reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Witam Was lutóweczki!!!
Jestem tu pierwszy raz, mam synka Cyprianka, który się urodził 23 lutego 2008. Właśnie też startujemy w konkursie o którym jest mowa a wiec serdecznie zapraszam na link :-) PROSIMY O GŁOSY :-)

http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=656&cat=ap
 
reklama
Cześć dziewczęta:-)
Ja jestem dzisiaj wykończona, od 8 byłam w szpitalu z dwójką dzieci, wróciłam o 14 do domu , posprzątałam, obiad zrobiłam ,Dominika nakarmiłam i jestem padnięta.
Piotruś jest w domu, ustaliłam z lekarzem że będziemy przyjeźdżać na ostrzykiwanie, miał jeszcze kilka badań, miałam kilka spięć z innymi lekarkami:wściekła/y:(wredne baby które mają wszystko w nosie), zjeździłam całe Katowice za lekarstwem do ostrzykiwania ( 2 godziny szukałam) . Na szczęście dogadałam się z lekarzem który ostatnio przyjmował nas w poradni przyszpitalnej, gdyby Piotruś został w szpitalu musiałby przerwać rehabilitację a obie sprawy są równie ważne i zastrzyki i rehabilitacja i na szczęście ten lekarz to rozumie:tak:. Pierwszy zastrzyk pod uchem mamy za sobą ,a Piotruś był bardzo dzielny.
przyszlirodzice- głos oddany:-)
kaskax- codziennie głosuję:-)
anna_ajra- u Piotrka nie znają przyczyny i boję się ,że nie poznają:-(
Patrysia- pewnie ząbki idą, będzie miał Sewi czym gryźdź, my staneliśmy na 8 -miu i jakoś nic więcej od kilku miesięcy się nie pokazuje:baffled:
ika82- witaj i napisz coś więcej o sobie i dzieciaczku
 
Cześc Laseczki!

Aleście przez ten weekend naklikały:szok: W sobotę mieliśmy gości i nie miałam jak zajrzeć,a wczoraj pojechaliśmy na obiadek do teściów i późno wróciliśmy i juz nie miałam siły na kompika:-(A dziś u nas było piękne słoneczko i zaliczyłyśmy długaśny spacer:tak:Moje dziewczę biegało dziś po wszystkich kałużach-matko co z niej za łobuziak!!!:-DAż strach pomysleć co to będzie za trochę?Kiedys to był wrzask jak ja szykowałam do wyjścia na spacer,a teraz jest wrzask jak ja siłą ciągne ze spaceru do domu:tak:Tak się dotleniła,ze poszła spać i pewnie znowu nie będzie mogła zasnąć wieczorem-będzie buszowanie do późna....

Syneczki-:-)Marcelek tez śpi w takiej pozycji jak Madik:tak:A Olinek jest przeuroczy w tych wałkach:-DA examin nic się nie martw,nawet jeśli na nie to przeciez poprawisz-zdolna jesteś;-)

Kasiax25-jesteście liderami w konkursie:tak:Trzymam mocno kciuki za wygraną! Głos na Matusia będę oddawała teraz co drugi dzień,a co drugi na Amelkę:tak:

Przyszlirodzice
-powodzenia w konkursie,trzymam kciuki,żebyście dogoniły KAsię i Matusia i załapały się na nagrodę:tak:tak jak pisałam wyżej będę głosowała co drugi dzień na Was:-)

Ania31-:-)Jak tam miałaś gości imieninowych?:-D

patrysia-gratki za kolejnego ząbka:tak:U nas juz osiem:-)A co do nocek to ja już nie daje rady,Marcysia ma 13 miesięcy a ja nie przespałam jeszcze żadnej całej i się nie zanosi:-:)-:)-(

Anna_ajra-ja tez mam nadz.,że i my będziemy sie cieszyć jak Ada zajdzie w ciążę.Tymczasem w sobote wyszła ze szpitala,udrożnili jeden jajowód,drugi juz niestety będzie niedrożny:-(Poza tym była torbiel na jajniku i okazało się że ma endometriozę:-(Tak bardzo mi ich szkoda,ale mocno wierzę w to że doczekaja się maleństwa,teraz musi dojść do siebie po tym szpitalu...
A co do mieszkania,to nie spieszymy się aż tak bardzo,ale ja mam duże parcie i chciałąbym juz mieszkac na swoim:tak:Dość juz mam tej tułaczki...
No tak nasza p.doktor bezdzietna ponoć,ale to dla mnie żadna nowość.Mam 2 inne znajome pediatryczki też panny i bezdzietne:-(Współczuję im na swój sposób...

