reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Patrysia- zalapala teraz katar od meza;/ mam nadzieje ze jej szybko przejdzie:(



jeee- w koncu sesja zakonczona:) zdalam ostatni egzamin (jedyny poprawowy ) u meeega durnego doktorka na sama mysl juz mnie bierze;/
 
Ostatnia edycja:
reklama
u nas gorączki ciąg dalszy ! Mała non stop ręce ręce mam do ziemi i już chce żeby mąż wrócił naszczeście Dominisia zasneła bo juz była nie do zniesienia!
 
Ojej i znów choróbska...
Amelko Dominisiu zdrówka słoneczka
U nas wczoraj wielka śnieżyca i 3 topniowy przymrozek szklanka na drogach a dziś słońce jak w środku lata :szok: no i niestety nadal zimno :baffled: co za pogodzisko :wściekła/y:
Amadeuszek śpi od 12 czyli zleciało juz 3 godziny lada chwila sie obudzi, Oliwierek z kolei ogląda bajkę jedna za drugą teraz przyszła kolej na Dudusia Wesołka :tak: a mama pije magicznego wspomagacza bo na kawke nie ma co liczyć gaz sie skończył a nie ma kto po butle jechać :-p w zasadzie istnieją jeszcze telefony i firmy rozwożące ale nie wiem kto wpadł na pomysł że rozwożą dopiero po 17 :confused::baffled::dry:
Tak sobie myśle że dopiero co był weekend i siedziałam na uczelni a tu juz środek tygodnia i za 3 dni powrót na zajęcia :-) nigdy bym nie przypuszczała że bede z taką ochotą jeździła. Może dlatego że dzieci powoli mnie wykańczają :-p a na zajęciach wręcz odpoczywam, chichram sie za wszystkie czasy, a grupe mamy naprawde super. Zostało nas zaledwie 40 z czego chodzi na bierząco ok 15 taka wielka zrzyta rodzina :tak: i pomyślec że jeszcze 2 miesiące temu szalałam za 3cim dzieckiem teraz stanowczo mówię nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee w ciągu najbliższych 2 czy nawet 3 lat nieeeeee
Miłego dnia :-D
 
Witamy małego Miłoszka!!! :-D
śliczne imię, Igor miał być Miłoszem w pierwszej wersji :)

Syneczki dlaczego was tak mało zostało - tyle zrezygnowało, czy tak przesiali???
Przyszlirodzice gratki z powodu ukończonej sesji!! ja cały czas czekam na wyniki egzaminów i jeszcze nie wiem czy zaliczyłam :((
Ulenka a przypadkiem nie białko jajka ze szczepionki wywołało taką reakcję? czy Gabi dobrze toleruje jajko kurze? poza tym jak ty tak, K chce spakowaną torbę a ty tak bez afery odpuszczasz??? :-D:rofl2: u mnie to nie do pomyślenia, no chyba bym szału dostała! mam kilkunastu dzieciatych kolegów i żaden nie ma wychodnego wieczorem, na trening czy nie na trening, nie ma przeproś, ma się dzieci, to się z dziećmi siedzi :-) wychodne maja tylko ci, którzy są tak czy owak na wyjeździe i nocują w hotelu....
 
Ostatnia edycja:
Amadeuszek śpi trzy godzinki w dzień tylko pozazdrościc! Moja mała osatnio ma problemy ze snem! Jak i w dzień tak i wnocy śpi z przerwami przebudza się jęczy wszyscy pocieszają że to minie ale ja jakoś końca nie widzę ! Dzieci sa cudowne ale i bardzo męczące!
 
kiepskie wiadomosci jestem uziemniona, musze lezec bo robi mi sie malenkie rozwarcie, wizyta 15 kwietnia nastepna zobaczymy co dalej. Narazie biore leki i mam nadzieje ze wszystko sie uspokoi. :baffled::baffled::baffled:
 
Rekinasia w zasadzie i jedno i drugie. Nie litowali się nad nami jak ktoś sie systematycznie nie uczył nie mial szans nadrobić dziwie się że ja z moim podejściem wcześniejszym jeszcze jestem wśród tych szczęśliwców a rezygnacje też były z jakiego powodu? nie mam pojęcia. Słuch o nich zwyczajnie zaginął :baffled:
baniorka82 Madi tez miał czas gdy budził się co 2 godziny w nocy ale spowodowane to było ząbkami poza tym czasem nei mam co nażekać od sierpnia przesypia całe noce i w ciagu dnia też strzela sobie ładne drzemki dziś doszło do 3,5 h bywa że robi tez dwie po 1,5 wychodzi w sumie na to samo :-p
kasiu rozwarcie...coś mi to przypomina :sorry2: urok bycia w ciąży przy rocznym żywiołowym dziecku. Ja obrałam metode taką ze siedziałam na wygodnym głębokim fotelu na środku samolu i tak sobie mojego Oliwierka obserwowałam a sama odpoczywałam. Mateuszek Miłoszek Amadeuszek czyz te imiona nie są do siebie podobne? od zawsze mi sie podobały :-D i wszystkie trzy mamy na naszej małej 10 domowej ulicy :tak:
 
syneczki 2 wiesz co u nas mala spała ladnie ale od dluższego czasu źle spi ale dzisiaj znalazłam znów dwa ząbki! Więc mam nadzieję ze wkońcu się wyśpie! Ale w dzień ona też potrafiła spac 3 godziny ale gdzie te czasy!
 
reklama
witam :-):-):-)syneczki--ty to zmienna jesteś z tymi planami ciążowymi:tak:
kaskax-gratulacje na tego syneczka!!!!:-)no i dbaj o siebie:tak:bo do sierpnia jeszcze sporo.A jakie leki bierzesz ???Ja też byłam uziemiona od końca 3 miesiąca , tyle że nie miałam malucha pod opieką:tak:I odpoczywaj , ile się da.:tak:
Zdrówka dla chorych dzieciaczków:-):-):-)
My zaliczyliśmy wczoraj 3 godzinny basen i tez katary nas dopadły.Oby nic więcej .A na basenie Oskar sie wyszalał, wymoczył, całe 3 godziny.Twardy zawodnik:tak:Zasolił się w solance i wybąbelkował w jacuzi:-D:-DTakże fajny dzień spędziliśmy.

pozdrawiam i uciekam :-):-)
 
Do góry