reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

ja wolę łóżeczko bez szuflady, trzymam tam duzo zabawek i pudel pod nim a jakby była szuflada nie mialabym miejsca
 
reklama
Cześć dziewczyny!:-D
Mam dzisiaj spotkanie z nasza-klasa.pl ze szkoły średniej. Jestem ciekawa, kto przyjdzie...:cool2:

ulenka507 - śliczna rodzinka!:tak:
Ania31 - cieszę się, że mogliście spędzić święta z Waszymi bliskimi!:yes: Brzuszek owszem duży. Widzę, że szwagierka zrobiła wszystkim niespodziankę! A, na kiedy miała termin?:confused:
agawa1 - moje kubki smakowe też coś szwankują...:baffled: Znalazłam łóżeczko, o którym pisałaś. Śliczne, o właśnie takim myślałam wcześniej.:wink: Obecnie planuję kupić tz. wielofunkcyjne, ale to dopiero, jak Michaś przestanie korzystać z kołyski. Jestem ciekawa, jak pójdzie Kamilkowi spanie na nowym łóżeczku... no i wklej koniecznie zdjęcie! :happy2:
patrysia,
lileczka - :wink:
Paty36 - jak było u znajomych, kto wygrał?:confused:
Myyszaaa - nie ma za co!:yes:
cloe - w końcu trochę odpoczynku się należy... nie ma to jak slodkie lenuchowanie!:-D Dawaj zdjęcie firanek!:-p
kropecka - mmm... impreza sylwestrowa na całego się zapowiada! Szerokiej drogi, udanej zabawy i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!:-)
Najka - daj znać, jak było na wizycie!:happy2:

Buziaki
 
Witam
Dawno mnie nie było, ale to nie nowość wpadam coraz rzadziej na wasze forum, nawet nie nadarzam was czytać L. Ale jak tylko mam wolna chwilkę to skrobnę coś do Was.
Widzę że jesteście przy łóżeczkach dla waszych maleństw. Ja wybrałam takie na allegro…
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=278112103#photo , może którejś z was się spodoba.
Mam pytanie … Czy któraś z was albo wasze koleżanki miały pessar założony? Lekarz powiedział że wyjmie mi go 2-3 tygodnie przed porodem. Słyszałam że w niedługim czasie po wyjęciu mogę zacząć rodzić czy to jest możliwe ?
Pozdrawiam Łowiczanka78
 
Anna ajra miłego spotkania z kolegami!:)
Łowiczanko ja też mam założony pessar i też mam mieć zdjęty 2 tygodnie przed terminem. Nie znam nikogo, kto miał założony, tylko czytałam w necie. I tak różnie piszą, jedne dość szybko zaczęły rodzić, ale inne jeszcze i 2,3 tygodnie pochodziły. Pewnie nie ma reguły.:) Pozdrawiam!
 
Witam poświątecznie
wreszcie chwila zeby nadrobic zaległości:tak:
poniżej obiecane zdjecia choinki w kolorze ecru ;-)
a w usg maleństw pierwszy raz zdjecie naszej małej:-D

widze u was raczej wszystko w porzadku,to dobrze, u mnie tez, poza tym, ze pojawiły mi sie bole lewego biodra i chodze jak autentyczna kaczka bujając sie z jedego boku na drugi:baffled:
sylwester zapowiada sie pierwszy raz w domku, ale na szczescie przychodza znajomi, a z życzeniami noworocznymi wyjdziemy jeszcze na drugą domówkę:-) łacznie w gronie 8 osób wie zapowiada sie ciekawie hihi
nie wiem czy któras z was boryka sie z podobnm bólem, moze wiecie jaka maść mogłaby pomóc:confused:
 

Załączniki

  • choinka.JPG
    choinka.JPG
    44,8 KB · Wyświetleń: 37
  • HPIM4312.JPG
    HPIM4312.JPG
    312,1 KB · Wyświetleń: 36
Cześć Dziewczyny!

My też już u siebie w domku. Święta minęły bardzo szybko, Piotruś już prawie zdrowy niestety wirus nie oszczędził mnie i w święta byłam do du..y.....Wczorajsza droga powrotna też nie należała do najprzyjemniejszych - prawie 9 godz w samochodzie, bolało mnie dosłownie wszystko. Ale już nie będę narzekać. Dziś jest o wiele lepiej, cieszę się, że u Was wszystko w porządku i że wszystkie jesteśmy ciągle 2w1.

Pozdrawiam.
 
kropecka - łóżeczko znalazłam na www. gagu .pl -> łóżeczka wielofunkcyjne.;-)
lowiczanka78 - śliczne łóżeczko!:-) Niestety nic nie wiem na temat pessara.
Najka - dzięki, będzie tylko jeden kolega/rodzynek... reszta to same kobietki.:happy2:
ladna.ex.panna - teraz to już rozumiem, dlaczego kupiłaś tę choinkę prosto z wystawy!:cool2:Super zdjęcie USG!:-D Nie używam żadnych kremów na bóle bioder, śpię jedynie z taką poduchą jak rogal wypełnioną jakby ziarnem i pomaga. Spróbuj zmienić miejsce spania lub materac.:tak:
Gosia 78 - :wink:

Puchniecie???:confused::confused::confused:
 
reklama
a ja sie troche martwie bo o ile w Wigilie Olek brykał jak szalony tak juz od swiat dosc slabo czuje ruchy. Czasem sie cos tam przeciagnie albo poruszy ale ogolnie wydaje mi sie ze za malo i boje sie ze cos moze byc nie tak.
 
Do góry