reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Gosiu ja podawałam cole light i suchary kisiel marchew z ryżem i jagody paluszku też po troszku cos. Życzę duzo zdrówka wiem jakie to paskudztwo.

Kluska u mnie niby Bartek też juz nie pije cysia ale jak cos go weźmnie to nie ważne co robie krzyczy mama ama i pod bluzke zaraz i tak sie cieszy jak mu daje ale to też na chwile i juz myśle że raczej chce sie przytulic niz pociagnąć wieczorami to samo ale czasami ma odruch wymiotny.

A wczoraj mój Kuba chciał żebym zrobiła mu z papieru takie cos do pukania chłopacy starsi przynieśli ze szkoły a ja mówie ze nie umiem tego a on mówi do mnie no wiesz co ty wszystko potrafisz i chciał nie chciał nauczyłam sie:-DA ostatnio mówi do nas na TY wiec tłumaczę mu ze my dla niego jesteśmy mama i tata i kóregos dnia sie zapomniał i mówie do niego a kto ja jestem dla ciebie a on do mnie mama i kucharka:-):-Dno rozwalił mnie na całego.
 
reklama
Gosia 78 u nas zaczęło się w sobotę rano, więc dzisiaj już 6 dzień, ale najgorzej było 4. Dzisiaj już jest ok, więc mam nadzieję, że mamy już to za sobą:tak: Tyle, że Majaka nadal nic nie chce jeść stałego:-( Pije tylko mleko, kaszka też tylko z butelki no i soki i herbatka. Chociaż lekarz mówiła, że czasem tak jest, że jeden dzień spokoju a potem znowu nawrót:szok: Mam nadzieję, że tym razem to nas nie spotka. Wcześniej ciągnęło się nam prawie 2 tyg.:wściekła/y: No a u mnie tak jak pisałam wcześniej pomógł sok marchewkowy tyle, że tym razem Majka nie wymiotowała:dry: Wcześniej próbowałam dać cole, ale nie chciała pić (dziwne, bo to ulubiony napój taty;-):-p). Pamiętaj, żeby podawać jakiś probiotyk. Zdrówka wam życzę.
 
I jeszcze jedno nie przejmuj się mężem. Tak to jest z tymi facetami. Nie wiem czy pisałam, ale mój m nie wyjechał w końcu ostatnio na te narty tylko wyjeżdża jutro. Mimo tego iż niewiadomo jeszcze co z Majką :angry:
 
Dziewczyny!!!! mam tak masakrycznego doła że nie mam siły nawet ruszyć sie na dwór a taka śliczna pogoda u nas...nie wiem czy to oznaki przedwczesnej starości czy przesilenie wiosenne które wyjątkowo niekorzystnie na mnie wpływa ale chce mi się tylko siedzieć i ryczeć...
 
syneczki- nie przejmuj sie tez tak mam:( nie wim czym to jest spowodowane ale jakos nic mnei nie cieszy i czyje sie jakas nie potrzebna :( ah to przesilenie wiosenne
 
przyszlirodzice właśnie w tym jest cały problem ze nie wiem...mam tak zmienne nastroje, a te napady złego nastawienia na cały otaczajacy mnie świat są nie do zniesienia. Gdyby nie to , że biore czarodziejskie tableteczki, przy których nie ma sposobności żeby coś sie zmajstrowało, pomyślałą bym że w ciazy jestem. Taki masakryczny apetyt mam, a brzuch to mi wysadziło jak w 5 miesiacu ciaży, do tego jeszcze ta sesja rady sobie nie daje ze sobą. Niech już to lato przydzie...

patrysiu - zdjęcia superaśne na nk nie mogłam odkleić się od nich, jak Ty robisz kotku te tła i boczki?

