reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,
składamy najserdeczniejsze życzenia:
dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa,
mnóstwo wiosennego optymizmu
oraz samych sukcesów zyczy Ania z rodziną
 
Witajcie!
nie moglam wejsc przez te ostatnie dwa dni :-:)-(
net mi szwankowal -z asiegu nie bylo :wściekła/y:
ale juz jestem
jaka uradowana :-D:-D:-D
wczoraj bylismy na obiadku u moich rodzicow, dzisiaj na obiedzie u tesciow :sorry2: jakos wytrzymalam ale szybko sie zmylam bo na 15 szlam z dziecmi do kosciola :tak:
niedawno wrocilam pije kawke i czekam na znajoma...
no i wogole to Sewek mnie dzis niezle zlal :-D
a wogole to strzelilam sobie dzis niebieski make-up haha :-D:-D:-D elegancko :-p:-p:-p
 
Cześć dziewczyny!:sad:
Ponad tydzień mnie nie było i sama nie wiem, od czego zacząć? Dużo się działo…
Dzisiaj była u nas nasza pani pediatra na wizycie domowej. Michaś rano strasznie kaszlał, a Martynka na święta dostała gęstego żółtego kataru…:-( a już było lepiej…
W każdym razie malutka na antybiotyku, a Michaś ok.
Jak by mało było na dziś… to ułamał mi się ząb i muszę jak najszybciej (a z tym kiepsko) wybrać się do stomatologa.
Działo się dużo, ale nie mam teraz do tego głowy – myślę, że zrozumiecie…
Święta spędziliśmy u rodziców i teściów, ale w tym roku były wyjątkowo smutne… więcej na tajnym.:sad:
 
Ostatnia edycja:
witajcie!
Aniu zdrowka zycze dla maluszkow! Oby wkoncu przeszly Wam te chorobska!
jak bedziesz miala czas to zagladnij :tak:;-) a z zebem koniecznie idz do denstysty moze Ci to nadleje albo cuś :-D

dziewczyny gdzie sie podziewacie:confused:
 
Straszna tragedia... Łącze się w smutku i żałobie
[*]

znicz..jpg
 
jej dziewczyny ale wasze dzieciaczki urosły ,kiedyś sporo się tu udzielałam ale potem miałam małe kryzysy ,choroby dzieciaków !!! jak ten czas leci ,ja obecnie siedze w domku i oczekuje naszego trzeciego bąbla !!!pozdrawiam wszystkie!!!
 
reklama
Witam się Kolejny dzień żałoby Ech aż trudno uwierzyć Cuż życie toczysię dalej i tylko lizę że przejmowanie władzy przez zastępców obędzie się płynnie , bez większych zawirowań
Oliwka witaj ponownie:tak::-) Rodzinka cię się powiększa gratulacje:tak: jak Oliwka i Bartuś?
Kwiatuszek jaktam dalej w dwupaku czy może Tymoteuszek już z nami jest:confused:
Ania 31 Bartusia przyjeli do przedszkola? Oliwka tez apisałam ale straszą mnie że zabraknie jej parę miesięcy Zobaczymy.

U nas wszystko po stremu Obie dziewczyny są chore wiec mam komplet dzieci w domu i czuję że sama się rozłoże lada moment:crazy:
 
Do góry