reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Witam. Widze ze dzis produkcja masowa, zupelnie nie jak w weekend:-)Dziekujemy za wasze glosiki i prosimy o jeszcze bo konkurs o zgrozo:szok:trwa az do 20 kwietnia i codziennie kazdy moze oddawac po jednym glosiku.
Lileczka
nagroda za pierwsze trzy miejsca jest roczny zapas pieluszek co w naszej marnej sytuacji finansowej bardzo by nas ratowalo:baffled:oraz blender, mysle ze przydalby sie dla Natalki:-D
No i w ogole wiadomo fajnie byloby wygrac ale potrzebne wasze glosiki, zwlaszcza ze jeden chlopiec strasznie nas goni:baffled:
Lileczka u ciebie noce koszmarne u nas tak moze odrobine lepiej, ucze malego samodzielnego spania na lozku pietrowym, przesypia prawie cale noce
Baniorka Boze u nas nadal tylko 4 zabki:cool2:
Syneczki dziekujemy za wsparcie, zdjecia swietne, a te walki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Gosia78 ciesze sie ze dochodzicie do zdrowia, biegunka okropna sprawa, na szczescie u nas bardzo rzadko:no:
Kluska mam nadzieje ogromna ze w koncu wyjdziecie z tego paskudztwa, modle sie za was:tak:
anna_ajra co u ciebie kochana:-D
Zytka swietne zdjecia na NK podgladalam:-)
Rekinasia a co u was
ja czuje sie dobrze i strasznie nie moge sie doczekac Usg musze sie dowiedziec kto tam jest w brzuszku bo juz nawet fotelik mam rozowy na oku;-)Mateusz biega juz sprintem po pokojach i podworku. ma zapalenie oskrzeli i dosc dobrze je przechodzi. Musze konczyc bo sie budzi.
Pozdrawiam wszystkich bez wyjatkow nie bede wymieniac bo jeszcze pomine kogos i bedzie ambaras:-):-)
Ania31najlepszego dla meza
Margaritta jestem tylko leniwa jestem:wściekła/y:czytac ciagle czytam na biezaco a jak mam odpisac to mnie leniuch ogarnia, obiecuje poprawe
A jak Nikola sprint juz czy truchcik?;-):-)
Z imieniem to ciezka sprawa nadal w opcji jest Nikola ze strony meza, u mnie juz blizej do Natalii ale juz niedlugo sie dowiem co i jak to wtedy bede bardziej kombinowac
 
reklama
Uciekam spać starczy na dziś. Chociaż raz trzeba iść o przyzwoitej godzinie spać :-p bo ja to taki nocny marek jestem :tak:
Dobranoc wszystkim kochanym szkrabikom styczniowym, lutowym i rodzynkowi marcowemu nie pomijając ich mamuś. :tak: Do jutra :-)
 
witam Was kobietki
wszystkiego najlepszego na te nasze swieto :-D

wczoraj doczekalismy sie 5 zabka (lewa dolna dwojka) :tak:

kaska
- glos oddany ;-)
syneczki mam program do tego ;-)
przyszlirodzice - tak sa specjalne pieluszki :tak:

buuuuuuuuuuuziam wszystkie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Patrysia przegoniliscie nas:szok::szok::szok:U nas piaty zabek to narazie spora gorka ale jeszcze sie nie przebil. Dziekuje za glosik:-)
 
Cześć dziewczyny!:-D
Znowu niedziele, a ja jak zwykle 10 stron zaległości...:sorry2:

Byliśmy dzisiaj na 3 urodzinach męża chrześniaka. Przyjęcie było na 10 do 12 w sali zabaw. Wiecie... kulki, dmuchany zamek, ślizgawki itd.:happy: Michaś musiał się przez godzinę oswoić:dry: z otoczeniem i rozbrykał się na całego.:-D Fajna sprawa takie urodziny!:-)
A propos urodzin, mój starszy brat kończy dziś 30! :laugh2:

Poczytam, co nowego u Was
:-)
 
ja tylko z zyczeniami - taka solidarnosc jajników:-D

dzien_kobiet.jpg



 
Hej :-)
Wpadłam właśnie do domu. Byłąm na uczelni egzamin zawalony jak nic!!! Facet podał nam zagadnienia z innego kierunku na którym wykłąda nasz przedmiot i jak by tego było mało kazał nam pisać to co tak naprawde nie mieliśmy bo jak stwierdził "trzeba byc przygotowanym na każdą ewentualność" cholery idzie dostać :wściekła/y: To juz drugi zalalony egz. Ide sobie wino otworzyc na zrelaksowanie starych zszarpanych nerwów.
 
Kasiu 105 głos :-) idziecie jak burza :tak::-D odskoczyliście temu drugiemu Mateuszowi ;-) Mam w zwiazku z tym pytanie. Chciała bym wam jeszcze pomóc wiec tak sobie mysle że gdybyś tylko sie zgodziła umieszcze linka na staraczkach, mam tam kilka dobrych koleżanek sądze że by was wspierały. Co ty na to? I jeszcze w mazurskich mamach bo tam też zagladam czasem :-)
 
reklama
Kochana jestes umieszczaj gdziekolwiek chcesz kazda pomoc cenna dziekuje ci bardzo:-);-)
Ten wasz egzaminator to chyba jaja sobie robi, zapomnial ze dzis dzien kobiet, moglby sobie dzis darowac. Moze jednak ten egzamin jakos zaliczysz, trzymam kciuki.

Dla wszystkich kobietek malych i duzych najlepsze zyczenia

 
Do góry