reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Witam
Dzis juz lepiej przeszły bóle ale i tak staram sie nie chodzic tyle
Z m rozmawiamy słuzbowo u nas kłótni nie ma to zawsze ja powiem co mi sie nie podoba w jego zachowaniu najgorzej denerwuje mnie z chodzeniem do swoich rodziców i przesiaduje tam czasami całymi dniami jak jest w domu zamiast ten czas poswiecic dla mnie i chlopaków. Dzis tez jest w domu ale wziął sie za robote moze w koncu rostawi mi łóżeczko dla małego
Jutro mam wizyte u giny. A dzis mi sie sniło moje malenstwo podobne do braci ale ze dziewczynka chyba za mocno pragnełam aby to była córka i ciagle mi sie sni
Dzieki kochane za wszystkie słowa czasami mam potrzebe wygadania sie
Ze spaniem tez problemy w sobote nie spałam od 1 do 4.30 rano nieprzytomna ale odbiłam sobie po południu i dzis to samo
Jutro odwiedze tate swojego
pozdrawiam
 
reklama
Paty nawet tak nie żartuj :baffled: objawy porodu hehe dobre
u mnie na szczescie objawy bólu krzyza ustapiły, okazało sie ze kilka dni odpoczynku po światecznym szaleństwie było zbawienne:-D
ika, cloe no ja ze swoimi kg moge sobie z wami ręke podać:tak:
pocieszam sie ze cloe straciła po pierwszej ciązy wszystko:tak:
dzisiaj zaczynam szkołe rodzenia, ale oczywiscie maż bedzie nieobecny:-( szkoda, ale wazny dzień w jego karierze dzisiaj wiec mu wybacze :-D
w weekend zakupilismy fotel rozkładany, ostatecznie z ikea, na szczescie ze jest ze zdejmowanym pokryciem, bo piesek załatwił nam je juz na wejsciu wskakując brudnymi łapami:sorry2:
szkoda, ze pokoik nie jest wiekszy, bo mebelki ładniej by sie prezentowały, ale co tam, wazne ze w ogóle jest;-)
 
ja zaczelam sprzatac i mi troche slabo ale objawow porodu nie mam :)

Ania31, to dobrze ze bol ustapil. Mi sie snilo dzisiaj ze urodzilam chlopca, mial ponad 4 kg i burze czarnych wlosow, ale byl chory niestety :/

Ja przytyłam narazie 12 kg i w sumie OK, myslalam ze bedzie wiecej a z Wiktorem bylo podobnie.
 
NO cześć Wam

Ja na szczęście objawów też nie mam. Raczej nieregularne skurcze wieczorkiem i tyle - na szczęście. Dziś ide do gina więc będę wiedziała więcej. I ciekawe ile moja waga na jego wadze wyniesie :-). Całuje i życzę miłego dnia
 
Witajcie!
Ja też nie mogłam dziś spać:no:, a do łazienki to już ciągle biegam.
Myszaaa fajnie, ze pierwsze zakupki masz za sobą. Bo tak w sumie to sporo tego jest, nie? My w sobotę pewnie będziemy mieć trzecie podejście:)
Patrysia a ja już około +10, wcześniej mało, a ostatnie tygodnie jakieś takie przyspieszenie nastąpiło:-D, więc jeszcze pewnie przybędzie, zobaczymy jak to gubienie będzie po porodzie szło:)
Ika_s Twoja córeczka jest pewnie po prostu spokojniejsza, różnie jest z tymi dzieciaczkami, ale jak usg ma Cię uspokoić to pewnie, że zrób wcześniej! Ja też sie swojego nie mogę doczekać, za 8 dni dopiero!
Cloe i jak pakowanie?
Anna ajra właśnie dziwne z tymi objawami żołądkowymi, mi też sie ostatnio zdarzył pawik przy myciu zębów, jak raz w pierwszym trymestrze:confused:. no i przyjaciólka zgaga praktycznie codziennie, ale to normalne i na szczęscie pomaga jabłuszko:)
Ania31 cieszę się, że lepiej się czujesz. Napisz jak wizyta u lekarza i jak tata.
Kropecka te sny!:no:Ja też miałam wczoraj zły, strachy wychodzą...
Agawa czekamy na relacje z wizyty u ginka:)
Miłego dnia!
 
hej
Ja po badaniu glukozy - smaczne było:-D zadziwiłam pielęgniarkę:-D że nie dość że mi smakowało - to jeszcze żadnych przebojów:-)
Stwierdziła że ja to chyba same landrynki jadam:-D

W czwartek na wizycie dowiem się ile przytyłam...

Brak objawów - oprócz nieregularnych skurczy:-)

Pozdrawiam :-)
 
Hej.;-)
Ania 31 trzymaj sie i chłopu nie dawaj a co Ja kiedyś wszystko trzymałam w sobie żeby kłótni nie było Teraz wale prosto z mostu Nie zawsze sie poprawia ale przynajmniej wie co mnie wkurza . Napisz jak tam tata:tak:
Ładna ex panna bo zapewne ja i Paty pierwsze takowe objawy miec będziemy . a Paty do dwóch tygodni może urodzić.:blink:
Ja jeszcze za torbe się nie wzięłam:zawstydzona/y:Straszne. Co ze mną się dzieje?:dry:Z jednej strony chcałabym jak najszybciej urodzić ale skoro zwykłe pakowanie torby tyle mi czasu zajmuje to lepiej żeby dzidzia posiedziała jeszcze w brzuszku.:sorry2:
 
cloe moze i tak, ale ja wg osm mam 34 tydz., ale wg usg i daty poczecia to 36 tydz.:tak: i tak tez sie czuje ;-)
w kazdym razie szykuje sie na rozwiązanie najpóźniej w pierwszym pełnym tygodniu lutego:-)
 
reklama
czesc dziewczyny ja juz niemoge sie doczekac porodu mam wszystko przygotowane tylko synus jeszcze niema ochoty przyjsc na swiat pozdrawiam wszystkie serdecznie w ten sniezny dzien
 
Do góry