reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

witajcie
kropecka - jak fajnie - ja mieszkam na śląsku :-D gdzie dokladnie sie wybieracie :confused: milej podrozy :-)
lowiczanka78 - fajna choineczka:tak:
anna_ajra - mnie to tylko ( i jak narazie ) spuchly paluszki u rak ale nie tak bardzo :-)
wiecie co mnie to sie juz kompletnie nic nie chce :dry: wlasnie wrocilam z centrum handlowego Plaza ale tam nic ciekawego ehhh.
 
reklama
Hej.
Ładna expanna choinka super:tak: pasuje wam do wnętrza ( a przynajmniej tak wnioskuje po fragmencie wypoczynku jaki było widac na jednym zdjęciu;-))Mnie też pobolewaja biodra ale nie stosuję żadnych maści. Zmieniam pozycję spania a w dzień staram się choć troche poruszać a Sylewster zapowiada się u was całkiem całkiem:tak:
Anna ajra miłego spotkania:tak: My (tj moja klasa) też sie umawiamay ale jakoś do skutku dojść nie może ciekawe czy kiedykolwiek dojdzie:confused:
Ajajeszcze nie zrzuciłamzdjęć:zawstydzona/y: chyba za szybko nie pochwalę się jak wyglądam
 
Hej my sylwka spędzamy w domu z dzieciaczkami,ciesze się ,bo wcale nie mam ochoty nigdzie łazić.A że wam się chce to podziwiam.No chyba,że czujecie się the best:-)
 
My też sylwka w domku spędzamy. Nawet myślę o szampanie bezalkohholowym kurcze - myślę tzn. teraz przyszło mi do głowy :-).
Anna ajraJA na szczęście nie puchhnę. Z Miśkiem tez nie puchhłam. Łużeczko będziesz miała śliczne. NIe zrobiłam zdjęcia nowemu łóżku bo dopiero dziś po południu je przywieźli. Ledwo co skręciliśmy je, I trzeba było Młodego kąpać i poszedł spać - oczywiście do nowego łóżka i nadal śpi. Ciekawe co będzie w nocy.
ladna.ex.pannachoinka prze cudna!!!!co do bólu to jakoś wytrzymuję - już nie długo :-);-). Najgorsze jest to jak Misiek przyjdzie do łóżka do nas i śpi- nie mogę się ruszyć.
lowiczanko Moja koleżanka miała założony pessar i przenosiła o 1,5 tygodnia:-) ie ma reguły!!

Cmokam Was wszystkie
 
Hej
Witam w tą piękną ostatnia sobotę 2007 roku:-D
Melduje że nie puchnę - ale palce mam ciutkę grubsze:-) więc już zdjęłam obrączkę...
Łóżeczka - jak na razie są dwa do wyboru :-) i fajne jest to które łowiczanka - chyba zamówiła - z allegro - ale ich aukcję już się skończyły :-(

KLUPŚ Łóżeczko

Łóżeczko drewex

Jutro mam 1 rocznicę ślubu:-D idziemy na miasto na obiad - póki jeszcze mogę się ruszać:-D

Kropecka - moje małe - też ma ciche i szalone dni :-)
Agawa - dalej czekamy na zdjęcie:-D
I cieszę się że wszystkie w 2packu :-)
 
A idźcie normalnie znów czasu na zrobienie zdjecia nie miałam - mieliśm dziś księdza po kolędzie. Zanim przyszedł to trzeba bhyło 100 razy sprzątać po młodym. Normalnie szok. A i że łobuz nie dał mi w nocy spać - przywędrował o 3 nad ranem do nas do wyrka i przez 2 godzniny nawijał - myślałam że go uduszę. Spałap później w dzień troszkę. Jutro niedziela mam nadzieję ze odpoczne a za tydzień w poniedziałek gin kurcze już odliczam dni czy wszystko ok. Jakaś chyba nawiedzona jestem:szok:
 
reklama
Hej!
My również sylwestra spędzimy w domku. Dzisiaj w końcu zarejestrowałam się na nasza-klasa.pl i spędziłam tam mnóstwo czasu....

Agawa - mój Piotruś też zamiast przesypiać całą noc na tapczaniku to wędruje do nas. W nocy odprowadzam go do łóżka ale tak od 5 pozwalam mu spać z nami bo wiem, że już tam nie zaśnie.Masz jakiś pomysł co z tym zrobić?
Anna ajra -
tym razem nie puchnę, nawet obrączkę zdejmuję bez kłopotu a z Piotrusiem wyglądałam jak chomik...

Pozdrawiam!
 
Do góry