reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Gosiu przepraszam umkneło mi ze u was takie wirusisko panuje. Ciesz się skarbie że nie jest gorzej. Pamiętam jak rok temu Oli też sie wycierpiał z tego powodu a ze on ogólnie niejadek jest to nawet pić mu sie nie chciało i skończyło się kroplówkami 4 razy dzinnie i tylko dlatego że mamy znajoma neonatolog wszystko odbyło się w domu. Nawet nie chce mysleć co by to było w szpitalu. Samego bym go nie zostawiła takiego biednego 2 latka a Madi wtedy miał zaledwie miesiąc więc nasza trójka na oddziale by siedziała. Mam nadzieję że troszkę Cię pocieszyłam. Wiem ze nie masz już sił,ale chłopcy dadzą rade Ty też ;-)
 
reklama
Gosiu poj go duzo bo moze sie odwodnic:no:Probiotyk tez by sie przydal. Jak mateusz mial kiedys rozwolnienie to dawalam mu po kawalatku taninal to ziolowe tabletki od biegunki bardzo pomogl. Zdrowiejcie
 
czesc kobietki. U nas rano wiosna ,teraz juz niekoniecznie:dry: kolejny tydzien za nami.I tak jak u dawnej cloe bez wiekszych zmian.

kaskax25 a mialabyc Nikola:-p A Natalke ma moja siostra :tak:na 3D wow.pochwal sie fotkami pozniej-czekam.

Syneczki Ci naisalam na tajnym o tym "spotkaniu":-D i wez mi sie tu nie dołuj:confused: Ty pelna werwy i optymizmu- az niepodobne.Głowa do gory- wiosne czuc juz w powietrzu;-) bedzie słonce bedzie piękniej...

Gosia78 łoo matko kochana- dwóch naraz chorych.Oby szybko przeszło:tak:

Ania31 gdzie to małe polazło no :sorry2: Moze sie jeszcze znajdzie.Albo ktos go odniesie jesli wie ,ze to Wasze- sa jeszcze tacy dobrze ludzie?:confused:

Zytka ;-)

Wszystkie serdecznie pozdrawiam i udanego weekendu zycze.

I zdrowia moc niech bedzie z Wami
 
Gosiu duzo zdrówka dla dzieci i niech pija duzo

a piesek sie znalazł przyszła skądś po całym dniu głodna jak nic brudna kamień z serca mi spadł przynajmniej nie musze sie juz o psa martwic
 
Gosia 78 poic borówką czernicy działa jak złoto ale jak to wirus chyba trzeba bedzie nifuroksazyt podac mojej malej pomógł i nie podawaj w żadnym wypadku mleka kleiki ryżowe na wodzie
 
No i w szpitalu powiedzieli ,że mogą przyjąc Piotrka na oddział ,zrobią ostrzykiwanie nerwa przez 5 dni i jest jakieś 5 % szans na poprawe:-(, Ma iść leżeć od poniedziałku. W szpitalnych poradniach spędziłam dzisiaj z dziećmi 5 godzin, Dominik zasnął mi biedaczek na rękach i spał tylko 20 minut.
 
Witam sie wieczornie!

Kluska-jakże mocno trzymam za Was kciuki:tak:.Męczący dzień mieliście... Tak bym Ci chciała życzyć spokoju i odpoczynku... Trzymaj się kochana!

Gosiaczku-jak to dobrze,że cysia jeszcze nie odstawiliście,najwazniejsze żeby Jaś się podłanczał i pił. Dużo zdrówka dla chłopców i cierpliwości dla Ciebie kotek.

Kasia-głos oddany:tak:Trzymam kciuki za wygraną Matusia i za Natalkę;-)Tez bardzo mi sie podoba to imię:tak:

Syneczki-co miałaś na myśli "jaka mama taka córka":-D? U Was odstawianie odbyło się bezboleśnie? Madik pije mlesio z butli? U nas nie ma szans:-(Z niekapkiem Marcysia świetnie sobie radzi,ale jak tylko zasmakuje,że ma tam mlesio natychmiast go odstawia-mała mądrala:-) Bedziemy się cycusiować aż do znudzenia...

Spokojnej nocki Wam życzę Maminki i dzieciaczkom kolorowych snów;-)
 
Zytka - "jaka mama taka córka" tak tak a takie skojarzenie miałam i mam nadal po tej akcji z łyzeczką :-) Jak czytam Twoje posty to normalnie ledwo moje zwieracze mocz trzymią :szok::-D to samo dotyczy Margaritty :-) wtedy wyobraziłam sobie Marcysie jak chodzi z tą łyżeczką z tym swoim nieziemskim uśmiechem i stara się Wam oznajmić że głodna jest a rodzice myślą że dziecko sobie zabawe znalazło :-D i nagle ten moment gdy Was olśniło takie trachhhhhh że głodna jest. Może mam wybujałą fajtazję ale naprawdę nie mogłam się przestać śmiać :-):tak:
Odstawienie? Mimo że nie chciałam przestać karmić to jednak musiałam ze względu na zaburzony poziom hormonów, a jakie moje ubolewanie było...Nałożyło się to z małego problemami dziąsłowymi :-pi najzwyczajniej w świecie nie chciał ani smoczka, ani cyca, ani nic innego. Totalna głodówka przez tydzień :szok: i tak zapomniał. Ale do dnia dzisiejszego kwiczy z roskoszy na widok mojego biustu czy to w bieliźnie czy bez :-p i tylko na mój ;-)Mleka nie pije bo nie toleruje nic w czym mu dawałam. o niekapku chyba pisałąm jak pies dostał prezent na mikołaja, butelka? tylko do zabawy.
Margaritta przeczytałam, przyjełam i oznajmiam że póki co nie zaciążona a przeciążona;-) a z maluchami w takim razie przyjade ja i zobaczysz jak się zwalimy to tak szybko nie wyjedziemy :-p i popatrz przynajmniej teściowe sie lubią i nigdy by dzieci nie powiedziały "Ty...a ta moja teściowa to taka jędza zrzęda...." bo niby z jakiego powodu przecie my takie wspaniałe :-D
Kluska silna i dzielna kobieta jestes i nie zapominaj o tym, a synów masz naprawdę niesamowitych. Amadeuszek nie wytrzymał by gdziekolwiek w poczekalni dłuzej niz 10 minut a co dopiero zasnąć. Piotruś? brak mi słów żeby opisać jak go podziwiam. Nacierpi się biedak, naprzeżywa. Życie jest niesprawiedliwe!!!
 
Dzień bodobry wszystkim:-)
Pierwsze co zrobiłam po włączeniu nata zagłosowałąm na naszego Mateuszka a stronke dodałam do ulubionych dziewczyny pamiętajcie i wy kto wygra te pieluszki? MATEUSZEKKK :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
:-):-):-):-)
WITAM I MIŁEGO WEEKENDU ŻYCZĘ!!!!
Gosia78, moniamonis zdrówka dla maluchów:-):tak::-D
Kluska dla ciebie podwójne kciuki trzymam ,żeby wszystko dobrze poszło:-):tak::-D:-D:-D:-D
kaskax-głos oddany.A właściwie co jest do wygrania:zawstydzona/y:???pieluszki???
baniorka-Wd dzień Oskar śpi 1-2 godziny.A noce dalej koszmarne....:wściekła/y:
margaritta-:-D
anna ajra-:-)syneczki, zytka, cloe, ania31:-):-):-)
i dla wszystkich ktore pominęłam:-):-):-):-)
myszaaaa jak imprezka roczkowa?????
 
Do góry