reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
nie mogli bo zaczal sie porod, w srodku znalezli cos co spowodowalo porod, jakas narosl.Kurde najgorsze ze one zyly, kopaly i musialy umrzec:no::no::no:Brakowalo kilku tygodni i mozna by bylo probowac je uratowac
 
czesc dziewczyny długo nie pisałąm ale niestety moja babcie byłą w szpitalu i zmarła w piatek:( wczoraj był pogrzeb-potrzebuje troche czasu spokoju takze tylko pisze orientacyjnie

poza tym w niedziele byłysmy z julka na pogotowiu dentystycznym-julcia złąmała zeba-nawet nie wiem kiedy i jak po prsotu wypluła go zbuzi:-(
wyciagali jej nerw na zywca bez znieczulenia-straszne to było- i niegdy jeszcze tak nie plakała;(
teraz sie boje o kazy upadek
na szczesie zawiazka zeba stałego nienaruszona
echhh tyle na dzis
 
Kasia to straszne...Biedna ta dziewczyna!! Taka tragedia!Płakać mi się chce.... Dbaj o siebie bardzo i o swój brzusio!

eowyn-przykro mi z powodu Babci :-( A Julka niezła artystka juz się pozbyła ząbka-biedulka sie nacierpiała...

po tej info Kasi nbie jestem w stanie wiecej napisać...
 
eowyn - wspolczuje bardzo z powodu Babci
kaska - o kurcze az ciarki mi przeszly masakra co moze sie stac :no:
baniorka - daj znac co z tym kregoslupem :tak:
 
Cześć dziewczyny!
U nas ciężko... Michaś gorączkuje od środy. Na noc wzięłam malutkiego do nas, bo z niepokoju bym nie mogła spać...
Lekarka powiedziała, że może być to 3-dniówka lub zapalenie dróg moczowych. Zaniosłam dziś mocz (jedyne 3ml) do badania i wyszedł podwyższony kwas moczowy. Bardzo się wystraszyłam, bo laborantka powiedziała, że to nie dobrze:szok:. Strasznie się zestresowałam :sad:Dzwoniłam i dzwoniłam do lekarki i w końcu się dodzwoniłam... Powiedziała, że tak może być przy otrzymującej się gorączce. Zadzwoniłam jeszcze do drugiego pediatry (tego od naszych wizyt domowo-weekendowych) i też tak powiedział, dodatkowo może być tak od wit.C W każdym razie w piątek idziemy do kontroli, a ja zostaje w domu (L-4). W pracy nie mogłam wytrzymać, a dziecko jest ważniejsze.

patrysia - oj... zdrówka i sił Wam życzę! Jak po wizycie?
Zytka - widzę, że i u Was się dzieję... Życzę w takim razie sił, cierpliwości i konsekwencji.
MOMP - co do lektury o rocznym dziecku, to niestety nie jest doinformowana. Czytałam "Język niemowląt" i tej samej autorki "Język dwulatka".
Może w sieci znajdziesz coś ciekawego?
Gosia 78 - szerokiej drogi i daj znać jak dojedziesz!
Margaritta - dzięki! Michaś do tej pory nie gorączkował na ząbki, a ma ich 13.
kaskax25 - tragedia nie do opisania...
[*]:sad::no2::sad:
eowyn - bardzo mi przykro z powodu babci.

Pozdrawiam!
 
Cześć dziewczyny!
U nas ciężko... Michaś gorączkuje od środy. Na noc wzięłam malutkiego do nas, bo z niepokoju bym nie mogła spać...
Lekarka powiedziała, że może być to 3-dniówka lub zapalenie dróg moczowych. Zaniosłam dziś mocz (jedyne 3ml) do badania i wyszedł podwyższony kwas moczowy. Bardzo się wystraszyłam, bo laborantka powiedziała, że to nie dobrze:szok:. Strasznie się zestresowałam :sad:Dzwoniłam i dzwoniłam do lekarki i w końcu się dodzwoniłam... Powiedziała, że tak może być przy otrzymującej się gorączce. Zadzwoniłam jeszcze do drugiego pediatry (tego od naszych wizyt domowo-weekendowych) i też tak powiedział, dodatkowo może być tak od wit.C W każdym razie w piątek idziemy do kontroli, a ja zostaje w domu (L-4). W pracy nie mogłam wytrzymać, a dziecko jest ważniejsze.

patrysia - oj... zdrówka i sił Wam życzę! Jak po wizycie?
Zytka - widzę, że i u Was się dzieję... Życzę w takim razie sił, cierpliwości i konsekwencji.
MOMP - co do lektury o rocznym dziecku, to niestety nie jest doinformowana. Czytałam "Język niemowląt" i tej samej autorki "Język dwulatka".
Może w sieci znajdziesz coś ciekawego?
Gosia 78 - szerokiej drogi i daj znać jak dojedziesz!
Margaritta - dzięki! Michaś do tej pory nie gorączkował na ząbki, a ma ich 13.
kaskax25 - tragedia nie do opisania...
[*]:sad::no2::sad:
eowyn - bardzo mi przykro z powodu babci.

Pozdrawiam!

a duzo dajesz wit C :confused: daj znac jak juz bedziecie po kontroli co i jak z Michasiem :tak: no a u nas lekarz powiedzial ze maly juz byl lekko odwodniony przepisal nam do picia orsalit, soczek hipp, lacidofil i smecte... jak to nie pomoze to na zastrzyk jednorazowy ael juz nie wymiotuje tylko ta biegunka - mysle ze to pomoze ... bo juz je prawie wszystko :tak: no i Wam zdrowka zycze ;-)
 
witam dzisiaj - pierwsza :rofl2:
co tu tak ucichlo ostatnimi czasy
zawsze taka goraca linia a teraz :baffled:

my dzis pobudka o 6 :szok: normalnie szok
bo maly zwykle o tej godzinie nie wstaje :no:
milego dna koboitki
 
reklama
Cześć dziewczyny!
U nas dziś 3 dzień gorączki.:dry: Michaś jest znacznie zmęczony temperaturą:hmm:, ale trzyma się dobrze. Jedynie więcej śpi i mniej je, ale damy radę.
Pogoda u nas dziś piękna - słonecznie, choć zimno (2 stopnie). Niestety nie pójdziemy na spacer, a szkoda...:zawstydzona/y:
Robię dziś kopytka na obiad, skoro już siedzę w domu...

patrysia - witaminę C daję na zalecenie pediatry, teraz tylko - jak malutki ma gorączkę. Tak na codzień, to rzadko. Obecnie 2x10 kropli, ale z tego wszystkiego ("złych" wyników moczu) wczoraj nie dałam. Jutro po wizycie dam znać.:wink:
No a Twój Sewcio też biedulek się namęczy:unsure:, a Ty razem z nim... Och!:hmm: Leków widzę, co nie miara... mam nadzieję, że obejdzie się bez zastrzyku! Dobrze, że zaczął jeść. Daj znać jak będzie dalej!
eowyn - traumatyczne przeżycie mieliście u dentysty...:no: Strasznie! :szok:Najgorsze jest to, że wystarczy chwila nieuwagi...
Uściskaj Julię ode mnie!

Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
Do góry