reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

witam sie po weeknedzie
przyszlirodzice gratuluje zabalka - u nas juz 8 od dawna i narazie nic sie nie rusza dalej :confused2:
kaska - u nas juz chorobska minely na szczescie, a czuje sie bardzo dobrze - jak narazie :-D

trzymajcie kciuki o 14:30 ide do lekarza :laugh2:
 
reklama
Kasiu a nie boli cie ta noga, nie jest gorąca? obserwuj ją, bo może coś z żyłami się dzieje?
my z weekendu wróciliśmy dzień wcześniej, bo lał deszcz, Igor złapał katar i gardło ma zaczerwienione :( w nosie mu chlupie i chrapie, ale nie da się dotknąć, jak widzi fridę, to ciska nią o ziemię i wyrzuca w najdalszy kąt :) lekarka dała mu coś do nosa, o ile da się dotknąć, to zaaplikuję :)
jego ulubione słówko to teraz 'kra' - wg niego wszystkie zwierzątka tak robią :)))) czasem jeszcze wydusi z siebie 'miau', ale zaraz po tym 'kra' :D
 
patrysiu trzymamy mocno :tak:
rekinasia skąd ja to znam z tym nie tykaj mnie starszy choć 3 latek nadal sie w ten sposób zachowuje ujawniło się gdy miał roczek. Młodszy? całe szczęście weźmie wszystko co się mu poda włącznie z gramoleniem czegokolwiek do noska.
kluseczko momiamonis kropecko margaritko baniorko momp gdzie wy sie podziewacie?
 
syneczki- moja mala tez nei cierpi zadnycj lekow chociaz nauczyla sie juz ladnie lykac tabletke z lyzeczki :)

a ja ide sobie po pracy w koncu gzrywke sciac bo przez miesiac na oczy nie widze bo nie mam czasu a ze przy okazji tez zalicze sobie kosmetyczke:)
hmmm i mysle czy farbowac wlosy czy jeszcze poczekac bo teraz mam jasniejsze i odrosty nie rzucaja sie tak w oczy
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny....

Mogę się przyłaczyc do Waszych pogaduszek....też jestem mamą lutóweczką tylko jakoś wcześniej nie miałam okazji z Wami pisać....
 
hej dziewuszki jestem dopero teraz
napisalam wszystko na tajnym........
suwaczek zmieniony... :tak:

mamaola witaj zagladaj do nas czesto i napisz cos o sobie ;-)
 
hej laseczki....:-):-):-):-)
witam sie ale nie w dobrym nastroju...... poszlam pozno spac bo zasnac nie umialam i do tego jeszcze o 6 pobudka malego z rykiem i temp.... :szok:
i bodajze na zeby.... ale nie da sobie sprawdzic i co chwile ma takie ataki placzu juz dalam mu nurofen - zobaczymy jak dalej........
a dzis pogoda nie fajna....
chumry ciemne jak nie wiem.... ale bedzie ulewa.... :no:
 
reklama
masakra z mlodym to ja juz nie wytrzymuje jeszcze jakos nerwowa sie zrobilam... teraz wtulony do mnie jak nie wiem a grzeje mnie niesamowice ma juz 38,4 dostal znow nurofen.... a na noc dam mu chyba pyralgin w czopku... a jaki marudny dzisiaj.... :confused2:
a jeszcze ta pogoda do bani...... :confused2:
 
Do góry