reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

:-):-):-)witam z rana..

Ameliooo, wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka, radosci, , w urodzinki duzoooo gosci, duzo prezentow i milości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oskar dalej marudny i wszystko gryzie z furią:wściekła/y:niech już mu wyjdą wreszcie te zęby:wściekła/y:
przyszlirodzice -udanej imprezki.Ja mam w sobote:tak::-D:-D
 
reklama
Amelko najserdeczniejsze życzonka od ciotki Cloe JUlci i Oliwci:tak::-)

Moje starsze dziecko odkryło kompa Na razie stronkę dzieci.pl gdzie są qizy puzzle i kolorowanki . Mnie to cieszy lepsze to niż bezmyślne ślęczenie przed telewizorem:tak:
Agawa miło słyszeć taki komplement:tak:,co?:-)Mnie równieżdaja mniej lat niż mam w rzeczywistości. Gdy urodziłam Julkę usłyszałam nawet komentarz:"dzieci maja dzieci":szok: Pomijam fakt że Julkę urodziłam w dwudziestej siódmej wiośnie życia:blink:
Napisz mi czy kartka od nas dotarła Przyjdzie z opóżnieniem przyspałam :zawstydzona/y:
Lileczka niezła nispodzianka z "niedowidzeniem"Oskarka:-D
Uciekam niedługo będziemy mieli gości Julka się pobawi z koleżanka Misia a ja wtpiję kawke w towarzystwie nie-dziecka:tak:
 
przyszlirodzice jestem w szoku:szok::-) i gratuluę za razem:tak:
czekolada to nie lada słowo. Miku nadal swoje 'co to?' i inne dźwięki i słówka ale takie "tyci" hihihihi. Nauczył sie dawać buzi :) i robi to tak ze otwiera buźkę i przysuwa się z tym buzialkiem i czeka w wielkim skupieniu na całuska :-)
pozdrówki dla wszystkich
 
100 lat amelciu:)

a u nas pogrom jula dalej ma biegunke:( i jeszcze rodzina siostry sie pozarazala:( przyjechali do nas na ferie...
choróbska sie nas trzymaja

a Julcia tez chodzi i wszystkim wokół daje buziaki-najbardziej oblegana jest jej kuzynka:)
 
AMELKO Życzę Ci: Kolorowych snów, uśmiechu od ucha do ucha, pięknych bajek na dobranoc, własnego psa i kota, co dzień nowych przygód, butów siedmiomilowych, gwiazdki z nieba, wspaniałych przyjaciół, i wesołej rodzinki:)


Agawa okropne to co napisałaś o swoim wujku, tak nagle zmarł, jakie ot życie jest kruche :( (*)
a z tymi pleśniawkami to moja Gabi tez właśnie po zapaleniu gardła i kuracji antybiotykiem sie dorobiła pleśniawek, ale kilka razy posmarowałam sobie brodawkę przed karmieniem Aftinem i zniknęły, Gabi niestety nie dała sobie przepędzlować buziaczka
dobre to z tą konserwa :-D macierzynstwo odmładza , to jest pewne, ja tez czesto sie spotykam za zdziwieniem że Gabi to moje 4 dziecko , a jak powiem że mam syna pełnoletniego to juz wogóle mało kto mi wierzy :) no ale ja młodziutko wystartowałam ;-)
Eowyn ostatnio czytałam o ORS 200 z HIPPA do kupienia w aptece , podobno świetnie powstrzymuje biegunke ,zapobiega odwodnieniu, ja co prawda nie stosowałam booo jeszcze nie było jak narazie takiej potrzeby ale ponoć bardzo dobre, zdróweczka dla wszystkich:)
MOMP moja zamiast dawac buzi to zabki sobie na mamusi ostrzy, myśli że to zabawne ;( ale tylko mnie gryzie!!! za to tatusiowi koniecznie chce oczko wydłubać :-D
Patrysia sobota się nie martw, wszysstkie tu kciuki bedziemy trzymac, bedzie dobrze!!!!
Przyszlirodzice mała erudytka wam rośnie:) moja po swojemu pod nosem to cały czas nadaje ale ze słowami to tak juz gorzej :)
 
