reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny


najlepszego Oskarku!!
witaj Mamoolu ;)

a ja weszłam na bloga małej Agnieszki, i jedyne co mogę teraz napisać to podziwiam jej mamę, ileż troski, pracy , poświecenia wymaga takie maleństwo, wielki szacunek...
i jakoś nie wiem co napisać, trochę mnie zatkało mówiąc szczerze, i się oczywiście ryczałam i do du....... to życie, jak takie nieszczęścia mogą się dziecinkom przytrafiać :(
 
reklama
maoalumOliwka też nauczona jest zasypiać i spać sama Inaczejz moją starszą Ją lulałam na rękach i kładłyśmy się razem do łóżka do dziś Julka sama nie zaśnie :dry:
Zytka katar to u nas norma juz nawet sie tym nie przejmuje grunt że niżej nie schodzi Na początku było gorzej
I zów uciekaćmusze Oliwia szaleje Julka sie wkurza:blink::blink::rofl2: oszalejez moimim dziewczynami:baffled:
 
Cześć dziewczyny!:-D
A tu już kolejny tydzień mija... och... ale czas szybko leci...:rolleyes2: na szczęście dzisiaj pogoda fantastyczna, ptaszki śpiewają, słoneczko grzeje... normalnie czuć wiosnę!:cool2::cool2::cool2:
Michaś ma kolejnego ząbka!:szok: Już w sumie 13!:-D
Na tajnym umieściłam nowe zdjęcia - te z sesji fotograficznej.:wink:
Mam nadzieję, że wygospodaruję dziś trochę czasu na odpisanie...
:yes:
Buziaki
 
U nas tragedia Majka znowu chora już nie mogę :wściekła/y::angry::wściekła/y: Mieszkamy w bliźniaku z bratem m i oni mają dwie córeczki jedna ma prawie 3 latka i od września chodzi do przedszkola. I od września właśnie przynosi ciągle jakieś choroby z tego przedszkola. Dziewczyny są ciągle chore!!! Mieszkamy razem przez ścianę a spotykamy się przez to raz na miesiąc. A ja już dziewczyny niby są zdrowe i się zobaczmy to okazuje się, że Majaka znowu się od ich czymś zaraziła. Już obiecałam sobie, że choćby nie wiadomo, co się działo, nawet jak nie będą mieli z kim zostawić dzieciaków to nie widzę się z nimi do maja przynajmniej. Może wtedy nie będzie już tyle chorób w tym przedszkolu.
Musiałam to z siebie wyrzucić.
Buziole dla wszystkich, potem podopisuję.
 
MOMP - nadal masz pokarm! Nie spotkałam się z czymś takim wcześniej, ale widocznie instynkt macierzyński wziął górę!:-D Tak to właśnie jest z nami kobietami...;-)
Syneczki2 - fajnie, że masz takiego bliskiego przyjaciele, no i gratuluję akceptacji ze strony Twojego m!:tak:
kaskax25 - to wspaniałe wieści! Cieszę się, że maleństwo rośnie i wszystko jest ok!:-D
baniorka82 - i co się dowiedziałaś?
:confused:
ja do dzisiaj mam pokarm a malej prawie wogole nie karmilam ide do ginekologa w przysżłym tygodniu to sie spytam!

patrysia - jak Sewcio się czuje?
agawa1 - pleśniawki... ooo!:huh: Co powiedział lekarz?
uleńka507 - śliczna córcia, cała w różu!:-)
moniamonis - upadki są niestety nieuniknione w tym wieku. :sorry2:Zapewne to jeszcze trochę potrwa. Dobrze, że nic poważniejszego się nie stało, no i gratuluję samodzielnych kroczków!
Śliczne zdjęcia!:-)
lileczka, Rekinasia - :-)
Ania31- jak zdrówko? Pocieszne te nasze maleństwa:tak:... Michaś też piszczy i wymusza, z jedzeniem różnie bywa, ale nie ucieka.
Dobrze:tak:, że chcesz iść jeszcze do alergologa i starasz się dociec skąd te choróbska!
Mysza - widzę, że notatnik zdaje i u Ciebie egzamin - super!:-D
Dobre!
Myyszaaa pisze:
M jak mu przypomnę to Mikusia wykąpie :biggrin2: ale bawić się chce z nim cały czas - i wychodne na piwo dostaje :p(ja znaczy się)

