reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

dawna cloe czekam na odpowiedź. Jutro jede zapisac Kube do zerówki to moze coś sie dowiem:tak:

My po wizycie u alergologa wszystko ok. zmęczeni wrócilismy ja jeszcze chora ledwo mówie gardło mi padło:-(
 
reklama
Witam się Kolejny dzień żałoby Ech aż trudno uwierzyć Cuż życie toczysię dalej i tylko lizę że przejmowanie władzy przez zastępców obędzie się płynnie , bez większych zawirowań
Oliwka witaj ponownie:tak::-) Rodzinka cię się powiększa gratulacje:tak: jak Oliwka i Bartuś?
Kwiatuszek jaktam dalej w dwupaku czy może Tymoteuszek już z nami jest:confused:
Ania 31 Bartusia przyjeli do przedszkola? Oliwka tez apisałam ale straszą mnie że zabraknie jej parę miesięcy Zobaczymy.


U nas wszystko po stremu Obie dziewczyny są chore wiec mam komplet dzieci w domu i czuję że sama się rozłoże lada moment:crazy:




A dziękuje, u nas wszystko dobrze ,teraz skończyliśmy leczenie bo Oliwia miła zapalenie lewej strony płuc i ucha a Bartek ostre zapalenie oskrzeli ale na szczęście obyło się bez szpitala .Całą zime nie chorowali a na wiosne ich złapało!!!Oliwia jest niesamowita ...gada jak najęta ,liczy do 10 zna dużo wierszyków i piosenek i ma bardzo bogate słownictwo moja ciocia która uczy w zerówce powiedziała że niektóre 6 latki nie używają takich słow jak ona .Bartuś coraz lepiej i wyrażniej mówi ,jest małą przylepą ,i we wszystkim mi pomaga,jest kochany a jak coś zbroi to wie jak mnie udobruchać!!!

Widze że twoje dziewczynki chore ,mam nadzieję że szybko im przejdzie nie ma nic gorszego jak dwójka chorych dzieci w domu!!!Trzymam kciuki żeby Oliwcie przyjeli do przedszkola!
 
Cześć dziewczyny
Codziennie prawie czytam tylko pisać mi się nie chce.
Przedszkole się rozwija, coraz więcej dzieci, za tydzień rusza reklama na telebimie w centrum Katowic:-).
anna_ajra- jak dzieci? mam nadzieję ,że już lepiej. Jak tam sprawa z zębem? załatwiona?
Patrysia- Jak maluchy?
Ania31- zdrówka życzę
oliwka_11- gratuluję brzuszka:-D, mnie mój mąż namawia właśnie na kolejne dziecko ale ponieważ on jest zajęty, rodziny blisko nie mam to cała opieka nad trójką dzieci spadłaby na mnie:eek:. Do tego praca:-(, ale nie powiem... gdyby było 100% pewne ,że będzie dziewczynka... :-D
Gratuluję postępów córci, mój Dominik też uwielbia liczyć już do 15 śmiga ,a do 29 z moją małą pomocą. Gada też jak najęty, śpiewa , no i są efekty j, angielskiego:-D. Sama radość takie małe dzieci;-)

Przekroczyłam sume 24 punktów karnych i musze zdawać ponownie egzaminy na prawko:wściekła/y:, jestem wściekła i troche się boję:-(
 
Hej:-)
Kluska widzę że biznes się kręci Super :tak:Zauważyłyście dziewczyny że na naszym forum dużo zaradnych babeczek, istne skupisko :tak:
Oliwka właśnie z przyjęciem Oliwki może byż problem Według nowych przepisów zabraknie jej parę m-cy :crazy:
Kluska szkoda że twoje przedszkole tak daleko Ładnie bym się śmiechała do ciebie:-):-)
Moje dziewczyny zdrowieją ale siedzenie w domu non stop odbija się na ich humorach Masakra dosłownie:cool:
 
DAWNOCLOE mam nadzieję że uda się Oliwke zakwalifikować do grupy przedszkolnej trzymam kciuki!!!Dobrze że dziewczynką już lepiej ,nie mam nic gorszego niż chore i marudne dzieci w domu!

KLUSKA super że pomysł na interes wypalił i że przedszkole ma coraz więcej nowych dzieciaczków!Współczuje ponownego zdawania prawke ,ja nie wyobrazam sobie jakoś iśc na prawko ,a go właśnie nie mam,nie mam odwagi ,może kiedyś się odważe !!Kiedyś się namyślisz do 3 dzieciaczka ,u nas to była przemyślana decyzja bo ja nie chciałam ładować się w pieluchy jak dzieci pójdą do szkoły ,więc teraz się postaraliśmy ,akurat jak Oliwia bedzie szła do zerówki to maluch będzie miał 2 latka czyli bedzie już podchowany !!!


