Daj znać co lekarz powiedział.
MAGDALENA 27 - też tak miałam, że jak rano wstawałam z łóżka, to czasami kroku nie mogłam zrobić. Jeszcze trochę i opuchlizna zejdzie.:yes:
cloe
- O!:huh: Co za ...... :growl: Też bym się wściekła!
milisia235 - Witaj!
Sana - 100 lat, 100 lat... Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!:-D
przyszlirodzice - jeszcze masz trochę czasu. Trochę dziwny ten Twój lekarz...:dry:
Najka - po cesarce czuję się dobrze, jeszcze trochę ciągnie mnie, ale powoli, powoli dochodzę do siebie.:-) Szwy ściągnęli mi w 6 dni po porodzie. No i daj znać co lekarz powie.
lileczka - czekam na wieści!:yes:
Mysz - dzięki! Staram się, staram...:wink:

Buziaki
 
Hej byłam prywatnie u gina I choć skasował stówkę czułam się jak ktoś ważny Od razu wszystko wybadane łącznie z tętnem dzidziusia Oczywiście lekarz bardzo miły za stówkę za 5 min pewnie też bym była nie zmienia to faktu że czułam się tak jak powinna czuć pacjentka u lekarza Jeśli będzie trzecie na pewno zrezygnuję z państwowej sł€żby zdrowia.
Jeśli chodzi o mnie to mam rozwarcie już na półtorej palca dzidzia nisko tętno w normie Maluch prawdopodobnie będzie miała więcej jak 4200g (czyli więcej jak miała Julka):szok: No to czeka mnie powtórka z rozrywki:szok::baffled: Mogę urodzić lada moment. (O rany! JA JUZ ZUPEłNIE JAK AGAWA CHCIAłAM A TERAZ PANIKUJę)
Jeśli jednak do soboty nic się nie wydarzy Mam przyjechać do szpitala ok 14.00 wtedy gin ma dyżur Więc do końca tygodnia powinnam być już z maluszkiem:rofl2:
 
Cloe :-) cieszę się :-) hihihi nie panikuj bo ja tez zacznę:-D a ktoś musi tu się nie bać porodu :-D

Ania_ajra - to super że wam się wszystko układa:-D

Ja właśnie słucham o szpitalu w Jedrzejowie - i zgadzam się z dyrektorem... Który zarządził ewakuację... W sumie mamy taki bałagan że już mnie wszystko związane ze służbą zdrowia wkurza - ale cieszy mnie że moją babcię na operację oczków zabierają - i jest ona w ramach NFZ :-)

Ja zapłacę u siebie w szpitalu za salę do porodów rodzinnych - i mam nadzieje że te pieniążki pójdą na remont kolejnych sal :-)

Uważam że jeśli ktoś może to lepiej żeby zapłacił - ale wolałabym wiedzieć ze te pieniądze które mi potrącają idą na moich dziadków i na pomóc im :-)
 
WLasnie widzialam wiadomosci o tym szpitalu w Jedrzejowie. No wiecie co?? Dobrze zrobil dyrektor, ale jak mozna dopuscic do takiego czegos??:crazy::crazy::szok::szok:
Termometr mi sie zaczal ruszac wlasnie. Katar mam straszny, a u mnie idzie to w parze z lzawieniem i juz na oczy nie widze. Dzidzius moj zaczal wlasnie mi sie wciskac tu i owdzie i naszly mnie mysli- czy to za jakas kare my kobiety musimy byc w ciazy?? Jakby niemogli to byc nasi faceci:crazy:
 
My już po kąpieli i karmieniu (piersią:baffled:). A teraz pooglądamy sobie telewizję, mam nadzieję, że będzie jakiś fajny film...:happy:

cloe - duża ta Twoja niunia się zapowiada...:huh: Ale słyszałam, że za drugim razem jest lżej. Będzie dobrze!:wink:
Mysz - jedynie Ty, agawa1 i Najka macie dla mnie ciepłe słowa...:sad:
Ja za poród zapłaciłam 500zł.
Paulineczka_ - ciąża to nie kara lecz dar! Jak myślisz... ile razy będziesz jeszcze w ciąży? Bądź dzielna i nie daj się tej wstrętnej chorobie! :happy:
Ja po poronieniu inaczej na to patrzę...;-)

Spokojnej nocy!
 
