reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
Nie zartuj ja akceptacje mialam zaraz po minucie, sluchaj moze ono za duze bylo:tak:Nie moze przekraczac 2MB, czyli 200kb.
Sprobuj jeszcze raz mozesz inne wyslac to nie musi byc jedno zdjecie:tak:
 
Kasia - ale widzę że młody rządzi :-D jest już zwycięzcą w swoim konkursie :-D

Pozrdawiam :-)

I tym razem wszystkim nie poodpisuje :-) bo zabiegana zalatana lutówkowa-marcówka :-)
 
Helloł:-)
Pogoda u nas beznadziejna i jeszcze po Julkę jadę do przedszkola ..aż mi się nie chce:baffled:
Weekend spędziliśmy u teściów było sympatycznie Teraz Oliwka śpi a ja muszę odgruzować pokój mojego starszego dzicka Wygląda tam jakby rzeczywiście bomba wybuchła:baffled:
Przyszlirodzice czemuż to twój M obraził się o to zdjęcie Wyglądsz prześlicznie swoją drogą:tak:
 
cloe- a zebym to ja wiedziala on ma gorsze humory niz baba w ciazy:p
I nie wiem sama od jakeigos czasu o co mu chodzi.
Chce samochod ale nas an to nie stac i mi marudzi caly czas a ja jzu nie moge sluchac wiec i teraz on przestal sluchac mnie mowie wam gorzej niz z dzieckiem. Bo na mala to krzykniesz i na chwile masz spokoj ehhh:szok::crazy:

Patrysia- Amelka tez dzis miala problem ze spania i wnocy marudzila. nuie wiem czy to zeby bo ma popuchniete cale dziasla i wczoraj az pazurami drapala;/;/ czy brzuszek bo sie prezyla. I myslslam ze ma niespodzianke a to chyba tylko baki byly;/
No i tak o 1 wyladowala u nas w lozku.... rzucala sie i wchodzila mi na glowe i tak do samego rana ehhh
 
reklama
Do góry