reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi! Sól fizjologiczna pomogła od razu i oczko już nie ropieje, nie ropiało... odpukać!
Ściskam Was mocno!
 
reklama
dziewczyny przyznam się Wam szczerze że kiedy czytam o dzieciach w śpiączce bo się zachłysnęły to strasznie, wręcz panicznie boję się że i mnie to spotka. Kuzynka opowiadała mi o takim maleństwie jak zaczęłam Mika karmić zupkami no i zaczęłam rozdrabniać na najmniejsze kawałeczki. A jak pomyśle ze Mikołaj je kanapkę hasając po całym pokoju to mnie dreszcze przechodzą co może się stać....oj, trzeba porządek wprowadzić, jedzenie tylko przy stole!
Ściskam Was wszystkie na dobranoc ...
 
Ja jak Zytka - omijam takie tematy... jeśli nie mogę pomóc - nie czytam... bo potem ciężko przejść obok tego... i o Miśka się boję...

Agawa :-(
Aniu - to super z ropką :-)

Dziewczyny obiecuje że po weekendzie poodpisuje :-D bo nawet nie mam sił czytać ;-) A powinnam już spać :-d
 
Oscarku najlepsze zyczenie urodzinowe!
Zycze sto latek, zdrowka, usmiechu na buzce, moc prezentow
ciocia Kasia z rodzina
:-):-):-):-)
 
Oskarku dużo uśmiechu na twarzy! Radości przysparzanej rodzicom, Pomyślności i wszystkiego Naj życzą: Miłek, Kamilek oraz ciotka Aga z mężem
 
witam lutowe mamusie:-)
Pierwszy raz na tym watku jetsem...i z racji ze slabo sie znamy to chcialabym Wszystkim dzieciaczkom zlozyc Serdeczne Zyczonka Urodzinowe duzo usmiechu i calej masy zabawek:-)
jak tez jak slysze o dzieciaczkach w spiaczce to plakac mi sie chce,biedne kruszyki...a nan dodatek moj malec podczs ostatnich kapieli wymyslil sobie ze bedzie nurkowc!zanurzal buzie w wodzie i sie cieszyl!!:wściekła/y:!ile sie nameczylam zeby go tego odawyczaic to szok!:no:kompalam go w biegu doslownie 2 minutki zeby sobie o nurkowaniu nie przypomnial!na szczescie mu przeszlo i juz normalnie sie pluska,ale naprawde stresa mialam myslalam ze bede go w misce kompac:tak:
pozdrawiam cieplutko
 
:-)Oskarku:-)
W dniu Twoich 1 urodzinek życzymy Ci zdrówka,szczęścia,powodzenia i dziecięcych marzeń spełnienia!

Marcelinka i ciocia Zytka :)


 
wszystkiego najlepszego Oskarku:)


sto lat
co do zachłyśnięć to ja staram sie myslec pozytywnie po protu rzeba uwaac i tez wprowadzilam zasede jedzenie tylko w krzesełku przy stole, zdarza sie ze julka dostanie flipsa i je chodzac ale bardzo rzadko! i staram sie zeby wtedy siadała

mysle sobie ze nasze maluchy coraz lepeij juz sobie radza w tych kwestiach:)
swiadomosc trzeba miec ale ona ni moze nas paralizowac głowy do góy:):):)
 
Wszystkiego najlepszego w dniu pierwszysch urodzinek dla Oskarka duzo usmiechu i pełno zabawek zyczy ciotka Ania z Bartusiem i reszta chłopaków


 
reklama
Do góry