reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Myszka tyle planów ile ja mam to.... cho cho :-) A tak serio to musze w końcu coś zrobić by lenia wyrzucić ale: rano jak zjem śniadanie to mi jest tak niedobrze aż do obiadu. Obiad to tylko zupa bo nie mogę nic jeść. Do kolacji jest ok ale jak zjem ją to mi tak niedobrze ze normalnie wszystko ląduje w kiblu. :-( Czuję się jakbym była w 3 a nie 8 miechu. A swoją drogą to ciekawe która z nas myszko pójdzie wcześniej do rozpakowania?:-):tak:dzieli nas tylko 5 dni.
Moja koleżanka która miała termin na koniec grudnia chhodzi jeszcze 2w1. Jutro ma badanie w szpitalu serduszka i wód płodowych. Jak wyjdzie ok to w poniedziałek test oksytocyny. I ciesze się z jednej strony bo nasze dzieci będą w tym samym wieku!!!
 
reklama
Hej
Tej nocy miałam skurcze
icon_eek.gif
nie na żarty, w końcu to trzecia ciaża i trochę je rozpoznaję, może nie były b. silne ale dosć.Przez dwie godziny zerkałam na zegarek czy są regularne, w końcu o 1.30 ustały i zasnęłam.Byłam slanikowana,bo torba nie spakowana i co najgorsze dopiero 35 tygodni,więc nie wiem jak dziecko
icon_eek.gif
Dobrze,że zarza lecę do ginki na kontrolę, mam nadzieję,że nic się nie rozwarło
icon_surprised.gif


 
paty, pewnie to te skurcze przepowiadające. Ja zanim urodziłam to też kilka razy miałam takie skurcze jakbym rodziła.
 
Hej.
Paty u mnie rano było to samo. Delikatne skurcze plus napinanie brzucha i też wystraszyłam się czy to przypadkiem coś się nie zaczyna. teraz jest spokój Myślę że to przepowiadające ale można sie wystraszyć to fakt. W każdym bąz razie jutro na mur beton biorę się za szykowanie torby i szykowanie ciuszków dla dzidziusia lepiej zeby nic mnie nie zaskoczyło. mam jednak nadzieje że jeszcze parę tygodni dzidzi sobie w środku posiedzi :baffled:
Tak wogóle to zauważ idziemy łeb w łeb nawet przepowiadające zaczynają się podobnie Będą jajka jak urodzimy o tym samym czasie:tak:;-)
 
czesc :-)
tak co dziewczyny nie zladujecie wczesniej na porodowce :tak: ja to nie wiem jakos nie umiem odroznic skurczy tych przepowiadajacych owszem mialam juz skurcze ale jak chodzilam i jak np zaraz z rana wstaje ... a tak zeby np bez powodu to raczej sie nie zdazylo ale brzuch twardnieje coraz czesciej wiec i to biore pod uwage - to moja pierwsza ciaza.
mysza - na jakie zakupy sie decydujesz w czym masz jeszcze zaleglosci :happy2:
 
Patrysia - u nas nie mamy dalej łóżeczka:-) i ciuszków i jakiś kosmetyków dla maluszka:-) plus domek nie przygotowany...
Już sama nie wiem co jeszcze - poprostu leń mnie złapał i nie chce puścić:-)
 
mysza- my tez nie mamy lozeczka, kosmetykow, poscieli i przyrzadow do malego takich jak nozyczki, gruszka itp. :happy2: nas tez czekaja zakupy ale dopiero po 10 bo teraz ciezko z kasa :dry: jeszcze tzreba wyprac i wyprasowac ciuszki od malego ehh :baffled: sporo jeszcze tego :sorry2:
 
Cześć dziewczyny!:-D
Ja już spakowana, jedynie muszę wysterylizować laktator i gotowe.:-)
Zamówiliśmy wczoraj żaluzje, ale zanim będą, to trochę czasu minie.:dry: Muszę poszukać na Allegro oświetlenia do pokoiku. Coś na ścianę i sufit... Wcale nie takie łatwe...
Muszę na razie kończyć, później odpiszę.;-)
 
reklama
Cześć Lutóweczki!
Widzę, że temat skurczów i przygotowań:-), teraz to chyba główne tematy będą:tak:. Mi też jeszcze parę rzeczy brakuje (np. przewijaka, wanienki, pościeli, paru kosmetyków) i może w przyszłym tygodniu się wybierzemy:) i jestem na etapie prania ciuszków. :-)
Patrysia a może już Ci lekarz nie każe brać fenoterolu? Mojej koleżance kazał odstawić chyba jakoś pod koniec 36 tygodnia, a Tobie dziś się zaczyna 36. I o ile wiem to tylko na receptę. A może możesz zadzwonić do lekarza na wszelki?
Miłego słonecznego dnia!
 
Do góry