kluska no patrz jak mnie nie ma to Ty grasujesz po forum ;-) Dominek śliczniutki na tajnym a ta jego minka mmmmmmm :-D Co do Piotrusia, kochana nie patrz na lekarzy którzy napewno skrytykuję tę bioenergoterapeutke. Jeżeli macie choć cień nadziei to działajcie, sama świadomość tego ze taki ktoś jest dużo daje...ale to tylko moje zdanie nie wiem jak reszta


a i oczywiście 100 lat dla Mikołajka przez tę moją dolinę całkowicie zapomniałam przepraszam skarbie ale za to 1000 całusków od cioci i chłopaków :tak:

Jak tylko Ami zaśnie poczytam was wnikliwie i popiasz w końcu coś więcej.
 
wiesz mam tak samo- nie chce mi sie wychodzic do ludzi i czuje jakies dziwne odrzucenie przez spoleczenstow a zwlaszcza przez M:(
nawet zeby poprawic sobie humor poszlam do fryzjera zrobic w koncu pozadek z wlosami. A on nawet nie powiedzial ze ladnie wygladam wogol;e juz tego nie slysze:( normalniemam juz dosc;(
 
Cześć Dziewczyny!

Przesilenie wiosenne widzę zaatakowało:szok: Dziewczyny dużo ciepełka Wam przesyłam i nie dołować się proszę:tak:

A my wczoraj byliśmy na szczepieniu i Marcysia nawet dzielnie to zniosła:tak: Natomiast pani doktor była bardzo zaskoczona tym,że sie karmimy jeszcze piersią:szok:Powiedziała,ze to najwyższy czas na odstawienie i kazała mi wyjechac na 3 dni z domu i zostawić dziecko a wtedy z głodu sięgnie po mleko modyfikowane. No myslałam,ze padnę:crazy: Chyba bym zwariowała przez te dni myśląc jaki ona tu koncert urządza.Przeciez my jesteśmy prawie zawsze razem,a tu taki szok mam nam zafundować?! Fakt jestem czasem zmeczona tym cyckowaniem,ale bez przesady.... Moja pani doktor to podobno bezdzietna i niezamężna kobieta więc takie pomysły jej się moga w głowie rodzić tak sobie to tłumaczę:tak:

A moje dziecię to chyba jakaś finansistka będzie:-DWyciąga mi portfel i z torby i bawi sie pieniążkami-wkłada i wykłada,tak w kółko:-)

Wczoraj wieczorem biegała od M do mnie z łyżeczką i wkładała nam do buzi mówiąc mniam mniam.Myśleliśmy że wymysliła sobie taką zabawe,a ona w pewnym momencie stanęła pośrodku i z wrzaskiem "da mniam mniam":-DDziecko głodne było a rodzice tacy niekumaci!

Kluska-Boże, trzymam kciuki i modlę się żeby to porażenie Piotrusiowi ustąpiło. Tak mi Was szkoda....Biedny Piotruś i Ty przy nim... Mocno Was przytulam i wierzę że będzie dobrze-musi być:tak:

Gosia-jejku!U Was też nieciekawie! Daj znać jak dzisiaj. Dużo zdrówka dla Was!:-)

Ania31-zawsze wiedziałam że Ty zdolna bestia jesteś:tak::-D

Margaritta,moniamonis,przyszlirodzice,Syneczki,Patrysia,uleńka,Anna_ajra,Mysza-uśmiecham się do Was:-)

Pozdrowionkam Was wszystkie!
 
reklama
Przyszli rodzice ech mężczyźni za dużo nie ma co od nich wymagać Nowa fryzura zony ..kto zwraca uwagę na takie szczeguły , co?;-)Nie daj się chandrze
Kaska x25 głos oddany:tak:
Zytka cwaniara z twojej małej:-D:tak:
U nas po staremu niec się nie dzieje:dry: ale z drugiej strony może to dobrze Gdy czytam o waszych zawrowaniach z brzuszkiem albo o Klusce...to już cieszę się ze spokojnej stagnacji
 
Do góry