A dziś świętuje Amelkaaaaaaa.Sto lat sto lat niech zyje zyje nam :tak:I wszytskiego czego sobie kiedys w zyciu wymarzy oby się spełniło- zyczę ja i moje dziewczynki


tort_jed.JPG


Moja Niki biega wszędzie tam gdzie mozna się czegoś przytrzymac jeszcze.Jednak te 3 - 4 kroczki od miejsca do "mety" sie "pusci" ale to nie jest jeszcze takie "pewne";-)

dawna cloe
w koncu jakies inne towarzystwo - zawsze cos prawda:-) Mi by tam juz wystarczyło:sorry2:
agawa1 konserwko:-D tak 3maj;-)

Dziewczyny pokaze Wam wiosne u nas .Robione telefonem, bo to w drodze do szkoły było,ale widac to co pokazac chciałam:-D
73d947cd03d64d80.jpg


bc88e4195b79cf71med.jpg


f3a7bd8b0a7bc0d3med.jpg


i tym oto optymistycznym akcentem miłego dnia Wam zycze;-)




 
Witamy sie i my
Poczytałm że mowa o rocznikach była no to ja 75 a M74 czyli też górne półki a bliźnieta rodziłam jak miałam 22 wiosenek i do dzis mi nikt nie wierzy ze to moje dzieci jak gdzies ide z nimi myśla ze to moje rodzeństwo ja to dopiero jestem konserwa:-D:-D:-D
Margaritta cudownie wiosennie ja też juz chce tak u siebie ale póki co jescze śnieg leży
eowyn duzo zdrówka wam zycze
dawna cloe
ja też sie ciesze jak Kuba chce troche do kompa pokolorowac lub ostatnio mamy pasje układania MAHJONGA i on krzyczy ze tez chce. Kawa w towarzystwie mmmmm tylko pozazdroscic:-D:-D
Dużo zdrówka i uśmiechu moc prezentów i wszystkiego co najlepsze dla Amelki od ciotki Ani Bartusia i reszty chłopaków
 
reklama
:-)Amelko:-)

W dniu Twoich 1 urodzinek wszystkiego najlepszego!Zdrówka,szczęścia,pomarańczy-niech cały Świat dookoła Ciebie tańczy!

Marcelinka i ciocia Zytka :)


Witajcie Mamiśki drogie!

Właśnie wróciliśmy z Expandera,możemy szukać mieszkania:tak:Tylko ja juz mam stresa z tego powodu:-(
Moje dziecię to cycol nad cycole!! Została z babcią na 2 godziny,w porze drzemki i dacie wiarę,że nie zmrużyła oka!Jak mnie tylko zobaczyła to uśmiech na całego,cycus i zasnęła natychmiast:-DJa jej chyba nie odzwyczaję....

Agawa-to przykre z wujkiem (*)
Konserwo-nieźle sobie pojechałaś po rajtkach:-DAle miło,że sie tak młodo wygląda co?:tak:Buźki dla Miłka by przepędzić te pleśniawy!! Jejku gin-ja tez powinnam sie juz udać...

MOMP-:-)
Lileczka-No to Ci sprinter rośnie:-DPierwszy guz to stres,ale potem...Alleluja i do przodu jak powiadają:tak::-D

kaśkax25
-:-)Wszystkim Wam sierpniówkom życzę pomyślnego rozwiązania! To straszne co piszesz o tych innych dziewczynach...Ja naprawdę nie mogę o tym zapomnieć:-(Szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojej mamy!

Patrysia-:-)Ciesze się że Sewi zdrowy!

Moniamonis:-)

Cloe-a co z przedszkolem Julci-odpuściliście? Kawka w dorosłym towarzystwie,tak u mnie to też byłby rarytas:-D

przyszlirodzice-no nieźle z tą reklamą:tak:Moja Marcelka uwielbia ta reklamę ze śmiejącymi się dzidziolami-Bebiko albo Bebilon?:-D Udanej imprezki!!

eowyn
-dużo zdrówka dla Juleczki!!Obejrzałam sobie Waszą galerię na Picassa-robi wrażenie:tak::-)

uleńka:-)

Margaritko-ja chcę do Ciebie do tej wiosny!!!!:-D

Ania31
-:-)

Anna_ajra
-jak Michałek?

Gosiaczku-a gdzie Ty?

Syneczki
-ucz się ,ucz!!! Trzymam kciuki mocno!:tak:

Pozdrówki dla Was wszystkich!





 
Do góry