Odpiszę później #1007
 
Jeśli chodzi o ropiejące oczko Michasia, to po soli fizjologicznej od razu przeszło, więc nic poważnego nie było. Dzięki dziewczyny jeszcze raz (przyszlirodzice, Mysza, Gosia78, eowyn, ulenka507, Zytka, agawa1, patrysia).:-D Opinie były "trochę" sprzeczne, co do rumianku i esencji herbaty.

Mysza - owszem, to było od kataru.;-)
lileczka - jak tam ząbki i bieganie Oskarka? Dziś wielki dzień, przyjęcie... napisz, jak było!:-)
agawa1 - bardzo mi przykro z powodu wujka.:sad:
Dużo zdrówka Wam życzę! Jak gardło?
No i wizyta u gin. okazała się już w poczekalni na pozytywnie budującą!
cloe - Michałek też potrafi zdrzemnąć się na 3h także fajnutko!:-D
MOMP - Michaś też daje buzi z otwartą buzią:-D, ale tylko nam!
Margaritta - śliczna wiosna u Was!:tak:
Zytka - jakiego mieszkanka szukacie?
Kluska79 - jak długo Piotrek ma już sparaliżowaną buzię?:confused:
Nasz Michaś też uwielbia w sklepie pchać wózek... och...:rolleyes2:
kropecka - dzięki Tobie dowiedziałam się o Kacperku i też przeznaczymy nasz 1% na jego leczenie.
Bardzo poruszają mnie nieszczęścia ludzi i tak jak większość z Was, strasznie to przeżywam... Czasem się zastanawiam, ile matka potrafi znieść...?:-(
mamaola - Witaj!
Rekinasia - gratuluję samodzielnych kroczków!:-D
Ania31 - szczepienie Bartka i Kuby (2w1) :huh:oj... może być ciężko... ale na pewno dasz radę!
moniamionis - zdrówka Wam życzę!:tak:
patrysia - co się dzieję, że Ciebie nie ma?:huh: Jesteś jak słoneczko na tym forum i brakuje mi Ciebie wśród nas!:sorry2:


Pozdrawiam Wasz Wszystkie !!!
 
reklama
Oskarku wszystkiego najlepszego. Moc uśmiechów i prezentów życzy Oliwierek i Amadeuszek oczywiście z ciocia :-)
Nareszcie po egzaminach na ten weekend dzis były dwa jeden lepiej poszedł drugi gorzej ciekawe jak to bedzie. Od jutra nauka na ostatni :baffled: M nie może już patrzeć jak siedze z nosem w ksiazce. Zabrał mnie dzis na spacerek we dwoje dzieci zostały z dziadkami. Kupił winko wyporzyczył komedie romantyczną więc zapowiada się naprawde miły wieczór po tym całym tygodniu kucia i mam nadzieje że doda mi sił na następny :dry:

rekinasia wyobrażam sobie jakie to fajen uczucie jeszcze 2 miesiace temu sama cieszyłam sie jak dziecko :-p
mamaola witaj :-)
moniamonis oj biedna Majunia no ile można :no:
anna-ajra fakt mam dwa skarby - wymarzonego przyjaciela i wspaniałego ufającego mi męża :-)
dawna-cloe i na Oliwke przyjdzie pora. Najgorsze jest takie porównywanie dzieci. Czeka sie wtedy i czeka, a jak by nie było maluch ma czas do 1,5 roku i właśnie męża chrześniaczka wystartowałą mając tyle ;-)​
 
Do góry