Mysza-:-)

DawnaCloe-:-)

ika82-witaj:-)

Kluska-całe szczęście że Piotruś taki dzielny,trzymam kciuki za to ostrzykiwanie.I dobrze,że trafiliście na wyrozumiałego lekarza,szkoda by było tej rehabilitacji-fakt.Pamiętam o Was cały czas:tak:Duza buźka dla Ciebie dzielna kobieto-matko!!!:-)

Margaritta-:-)

No i napisałam,że było słonecznie,a właśnie pada grad:-(Lecę po moje pranie na balkon!

Pozdrówki dla Was wszystkich!!!!
 
Witam lalunie.

Ja nie wiem co sie dzieje z moim dzieckiem:no: No taka to ona nie byla jeszcze- diabeł nie dziewczynka:zawstydzona/y: Wie juz doskonale jak sie domagac czegoś a jesli tylko wypowiem cos co zaczyna si ena "nie..." np.nie wolno, nie wchodz tam i tp. to Niki drze sie jakbym nie wiem co jej zrobiła:dry: O co kaman w ogole?
Ida górne dwójki-prawa juz na przebiciu prawie ,lewa jeszcze chwila- ale matko kochana to chyba nie powód zeby jęczec o byle co :angry: No mówie Wam - łatwo nie jest. Napiszcie mi,ze nie jestem sama,ze Wy tez tak macie:sorry2:
Noce u nas jak wiecie byly super,ale od 2-3 dni Niki niby spi,ale sie wierci , kreci jakoś niespokojnie:dry:
No i to jej "chodzenie".Kasiax25 pytalaś czy juz lata.Otóz cały czas sa to jednak niepewne kroczki jeszcze .I mowie lezie nie patrzy gdzie nie umie jeszcze dobrze ale ma to gdzies:wściekła/y: No łobuziara mała się zrobiła.Ciekawe po kim?:-pJednak jak powiedzialam mojej mamie to zaraz mi udzieliła odpowiedzi po kim to dziecko ma taki charakterek:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D ehhhh.... trza przezyc;-)

Aaa Kasia ja tez glosuje co dzien:-p

Zytka ciesze się,ze mała Twoja rozrabia:-D U mnie odkad Niki zajarzyła ,ze ma nózki to jest wrzask jak wkładam ją do wózka:dry:

Kluska powtarzam się,ale dacie rade-tak jak napisalam w moim oststnim poscie;-)

dawna cloe odgruzowane??:-D I po co? jak znam zycie to zaraz bedzie tak samo:sorry2: ;-)

patrysia nie jestes sama;-)

przyszlirodzice a bo te nasze chlopaki to takie duze dzieci- wieczne dzieci;-) nie da sie ich zrozumiec- trzaba ich poprostu kochac :-D

Syneczki2 to tylko egzamin:-p zdolna bestia jestes i zaliczysz- spoko wodza:-D Widocznie tak byc musialo,a facet nie ma za nic wyczucia czasu i pewnie mu coś poprzedniej nocy nie poszlo;-):-D:-D:-D

ika82 witamy witamy:-)


Udanego wieczorku moje kumoszki;-)

mediumk32tjn564863b5139c50489734.jpg



 
Mozna, mozna tylko na jedno dziecko jeden glos dziennie:-)Wiec mozna glosowac codziennie na kazde dziecko. A glosowac mozna i na setke dzieci byle jeden raz dziennie. Takze zytka spokojnie mozesz glosowac codziennie na nas i Amelke:-)
 
Ania dopiero zaczynacie:tak:Moim zdaniem jak na pierwszy dzien i tak dobrze wam idzie:-DA na koniec i tak nie ma sie liczyc ilosc glosow bo jury niezalezne ma wybierac trojke zwyciezcow, takze byle sie zalapac z glosami do pierwszej piecdziesiatki:-DPowodzenia, moj glos macie napewno, pierwsza dzis glosowalam na Amelcie:-D
 
reklama
Kasia-dzięki za info:-)Wcześniej jak próbowałam to sie nie dało:wściekła/y:A zatem zagłosowałam i bedę czynić powinność dzień w dzień :-D

Margaritka-normalnie jakbym o swojej Marcelce czytała:-DDziewczyny by sie dogadały w mig,albo by się zawrzeszczały nawzajem:-D:-DU nas dziś była wieczorem mega avanti przy wychodzeniu z wanny!Tak sie rozdarła (za przeproszeniem) że ja się wystraszyłam,że się uderzyła albo ją coś zabolało...A chodziło chyba o to ze chciała się jeszcze pluskać:tak:
A wogóle to zapomniałam Wam napisać,że to moje dziewczę to paniusia nie z tej ziemi,jak dorwie tylko jakąś torbę to zakłada ją sobie na ramię i spaceruje jak po wybiegu:-DArtystka na całego!!!

Gosiaczku-co u Was?Pokonaliście mam nadzieję tego wirusa!Odezwij się:tak:

Dobrej i spokojnej nocki Mamisie kochane!
 
Do góry