reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Mi też się nic nie chce! a mojej niuni ida kolejne zeby i jest masakra jeki czasami wnocy nie do wytrzymania ! naszczescie za pare godzin maż przyjdzie z pracy i jest weekend!
 
reklama
Kasiu się zrobiło 15 głosów ale prowadzicie :tak::-) a i widze zmiane w imieniu jednak Natalka :-) kiedy idziesz na usg określające płeć?
 
przyszlirodzice bo z tymi facetami tak juz jest. Ilekroć ja nie wróce od fryzjera to pn na to i po co pieniadze traciłaś itak nie ma różnicy...udusiłą bym go na miejscu :wściekła/y:
baniorka oh co to było z tym naszym ostatnim ząbkiem. Cały miesiac się męczył aż w końcu wczoraj wyszedł jaka ulga uffff
zytka no a jak jaka mama taka córka mówi się :tak:;-) a Ty myślałaś ze dziecko będzie czekało na zbawienie? rodzice nie dają jeść to sama sie dopomina dzielna dziewczynaka ;-) A ta wasza pani doktor hmmm ja bym tam ie słuchała :-D gdyby nie ten okres przed miesiacem z zębami Amadeo też pewnie by jeszcze ciągnął. A te 3 dni to szok normalnie.
 
dziekuje dziewczyny za glosy, faktycznie juz mamy nawet 19:-)
I mie sie zmienilo bo jakos Mateusz mial byc Natalka, potem zapomnialam, no i kobieta zmienna jest.
Na usg w osrodku ide 25 ale tam maja stary sprzet i jade kolo 10ego kwietnia na 3D takze mysle ze wtedy juz bede wiedziala, przeciez wiecie jak ja strasznie chce corunie, roze snia mi sie po nocach:wściekła/y:
 
Dziekuje dziewczyny serdecznie fakt moniamonis glos mozna oddawac raz dziennie narazie prowadzimy:-):-):-)
Ania sraszna mam nadzieje na Natalke:-):-)Niedlugo sie dowiem, a wtedy rusze na zakupy:-)
 
Witam
Nie mam dziś weny do pisania mały psiak mi gdzieś zaginął obszukalismy z chłopcami całe podwórko i ślad po niej zaginął kurcze co innego oddac psa i wiedzieć ze bedzie miał dobrze a co innego taka niewiedza czy chodzi gdzieś czy ja ktos przygarnął. Na dodatek Bartek spadł mi dzis z pufki guz wyrósł spłakała mi sie dziecina:wściekła/y:zła jestem na siebie jak nic mogłam go bardziej pilnować ale siedział koło mnie i chwila nieuwagi i masz babo:crazy:Musze zmienic suwaczek bo Bartkowi rosną kolejne ząbki ida mu dwójki dolne prawa i lewa i czwórki prawe górna i dolna a ja sie dziwiłam że dziecko nie chce znów spać

kaskax głos oddany:-D
syneczki ilekroc ja obcinam włosy M sie odgraza ze w nocy maszynka mi je na łyso obgoli:crazy:
dawna cloe ja też sie cieszę ze póki co moje sie jakoś trzymaja no oprócz Kuby ale jak czytam o tych rewelacjach żoładkowych to az sie boje
 
Dziekujemy Ania 31:-)U nas rosnie gorna dwojeczka ale jeszcze sie nie przebil.
Przyszlirodzice pierwszych miejsc jest 3 zapraszam:-)
 
reklama
Cześć Dziewczyny!

U nas w zasadzie bez zmian:-(. Piotruś bez sił, cały czas leży, nie ma mowy o zjedzeniu czegokolwiek, znów zaczął wymiotować i zaczęła się biegunka:no:
Jaś rano wydawało mi się, że jest już dużo lepszy i coś podkusiło mnie by dać mu kaszkę manną:zawstydzona/y:. Zjadł z chęcią prawie 150 ml, ugotowałam mu zupkę z mięskiem, której już nie chciał tknąć i gdzieś po 3-4 godz od podania kaszki zaczęło go czyścić i to tak strasznie, jak w pierwszych dniach choroby:no:. Kupka co chwilę...:wściekła/y:. Nie chce teraz nawet suchara:no:.Na razie zasnął i mam nadzieję, że do wieczora troszkę się to wszystko uspokoi:-(. Bałam się, że na tym moim wygnaniu nie uda się mamie kupić pieluch ale na szczęście Bella była:tak:. Tak bardzo chciałabym by byli już zdrowi...


Pozdrawiam cieplutko.
 
Do góry