reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Gosia szczerze powiedziawszy to jestem bezradna. Jest szansa by poszedł z powrotem do "siebie" ale razem ze mną. Kurcze nie chce nawet myśleć co będzie jak się młody urodzi. W 4 nie wyrobimy no chyba że M pójdzie spać z Miśkiem. też jest wyjście. NIe wytłumacze tak małemu dziecku (niecałe 2 lata) że ma spać sam bo braciszek musi z mamą. Wrrrrr. Jestem wściekła i bezradna potrzebuje chhyba superniani !!!:sorry2:
 
reklama
Agawa witaj w klubie .Ja od powrotu do domu jeszcze nie zrzuciłam zdjęć choć też obiecałam że pokażę co nie co .Ale mnie leń ogARNął. sZOK. Rozumię że skoro M w domu to co sobie będę żałować :-p ale we wtorek to już nikogo nie będzie i co wtedy:confused::dry:
Mysza udanego obiadku rocznicowego:tak:Szybko wam to zleciało, co?;-)
Gosia 78 mnie ostatnio dobija serwer na naszej klasie rzadko przez to buszuje bo jeśli mam czekac niewiadomo ile az łaskawie otworzy się stronka to:wściekła/y::wściekła/y:
A co do nocnych wypraw mojego dziecka to musze przyznać żeJulka zasypia w swoim pokoiku ale w nocy przychodzi do nas a jeśli nawet ja zaprowadzę z powrotem to zaraz idzie za mna:baffled: Ja generlnie nie mam siły na oduczanie mojego dziecka spania z nami Nawet jakprześpie całą noc chodze jak pół przytomna Trudno Pewnie przyjdzie mi dwójkę naraz przyuczać do samodzielnego spania
 
Ile u was zostaje się w szpitalu po porodzie?U nas pełne 3 doby!
To chyba lepiej,bo jak dziecko złapie żółtaczke to jeszcze w szpitalu...
A ja mam brzuch wysoko i trudno mi oddychać, zgaga koszmar!Jak sie obniży to przynosi ulgę w oddychaniu..
 
Paty38 co do koleżanki to wydaje mi się norma - nigdzie nie jest napisane i określone że termin porodu MUsi dokładnie być terminem przewidywanym z OM czy USg ale to wyraźny znak że u styczniówek się zaczęło i nim się obejrzymy to my też będziemy się rozdwajać. Nie wiem czy sie śmiać czy płakać :tak::szok::-:)-)

U nas w szpitalu jeśli urodzi się do 15 to zostaje się 3 dni jeśli po 15 to 4.
 
witam sie serdecznie:-):-):-)

Patrysia-u mnie juz sie chlodzi Picolo w lodowce:tak::-D:tak:Sliczna ta posciel , tez ogladalam ale ja mam wszystko po starszym synu wiec nie bede kupowac .

Gosia78 mnie tez niedawno udalo sie zapisac na naszej klasie, po wielkich trudach. Super sprawa.:-):-)

A jak wasze samopoczucie?????
Bo ja cos ostatnio ledwo , ledwo. Przez swieta i teraz to ten moj brzuchol caly czas twardy sie robi , nawet w nocy i coraz bardziej pobolewa mnie ze wszystkich stron:wściekła/y::baffled::no: i ciazy jakby mial nie wiem ile kilogramow. Zobaczymy jak dlugo jeszcze .cos mi sie nie chce wierzyc ze do konca lutego dochodze.:tak:

pozdrawiam wszystkie:-D:-D:-D
 
Hej
Obiad rocznicowy - nie wyszedł:-( robią na nas najazd rodzice i teściowie...
Wiem że powinnam być wdzięczna - ale jestem wściekła...
pewnie to te moje ciążowe humory - ale ja chciałam spokojnie pójść do jakiejś knajpki dobrze zjeść - i wrócić - a tak musimy sprzątać...
Nawet jeśli czop odszedł to nie jest powiedziane że już teraz urodzi:-)
kumpela tak z dwa tygodnie pochodziła jeszcze:-)

Cloe - w sumie szybko minęło:-) zadziwiająco szybko:-) i już się prawie malucha dorobiliśmy:-D

Zgadzam się z Agawą ani się obejrzymy a już będziemy sprawdzać kto się rozdwoił :-)
I robić listę obecności :-) Dziewczyny jeśli chcecie sie jakoś pochwalić że pojawicie się na BB dopiero po porodzie - to wejdzcie na tajny wątek i tam podajcie dane kontaktowe:-) bo my tu wszystkie kciuki będziemy trzymać:-) Obiecuję że będę robić listę kto już się pojawił:-D

Pozdrawiam Ula
 
reklama
Cześć dziewczyny!:-D
Ostatnio Michaś daje mi w kość.:baffled: Wczoraj by spokojnie zasnąć musiałam wziąć dwie No-Spy. Coraz bardzie mnie ciśnie...:unsure:
Koleżanki na spotkaniu klasowym radziły bym się spakowała, ale ja chcę zaczekać do 01 stycznia, by nie zapeszyć i nie urodzić teraz.:-p:-)
Na spotkaniu byłam 4 godzinki i było bardzo fajnie. Ogółem tylko 10 osób, ale przynajmniej te, z którymi trzymałam.:happy2:
A Wy dziewczyny już spakowane?:confused:
 
Do góry