reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Hej
Dobrze, że was mam bo zupełnie zapomniałam o tej szczepionce:szok:!!! Zajrzałam do książeczki a tu okazało się, że nawet jestem już zapisana na 30 czerwca (bo zapisałam się przy ostatniej szczepionce, ale to tyle czasu już minęło…..); żeby nie wy to pewnie bym nie poszła:zawstydzona/y:.

Zytka, Rekinasia ja też złożyłam w pracy wniosek i teraz czekam. Ale na razie nic się nie odzywają:angry:.

Majka też trochę przeziębiona, ale lekarz powiedział, że wszystko ok. i mam jej dawać tylko ambrosol na kaszel.
Tak po za tym nic się nie dzieje więc nic nie piszę, no może oprócz tego, że od półtora tygodnia mam popsutą lodówkę i szału przez to dostaję:wściekła/y::wściekła/y:. Bo najpierw czekaliśmy na serwis a teraz na decyzję Samsunga czy jej naprawa będzie na gwarancji czy nie. A jak nie to będziemy musieli bulić 800 zł za naprawę:wściekła/y::wściekła/y:.

Coś ostatnio cały czas podgórkę mamy

Buziaki
 
reklama
Moje najmłodsze dwa bobasy śpią od godziny a ten trzeci najstarszy wcina czekolade i wglapia się jak sroka w gnot na tv :baffled: a ja? zajadam chleb z twarożkiem po mojej lewicy piwko tzn było piwko w lodówce kolejne więc jestem spokojna :-ppo prawicy myszka na pół żywa :-pmała katastrofaale od czasu do czasu działa :-pzagłębiam sie teraz w aktach miłego wieczorku dziewczyny.
 
witam.....
ale dzis od rana juz wkurzona, niewyspana o Boze co to byla za noc.....
masakra :no:
oczy mam jak na zapalkach bo jak bym sie polozyla to mnie juz nie ma :sorry2:
co chwile wstawalam albo przez pare godzin nie spalam przy Sewku :-(
a jeszcze musze isc wyjsc poplacic zrobic male zakupy i odebrac towar o jejku :dry:
 
kurcze a nie wiem czy go jeszcze zcasem uszy nie bola.... :wściekła/y:
ja dotykam go za uszami to nie rwie sie tak jak dotkne lekko w uszku (nie w srodku tylko zaraz na wierzchu) no masakra chyba jutro czeka mnie lekarz :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
jak nie urok to sraczka :angry:
 
Pati a goraczke ma??Przy uszkach to przewaznie wysoka goraczka i placz taki bez powodu szczegolnie jak dziecko spi, nagle z krzykiem sie budzi. Mowie z doswiadczenia bo Mati jak byl mniejszy to ze 3 razy mial chore:tak::tak:
 
kaska - ma goraczke ale lekarz powiedzial ze to od wirusowego zapalenia gardla....
a dopiero teraz widze ze jest troche wrazliwy na uszy... :shocked2:
placze czasem bez powodu :sorry2:

przyszlirodzice teraz to juz dobrego lekarza nie ma :no:
dlatego wyruszam jutro rano ... :tak:
 
reklama
Patrysia czesto gardlo jest podraznione od ucha wiec lepiej idz do lekarza. Sama czesto jak mam zapalenie ucha to boli mnie gardlo. Powodzenia na wizycie i oby Sewi jak najszybciej wyzdrowial.
 
Do góry