A CO DO BRZUSZKA to u mnie nadal brak ,u mnie już 17 tydzień leci a mam wage -2,5 a brzuch mam taki
50266deb07447d2ef17a1482ce51e5de,10,19,0.jpg



Wgóle to co się z resztą dziewczyn dziejeje kiedyś to tu był taki ruch że szok a teraz ktoś sporadycznie zagląda!!!
 
dawna cloe- jeśli będziesz w Katowicach zapraszam:) Może będiesz potrzebowała chwili dla siebie, ja chętnie przyjme Twoje dziewczyny:-D
oliwka11- ale chudziutka jesteś:szok:

Dziewczyny ,możliwe że w przyszły weekend będziemy całą rodziną w Warszawie, ale w sobote mój mąż będzie miał służbowe spotkania więc może wiecie co można tam robić do 17 z dziećmi:-). Myślałam nad ZOO, ma być ładnie. Któraś ma jakieś inne pomysły?;-)
 
Klusia przy Puławskiej są ogródki jordanowskie, koło Biosfery (w której można smacznie zjeść) i kilku innych lokali np. z włoskim jedzeniem - wszystko jest ogrodzone i ciekawie wyposażone. Inna ewentualność przy ładnej pogodzie to Pola Mokotowskie - wczoraj pojechaliśmy tam na rowerach (Igi w foteliku), spędziliśmy cały dzień na trawie (warto wziąć kocyk), placu zabaw, potem zjedliśmy obiad w restauracji (jest ich kilka) - jest co robić przez cały dzień. ZOO jest OK, tylko bardzo trudno o miejsce parkingowe, chyba, że mąż cię podrzuci a potem odbierze.

U nas w porządku, na początku marca miałam wypadek samochodowy - zbierałam się, żeby napisać wam posta, ale mi go wcięło :wściekła/y: potem w połowie marca byłam na nartach we Włoszech, wypoczęłam za wszystkie czasy, chociaż to tylko tydzień. Później Święta z moimi rodzicami w Wawie a chwilę pod świętami kupiliśmy rowery, żeby trochę razem jeździć. Ja za rowerem nie przepadam, ale towarzysko jeżdżę :-D
Poza tym od tamtych omdleń mamy cały czas problemy ze zdrowiem, może z powodu niedoborów, bo brakuje mi magnezu, wapnia i potasu. Biorę tyle tabletek, że mi się robi niedobrze na ich widok. I ciągle jestem u lekarza :-( teraz mam kolejne skierowanie, tym razem do hematologa i kolejne badania do zrobienia. jestem już tym zmęczona, nie mówiąc o tym, ile czasu się na to traci :(((
Ania_ajra, Zytka, Margaritka i całe szanowne grono - gdzie jesteście i co robicie??
Oliwka fajnie, że jesteś z powrotem, nieraz się zastanawiałam co u Ciebie. Brzuszek faktycznie maleńki :szok:
buziaki dla wszystkich mam
 
Cześć dziewczyny!
U nas ostatnio dużo się dzieję… zacznę od tych nielicznych dobrych rzeczy…
Martynce wyrżnął się pierwszy ząbek! No i w końcu udało się znaleźć i kupić dla mnie autko – Golfa IV.
Cień jednak kładzie nad wszystkim fakt, iż w Michałka przedszkolu są potwierdzone wirusy chlamydia (patrz: tą u dzieci!)
http://forum.gazeta.pl/forum/w,577,72725641,0,wymaz_z_gardla_w_kierunku_chlamydia_.html no i mam poważne podejrzenie o pasożyty lamblie. http://pl.wikipedia.org/wiki/Lamblie
Film:
http://www.gronkowiec.pl/pasozyty_czlowieka.html
Jutro jedziemy do Wrocławia na specjalistyczne badania.
Strasznie martwię się o moje dzieci i jestem bliska płaczu i paniki… Martynka do tej pory nie została zaszczepiona, bo ciągle coś z dwudniowymi przerwami.
W maju idę do chirurga-onkologa z pieprzykiem i strasznie się boje, że potwierdzi moje przypuszczenia.

Buziaki dla wszystkich!
 
witam sie i ja tu:)
Oliwka jeju rzeczywiscie brzuszka nie widac wogole:p
Aniu- zdrowka dla dzieciaczkow i gratlujacje 1 zabka
Rekinasai - dla ciebie tez duuzo zdrowka
A u nas nic nowego Amelki raczki juz sie ladnie zagoily teraz smarujemy cepanem rzeby jej nie zostaly blizny....
ja jakos nie moge zabrac za pisanie mgr bo jakos nie mam weny ciagle bym tylko spala a i na to mi brakuje czasu... Amelka ciagle gada i gada i w kolko mama a co to a po co a dlaczego :O) czasem juz mam dosc;p No i starszna z niej pyscholicha;p mowie do niej pozbieraj zabaki a ona do mnie no chyba nie, albo nie mam czasu.... ehhh rece czasem opadaja ale jak mozna sie przy tym z niej usmiac bo gada jak stara hehehe
 
reklama
oliwka ale chudzinka z Ciebie:tak:
anna ajra jak badania czy potwierdziło sie cos u Michałka?? Daj znać co tam wyszło. Gratulacje dla Martynki pierwszego ząbka szybciutko jej to poszło:-D no i gratuluje nowego zakupu autka takie tez mi sie marzy :tak:
U nas po malutku dzień mija za dniem w ciszy i spokoju robi sie coraz cieplej my mamy troszke pracy na podwórku ogród i takie tam drobne prace porządkowe żeby to miało ręce i nogi chcemy dla chłopców zrobic piaskownice żeby miały sie gdzie bawić Kuba zapisany do zerówki w sprawie Bartka jeszcze nic nie wiem:dry:

Pozdrawiam wszystkie czytajace nie piszące i resztę dziewczyn
 
Do góry