Dziękuję wszystkim za życzenia - choć nie zasłużyłam:rolleyes: ;-) Zapisuję na poczet tych marcowych.
Coś mi się zdaje, że nie tylko ja mam taki rozwalony dzień. Nic mi się nie chce, przynajmniej trochę ogarnęłam mieszkanie, ale zmusiłam się do tego.
Jutro mam termin i pierwsze szpitalne KTG (w szpitalu powiedziano mi, że przed terminem tylko ze skierowaniem).
Sprawa z zalaniem mieszkania dobija mnie strasznie, zwłaszcza, że teraz wszyscy będą się przerzucać odpowiedzialnością, bo zalewa nas parka, która wynajmuje mieszkanie nad nami. A właścicielka stwierdziła, że przyprowadzi takiego fachowca, który stwierdzi, że to nie jej wina :crazy::wściekła/y::no::szok: Niewykluczone, że będziemy musieli przeprowadzić się do rodziców na dłużej, aż nasze mieszkanie będzie zdatne do mieszkania.

Też rozważam wizytę u mojej prywatnej ginki, bo ta z NFZu pożegnała mnie 18 stycznia i kazała czekać na poród. Pójdzie stówka, ale może czegoś się dowiem. Jeśli mnie nie zbadają jutro w szpitalu, to w piątek idę do mojej starej pani doktor z prywatnej przychodni.

Zrobiła któraś z Was to ciacho marchwiowe? Ciekawa jestem, czy smakowało :tak:
 
reklama
Już mi troszkę przeszło!!!

Ania_ajra wiesz co wzruszyło mnie to co napisałaś myszy i sie popłakałam. Całuski dla Ciebie. Wiesz 500 zł to sporo kasy ale ja byłam z Miśkiem w stanie dać więcej byleby nie bolało :laugh2:, a teraz ......hmm wymieniłam chhyba 10 lekarzy którychh nie chhciałabym przy porodzie :-) A chciałabym no może 3,4. Wybredna jestem i to okrótnie. :tak::-DTy zdradź tejemnicę jak ty to robisz że o nikim nie zapominasz?? Co ty masz za mózg?? Jaką pamieć???? ile ty tam masz giga??? :tak: i po porodzie się nic nie zmieniło!!!!???A co do ciepłych słów - jak ma ich nie być skoro nie wiem jakoś tak mimo odległości darzy się uczuciem (tylko za dużo sobie nie myśl !!!:laugh2::-p)Dlaczego taki znaczek przy karmieniu piersią :baffled:????

Cloe dobrze się poczuć czsem jak prawdziwa pacjentka :-) i ciesze się ze już nie długo będziesz z dzidzią. Obawiam się że moje dzidzi tez duże będzie - aż za duże i znów się boje jak taki kurdupel jak ja to urodzi!!!????


Myszuwierz że śpię cały czas, musze bo inaczej było by źle. Po każdym posiłku a jem kromkę boinaczej mnie strasznie mdli muszę spać by przespac mdłości - masakra. Ja to normalnie jakaś niedorobiona jestem - chyba napisze list z zażaleniem do rodziców!!!:angry::rofl2::baffled:


przyszlirodziceno to faktycznie lekarze z Twojej miejscowości są jacyś inni.Ale pociesz się ze już niedługo i nie będziesz musiała ich widywać:laugh2:


Co do tego co się dzieje w Jędrzejowie: Wiecie że ucze w szkole i marzy mi się więcej zarabiać ale skąd ten rząd ma wziąść w ciagu kilku miesięcy na wszystko!!??? Dlai by mu ludzie spokój. A co do dyrektora tego szpitala to ja na jego miejscu tez bym zlikwidowała oddział. Albo tyle ile ma może dać albo niech wogóle lekarze nie robią bo skąd ma mieć kasę. Z pustego i Salomon.....
 
Do góry